Jump to content
  • 0

Yardım

RE1S.

Question

Recommended Posts

• 0

Aleyküm selam,

gün geçmiyor ki değişik problemler ortaya çıkmasın. Bence sorununa çözüm olacak bir şeyler bu konuda var. İyice oku ve dikkatlice yap.

Saygılarımla.

Forz0214

• 0
2 minutes ago, okan3458 said:

kardesim

bende internet elişim yok yaziyo onu nasil duzeldiriyo

ve ben burdan hangisini yapabilirim

Direk olarak sorununa bir çözüm olmayabilir, orada bağlantı ile ilgili olan rehberleri dikkatlice oku ve yapmaya çalış. Umarım işine yarar.

• 0
15 minutes ago, okan3458 said:

kardesim

bende internet elişim yok yaziyo onu nasil duzeldiriyo

ve ben burdan hangisini yapabilirim

ETS2'de D-smart için genel bir sorun. VPN kullanarak bu sorunu geçici olarak düzeltebilirsin. Kalıcı çözüm ise D-smarttan ayrılmak.

Internet daha gelmemiş veya modem tam açılmamış olabilir, bu yüzden erişim yok yazar.

TIRCI

• 0
Just now, okan3458 said:

vpn yukliyince hemen gecebiliyomu peki

İşte onu yüklemeden bilemeyiz, yükleyince cevabını kendin bulacaksın. İlk denemede başarısız olabilirsin, pes etmeyeceksin. Belki 2. denemende düzelecek belki de 20 farklı vpn yükledikten sonra düzelecek.

TIRCI

• 0

Merhaba,

Bu problemi sadece TruckersMP için mi alıyorsunuz? Yoksa herhangi Çok Oyunculu bir Oyun'da da aynı sorun var mı? Probleminiz açık olarak anlaşılmadığı için birçok sebebi olabilir.

Bu durumda, muhtemel çözüm adımlarını deneyin.

• Modeminiz ile Bilgsiayarınız arasında ki Ağ kablosunu çıkartın, ve belli bir süre sonra tekrar takın.
  • Modeminizi tekrar başlatın. -(Resetleyin.)
  • VPN Kullanmayı deneyin.
  • Eğer sorun uzun süre devam ederse, İnternet sağlayıcınızdan destek alın.

Ayrıca, Windows güvenlik duvarının bağlantınızı engellemediğinden emin olunuz. Windows güvenlik duvarını açıp Varsayılanları geri yükle deyiniz.

JlVaPY.jpg

Saygılarımla.

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0
28 minutes ago, DesertEagle26 said:

İşte onu yüklemeden bilemeyiz, yükleyince cevabını kendin bulacaksın. İlk denemede başarısız olabilirsin, pes etmeyeceksin. Belki 2. denemende düzelecek belki de 20 farklı vpn yükledikten sonra düzelecek.

bazen ats'dede bende olmakta arizona'da fakat pingleri düşük mesefeleri uzun sebebi nedir sence? :huh:

• 0
9 hours ago, Grau said:

bazen ats'dede bende olmakta arizona'da fakat pingleri düşük mesefeleri uzun sebebi nedir sence? :huh:

ATS sunucularında bazen bende de oluyor fakat 10 kere girdiysem 1-2 kez karşılaşıyorum.

@okan3458 yukarıda da söyledim. D-Smart kullanan oyuncuların %99'u EU2'de bu sorunu yaşıyor ve hatta bu sebepten banlanıyorlar çünkü sizin siz hareket ediyorsunuz fakat aslında tırınız 2000 metre önceki yerinde kalıyor.

Modem ayarlarını kontrol edin. IGMP ile ilgili bir ayar görürseniz kapatmayı deneyin.

TIRCI

• 0
4 minutes ago, DesertEagle26 said:

ATS sunucularında bazen bende de oluyor fakat 10 kere girdiysem 1-2 kez karşılaşıyorum.

@okan3458 yukarıda da söyledim. D-Smart kullanan oyuncuların %99'u EU2'de bu sorunu yaşıyor ve hatta bu sebepten banlanıyorlar çünkü sizin siz hareket ediyorsunuz fakat aslında tırınız 2000 metre önceki yerinde kalıyor.

Modem ayarlarını kontrol edin. IGMP ile ilgili bir ayar görürseniz kapatmayı deneyin.

O arkadaşın gibi diğil bizim TTNET hocam'da arizona pistine girdim geçen bi baktım 1000-2000 metre olmuş adam gözüküyor :huh:

• 0
3 hours ago, DesertEagle26 said:

MODEM AYARLARİ DEDİNİZ İNTERNETDENMİ YOKSA MODİMİN ORDANMİ BAKALİM

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.