Jump to content
  • 0

Şikayet Edeceğim Oyuncu ID si

Anjelique07

Question

Merhabalar. 

Öncelikle konu burada mı paylaşılıyor emin değilim. Durumuma en yakın burayı gördün. Dün akşam saatlerinde oyunda ilerlerken kayıttaydım ve birisi bana arkamdan olağanca hızla çarptı. O an /pinfo alamadım. Daha sonra kaydı incelediğimde bana çarpan kişinin kullanıcı adı ve o an ki oyun içi id sine sahibim. Kişinin TruckersMP id sini nasıl öğreneceğim? Şikayet için TruckersMP id si gerekli.

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

Eğer Oyuncunun "Nickname"'ini hatırlıyor iseniz, Sırası ile:

Belgeler > "ETS2MP" > "logs" > Olayın yaşandığı Gün'ün tarihi yazan "log_spawning" dosyasını seçin ve "Not defteri" ile açın. Ardından, F3 tuşuna basarak Oyuncu'unu "Nickname"'ini aratın. bu şekilde, Oyuncunun TruckersMP ID'sine ulaşabilirsiniz. 

Örneğin, olay bugün yaşandı ise şu "Log" dosyasına girmeniz gerekiyor:

"log_spawning_14.07.2018"

Saygılarımla.

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhabalar,

• Bunun için Belgeler --> ETS2MP --> Logs --> log_spawning.(gg.aa.yyyy) şeklinde açınınız. Açtıktan sonra F3 tuşuna basarak(Bul) oyuncunun kullanıcı adını yazın. İsmini yanındaki TruckersMP ID onun ID'sidir (Raporlamada kullanacağınız). 

• Ayrıca TruckersMP.com sitesine girip arama bölümüne Kullanıcı adını yazarsanız kullanıcının profilini görebilirsiniz ardından Üst çubuğa bakın ve user/'dan sonraki numara onun TMP ID'sidir. (Mesela truckersmp.com/user/1027997)

Saygılarımla,

XFMaster9666

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.