Jump to content

Zmiana w procesie Rekrutacji


BoSsik2

Recommended Posts

Witajcie fani symulacji ciężarówek!

 

Ty mówisz, a my cię  słuchamy

Podczas ankiety która była dostępna na głównej stronie forum w dziale news i innych miejsc gdzie możecie się z nami skontaktować, takich jak forum,  system opinii (Feedback) i media społecznościowe, otrzymaliśmy wiele uwag na temat członków zespołu, którzy mają 1 lub więcej banów na swoim koncie. Ci którzy są tu od dłuższego czasu, mogą pamiętać, że na samym początku nie mogliście mieć żadnych banów, jeśli chcieliście dołączyć do zespołu. Wymóg ten został zniesiony, ponieważ nie jest to sprawiedliwe dla graczy, którzy popełnili głupie błędy, a także dlatego, że coraz trudniej rekrutować nowych członków. Mając to na uwadze, wymóg ten został zmieniony na brak banów w ciągu ostatniego roku. Stworzyło to jednak inne problemy oraz nowe uwagi i sugestie, które zwróciły naszą uwagę od was graczy i członków zespołu.

 

Co teraz?

W ramach planu poprawy zespołu TruckersMP i podniesienia go do wyższego poziomu (poprzez podniesienie standardów między innymi), zespół menadżerów postanowił ustawić maksymalną liczbę banów, które możesz mieć jako kandydata aby dołączyć do teamu,  do 3 banów od istnienia twojego konta. Obejmuje to wszystkie aktywne i wygasłe bany, które mają datę zakończenia starszą niż 1 rok (bany usunięte przez menadżerów nie są liczone). Aby ułatwić menedżerom zespołów podczas procesu rekrutacji, system automatycznie zablokuje wszystkie aplikacje, w których kandydat ma więcej niż 3 bany. W rezultacie kandydat nie będzie mógł napisać swojej aplikacji, jeśli ma na swoim koncie więcej niż 3 bany.

 

Ogólne bany Rezultat
0
1-2
3
Więcej niz 3 ❌

 

Jestem w stanie napisać aplikacje  bo nie mam więcej niz 3 bany w całej historii , czy moja aplikacja zostanie automatycznie zaakceptowana?

Nie, wszystkie aplikacje są oceniane pod kątem różnych wymagań, a także charakteru banów.

 

Co z obecnymi członkami zespołu TruckersMP, którzy mają więcej niż 3 bany?

Zgodnie z naszą filozofią dotychczasowi członkowie zespołu nie są usuwani po zaakceptowaniu, gdy minimalne wymagania ulegną zmianie. Z tego powodu pozostaną oni członkami zespołu.


Post na stronie głównej

 

Zródło:

 

Źródło pisane przez@Prime

  • Upvote 3
  • HaulieLove 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Bez sensu te zmiany. Jeżeli osoba ma np: konto od 2015 roku czyli już prawie 4 lata, mogło się tej osobie nazbierać więcej niż 3 bany za głupie przewinienia typu jakieś przekleństwo na czacie czy nawet niechcące uderzenie w kogoś.

I za tak błahe powody można zablokować sobie drogę do ekhem...Teamu TruckersMP. 

Nie chciałbym nikogo tutaj atakować bo wiem, że nisko postawione osoby w Teamie mają gó*no do gadania i tym całym bawinkiem zarządza kółko wzajemnej adoracji (czyt. PM) ale to kompletnie nie ma sensu. A co nie ma sensu?

Nie ma sensu przyjmować 12 latków, którzy kupili sobie ETS'a na promocji na Steamie lub w biedronce bo jest naprawdę wiele lepszych graczy na miejsce GM'ów. 

Taka moja opinia.

(zobaczymy czy cenzura zadziała XD)

 

  • Like 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, mati216PL said:

Bez sensu te zmiany. Jeżeli osoba ma np: konto od 2015 roku czyli już prawie 4 lata, mogło się tej osobie nazbierać więcej niż 3 bany za głupie przewinienia typu jakieś przekleństwo na czacie czy nawet niechcące uderzenie w kogoś.

I za tak błahe powody można zablokować sobie drogę do ekhem...Teamu TruckersMP. 

Nie chciałbym nikogo tutaj atakować bo wiem, że nisko postawione osoby w Teamie mają gó*no do gadania i tym całym bawinkiem zarządza kółko wzajemnej adoracji (czyt. PM) ale to kompletnie nie ma sensu. A co nie ma sensu?

Nie ma sensu przyjmować 12 latków, którzy kupili sobie ETS'a na promocji na Steamie lub w biedronce bo jest naprawdę wiele lepszych graczy na miejsce GM'ów. 

Taka moja opinia.

(zobaczymy czy cenzura zadziała XD)

 

No tak wy sami tzn nasi gracze  dawaliscie taka propozycje żeby do 3 zmienić czy w ankiecie czy gdzieś na mediach społecznościowych czy tutaj na forum. Fakt jak ktoś ma od 4 lat konto mógł dostać więcej niż 3 bany za głupstwa, lecz i znają się osoby które wogóle nie dostały bana, a nie ukrywajmy 3 bany to już był czas na zrozumienie i przeczytanie regulaminu czego nie wolno robić. Nikomu nie dogodisz jeden teraz powie zmieńcie do 4, inny że do 5, inny że do 7 bo tak mu bd pasowało bo sam tyle ma ale do teamu chce się dostać. Musi być jakaś granica, która została ustawione na 3 bany, tak jak napisałem już 3 bany to sporo już było okazji to nauczenie się czego nie robić :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miko [PL] said:

Moim zdaniem to tak naprawdę głównym wyznacznikiem powinien być wiek kandydata. Najlepiej zrobić mu jakiś sprawdzian jego kompetencji, żeby się nie okazało, że 12 latek dostanie władze i będzie banował każdego po kolei

Fakt wiek został zniesiony z ogólnych wymagań, lecz na spokojnie każdy przed dołączenie do teamu czy też już po ale na stanowisku testowym ma pewien etap do przejścia gdzie jest sprawdzany czy napewno się nadaje na dane stanowisko

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jak już to powinny być brane pod uwagę wszystkie bany, ale np. z ostatnich 2 lat bo będzie sytuacja jak wyżej napisał @mati216PL. Ktoś ma konto 4 lata i ma zablokowaną drogę do Teamu tylko przez to (sytuacje z przyczyn losowych):
1. Lag serwera - bum, ram kogoś obok - pierwszy ban.
2. Ktoś celowo prowokował, gracz nie wytrzymał (każdy jest w końcu człowiekiem) - ten ktoś go zgłosił bo tylko na to czekał - drugi ban.
3. Trafi na kogokolwiek wrednego, co lata tylko kamerką i czyha na najmniejsze potknięcie - trzeci ban.
4. Cokolwiek też nie z winy gracza - czwarty ban.

 

Chodzi mi o to, że przez tak długi okres czasu można mieć na prawdę dużego pecha i  -ze swojej winy lub nie - dostać powiedzmy 1-2 bany za drobnostkę a kolejne 1-2 za czyjeś wścibstwo.

 

On 9/30/2018 at 11:06 AM, BoSsik2 said:

nie ukrywajmy 3 bany to już był czas na zrozumienie i przeczytanie regulaminu czego nie wolno robić.


OK, tylko czemu zakładasz, że wszystkie bany są z winy właściciela konta. Dobrze, kogoś zramował, ale może to był przeskok serwera? Może ten co zgłaszał miał laga? Sam miałem sytuację, gdzie gość jechał non-stop na równo z moim ciągnikiem i przy zmianie pasa go cofnęło, najechałem na niego i ten wystrzelił w powietrze gdzie ja dostałem tylko kilka procent i zostałem na drodze. Oczywiście już było, że moja wina i mnie zgłasza, tylko po co tak blisko jechał?

Rozumiem tą barierę 3 banów (w sumie 4), ale powinno to być jeszcze na zasadzie, że 3 banów ale z winy właściciela konta a nie np. głupiego laga, przypadku, czyjegoś wrednego zachowania czy wścibstwa.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sceptog said:

Jak już to powinny być brane pod uwagę wszystkie bany, ale np. z ostatnich 2 lat bo będzie sytuacja jak wyżej napisał @mati216PL. Ktoś ma konto 4 lata i ma zablokowaną drogę do Teamu tylko przez to (sytuacje z przyczyn losowych):
1. Lag serwera - bum, ram kogoś obok - pierwszy ban.
2. Ktoś celowo prowokował, gracz nie wytrzymał (każdy jest w końcu człowiekiem) - ten ktoś go zgłosił bo tylko na to czekał - drugi ban.
3. Trafi na kogokolwiek wrednego, co lata tylko kamerką i czyha na najmniejsze potknięcie - trzeci ban.
4. Cokolwiek też nie z winy gracza - czwarty ban.

 

Chodzi mi o to, że przez tak długi okres czasu można mieć na prawdę dużego pecha i  -ze swojej winy lub nie - dostać powiedzmy 1-2 bany za drobnostkę a kolejne 1-2 za czyjeś wścibstwo.

 


OK, tylko czemu zakładasz, że wszystkie bany są z winy właściciela konta. Dobrze, kogoś zramował, ale może to był przeskok serwera? Może ten co zgłaszał miał laga? Sam miałem sytuację, gdzie gość jechał non-stop na równo z moim ciągnikiem i przy zmianie pasa go cofnęło, najechałem na niego i ten wystrzelił w powietrze gdzie ja dostałem tylko kilka procent i zostałem na drodze. Oczywiście już było, że moja wina i mnie zgłasza, tylko po co tak blisko jechał?

Rozumiem tą barierę 3 banów (w sumie 4), ale powinno to być jeszcze na zasadzie, że 3 banów ale z winy właściciela konta a nie np. głupiego laga, przypadku, czyjegoś wrednego zachowania czy wścibstwa.

 

My game moderatorzy staramy sie wypełniac nasza prace najlepiej jak sie tylko da. Banów nie dajemy losowo , albo tylko po obejrzeniu tylko raz dowód , zwykle jest to wiele razy , a dodatkowo jak napiszesz apelacje dodatkowo jest ogladany dowód. Mozna nagrywac swoja grę , i w jakis przypadku jak ktos bedzie miał lagi , czy serwer bedzie miał lagi czy cokolwiek innego nie koniecznie z twojej winny mozesz to przedstawic w apelacji a my napewno na to spojrzymy. Dodatkowo jak napiszesz apelacje , ale game moderator zdecyduje ze niestety nie mozesz dostac unbana , mozesz wyslac feedbacka to osób wyzszych , bardziej z doswiadczeniem i wtedy i oni stwierdza czy ban napewno sie nadaje czy moze ci go usuną. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Te zmiany nie są sprawiedliwe, tak jak wspomniał ktoś wcześniej, jakaś osoba ma konto kilka lat i na bank złapie za głupotę bana a nikt nie jest idealny. No chyba, że to są bany perfidnego utrudniania gry czy złośliwego postępowania w grze. 

Myślę, że głównym wyznacznikiem starania się o rangę admina winno być;

1. Wiek min 20 lat

2. Doświadczenie w grze min 1 rok

3. Okres testowy powinien być obserwowany przez kogoś rozsądnego.

Sami dobrze wiecie, że osoba, która się stara o rangę admina powinna być przez Was adminów znana w jakimś sensie, by mnie dobrze zrozumiano... Logicznym jest, że taka osoba wpadnie Wam w ucho (głosowo) w trakcie gry, będzie jakoś widoczna np. przez raportowanie, ale też admini z danego kraju osoby wybijające się z tłumu zauważą.

No jednym słowem...Taka osoba grając da się poznać jeszcze nim przyjdzie jej do głowy by pisać podanie o admina, to wasza obserwacja i odczucia powinny być  najważniejszym kryterium w przyznawaniu rangi admina.

Pamiętajmy, że to tylko gra, regulamin jest ważny, ale… Policja nie jest prawdziwą Policją!!!  admin nie powinien czuć się jak Bóg, zbanować kogoś jest łatwo, dlatego admin, powinien myśleć logicznie, dojrzale...i nie postępować jak bezduszny selekcjoner w grze. Czasem warto zależnie od sytuacji oczywiście, podejść z humorem do sprawy, bo nie zawsze ”bat” jest najlepszym rozwiązaniem.

Pozdrawiam. SNIPER

 

  • Like 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

To ja pisałem wyżej @*SNIPER* ;) 

Również jestem za tym aby administracja miała ukończone minimum 18 lat bo jak wiemy, były i w sumie są przypadki gdzie do teamu TMP były przyjmowane dzieci, w sumie nadal są. 

Wiele ludzi z teamu ma pewnie inne konta, na których mają bany. Ale cóż, ręka rękę myje i team do błędu się nie przyzna. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wg mnie to nie jest dobre kryterium. Można wyłapać bana za naprawdę błahostkę i już gdy przekroczymy 3 bany aplikacja zostanie odrzucona. Ktoś kto gra od początku istnienia multiplayer'a zapewne może mieć 3 bany bo każdemu się zdarza, to jest normalnie, jesteśmy tylko ludźmi. Czy te widełki banów coś zmienią i ludzie przestaną się wydurniać? Myślę, że nie. To co koledzy wyżej napisali ma sens, wiek min. 18 to myślę dobra rzecz bo jest większe prawdopodobieństwo, że taki kandydat na Game Moda czy cokolwiek innego będzie miał więcej oleju w głowie niż np 16 latek czy młodszy. Też ktoś napisał o testach kompetencji kandydata na członka, jest też to rozwiązanie jak najbardziej uzasadnione, wiadomo wiek to tylko liczba, a taki test mógłby pomóc w weryfikacji tego czy dana osoba nadaje się na to stanowisko, myśli logicznie itp. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o bany, okej jeśli ktoś jest od samego początku mogło mu się zdarzyć dostać bana, lecz zauważcie że nie można składać podanie jeśli masz 4 bany lub więcej, jeśli masz 3 bany dalej podanie można składać. I naprawdę jeśli się jest dobrym kierowca, nie trollem czy osoba która musi się odegrać graczowi X ponieważ ten gracz zrobił coś tobie 2 minuty wcześniej, limit max 3 banow jest naprawdę dużym limitem znam graczy którzy grają od samego początku bez większych przerw i mają 0 banow. Także da się nawet jak się gra od samego początku.. 

 

Jeśli chodzi o wiek, kiedyś był on limitem że było trzeba mieć 17 lat, zostało to zniesione ponieważ

a) nie wymagamy nikogo danych prywatnych, wiec nie jesteśmy w stanie sprawdzić ile ktoś ma naprawdę lat, a każdy może napisać że ma więcej i niestety jak mówię nie jesteśmy w stanie sprawdzić czy to jest prawda czy niestety nie 

b) były I są osoby w teamie które nie mają 18 lat, lecz ich tok myślenie, zaangażowanie, praca pozwalają im być w teamie pomimo że są osobami młodymi 

 

Oczywiście każdy sobie myśli że osoba po 18 jest bardziej dojrzała, inaczej myśli niż osoba która ma 16 lat, chociażby po samym sobie jak sobie przypominamy nas w wieku 16 lat a w wieku 18 lat. Lecz w rzeczywistości nie zawsze tak jest, są osoby które pomimo młodszego wieku pokazują że są odpowiednio dojrzali, dobrze myślą, podejmują właściwe decyzję. 

 

My jak przyjmujemy kogoś do teamu nie rzucamy go odrazu na głęboką wodę masz tutaj uprawnienia rób to i tamto. Każda nowa osoba ma odpowiednią pomoc od osób starszych doświadczeniem w teamie, od menadżerów, pierwszy okres bycia w teamie przebiega głównie na szkoleniach pod okiem menadżerów i innych wyższych osób 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.