Jump to content

MousemanLV

Retired Team Member
 TruckersMP Profile
 • Posts

  137
 • Joined

 • Last visited

About MousemanLV

 • Birthday 05/18/1996

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvia
 • Interests
  Gymnastics, track and field, simracing (LFS, iRacing)
 • Known languages
  English, Latvian, Russian

Recent Profile Visitors

11225 profile views

MousemanLV's Achievements

Newbie

Newbie (1/13)

 • First Post
 • Collaborator
 • Discussionist
 • Getting Noticed
 • Popular

Recent Badges

828

Reputation

 1. Respect! The grind never stops. Looking forward to changes!
 2. Some new edits will be coming soon Something from the archives to keep it up-to-date.
 3. TruckersMP has grown so much over the past few years. Truly a wonderful community. The effort that's being put from the team members has always been 110%. You know you can achieve even greater things, it's all about being initiative and believing that even greater things have yet to come!
 4. Take care ❤️

   

 5. Sveicināti! Ja bijāt dalībnieks 10tajā Real Operations, kurš norisinājās Oktobrī, Jūs iespējams bijāt pārsteidzoši pārliecināts par plašo klāstu ar īpašiem transportlīdzekļiem, kuri bija pieejami šajā ekskluzīvajā pasākumā. Līdz ar to, mēs paturēsim Real Operations Eiropā vēl vienu reizi. Iepazīstinot... Mūsu nākošais Real Operations būs labākais Euro Truck Simulator 2 pasākums līdz šim! Iekļaujot daudz jaunus transportlīdzekļus, Jūs pievienosieties kopā ar daudziem citiem spēlētājiem, pieredzot visinteresantāko Eiropas piedzīvojumu. Viss notiks reālā laikā. Līdz ar izsaukumu transportlīdzekļu pārvietošanos uz notikumu vietām, iekļaujot: ugunsdzēsēju, policijas, mediķu transportlīdzekļi, kā arī modificēti ceļa maršruti, glābšanas misijas, un pakaļdzīšanās! Real Operations V11 Nav daudz palicis līdz TruckersMP plašā mēroga pasākumam. Mēs ar prieku paziņojam ka šis pasākums būs pieejams 2021.gada 12.jūnijā, sestdienā no plkst. 15:00 - 19:00 UTC. Tās ir četras stundas, lai pieredzētu real operations. Ja neesat pārliecināts par laiku, kurā Jums jāatrodās pasākumā, lūdzu skatiet Alternativās Laikazonas. Real Ops V11 tiks realizēts astoņās pilsētās, sākot ar Londonu, Birmingema, un Edinburgu. Visas pilsētas un ceļi, kur norisināsies šie notikumi, ir redzami kartē zemāk. Real Operations pasākumā, Jūs varat lemt par pilsētu, kurā startēsiet un kurā beigsiet. Jūs varat izmantot puspiekabi piegādei vai arī izmantot savu personīgo puspiekabi. Jums arī obligāti nav jādodās pēc noteikta maršruta! Dalībnieki droši var orientēties pēc brīva principa, lai pieredzētu jebkuru no maršrutiem. Vēlaties atkal pieredzēt to foršāko posmu? Droši apgriezieties pretējam braukšanas virzienam drošā vietā. Galvenais neapstājaties pie intensīvas satiksmes! Šis būs unikāls pasākums, līdz ar to īslaicīie noteikumi ir pamainīti šim pasākumam, lai pārliecinātos ka viss notiks kā plānots. Mēs iesakām tos izlasīt pirms piedalaties šajā pasākumā. Svarīgas detaļas, ja vēlaties piedalīties: Serveris: Real Ops V11 Īslaicīgie Oficiālie Pasākuma Noteikumi: Klikšķiniet šeit! Mēs ceram ka esat tik pat priecīgi piedalīties kā mēs! -TruckersMP Komanda Links uz oriģinālo rakstu
 6. Happy Birthday! ❤️ 

  1. MousemanLV

   MousemanLV

   Thank you so muuch! 

 7. Happy Birthday! 💓

  1. MousemanLV

   MousemanLV

   Thank you so much! 

 8. Happy Birthday! 🥳

  1. MousemanLV

   MousemanLV

   Cheers! 

 9. Happy birthday!! 🎉 :love:

  1. MousemanLV

   MousemanLV

   Thank you so much! 

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.