Jump to content

Damixen

Veteran Driver VII
  • Posts

    20
  • Joined

  • Last visited

About Damixen

  • Birthday 12/14/1999

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Poznań
  • Interests
    Trucks

Recent Profile Visitors

1155 profile views

Damixen's Achievements

5

Reputation

  1. Happy birthday! Wish you all the best!

  2. http://sklep.gram.pl/pc/euro-truck-simulator-2-scandinavia.shtml
  3. Damixen

    Fatal Error' y

    Włączam MP i po minucie Fatal Error. Próbowałem wyjść z gry i wejść jeszcze raz , reinstallowałem MP , ale nie pomogło. Pomoże ktoś ?
  4. ElectroMusic, Grasz na realistycznym zużyciu paliwa ?
  5. Ja woże się Iveco Hi - Way 'em , ze względu na świetny dźwięk silnika i schludne wnętrze.
  6. @jondalnowak, W świecie realnym nie ma opuźnień synchronizacji.
  7. Widzę , że Cheat Engine 53 lvl, 18097 km , ach ten realizm ... Serdecznie (nie) pozdrawiam.
  8. Zobacz czy kolega ma odpowiednią ścieżkę do ets2 : C: ->program files -> steam -> steamapps -> common -> Euro Truck Simulator 2 Kolega powinien uruchamiać MP z ikony Play Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Jeżeli to nie pomoże to niech np. przeczyści rejestr programem Ccleaner
  9. Spróbuj wejść na SP, przespać się, spłacić pożyczkę, zapisać grę i zalogować się na MP.
  10. Koła w tym DLC są fajne, w przeciwieństwie do malowań.
  11. Gracz : jakub.kabat ( ID: 1553) Dzisiaj w Poznaniu perfidnie blokował wyjazd z serwisu. Stał z wyłączonymi światłami i zgaszonym silnikiem. Był wąski przejazd na 1 ciężarówkę , przez co tworzył się zator. Na ss widać , jak gracz Miki Word, dzięki "uprzejmości" gracza jakub.kabat zawisnął na jego ciężarówce. Widać także , jak duży korek zrobił ten delikwent. Proszę Adminów o ukaranie to jegomościa. Jego profil Steam : http://steamcommunity.com/search/users/#filter=none&text=jakub.kabat
  12. Damixen

    Perm ban

    Dzięki, Można zamknąć.
  13. Damixen

    Perm ban

    Dostałem perm bana nie wiem za co , Czy jak kupię nowy cd key do ets2 to on mi się anuluje ?
  14. Wasz rekrut Bejmol1998 chyba za dużo jeździł do Anglii i zapomniał , że jest w Poznaniu. Pozdrawiam waszych "ogarniętych" kierowców.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.