Jump to content

Kalabalık Alanlarda Yaşadığım Sorun

Guest

Recommended Posts

Winter Modla İlgili Birşey Değil, TruckersMP'yi Komple Bilgisayarınızdan Kaldırıp Tekrar Yüklemenizi Tavsiye Ederim Oda Olmassa İşlemcinizin Güncellemesi Varsa Güncellemesini Yapınız

Merhaba @onurornek1225

Ekran kartından kaynaklı olabilir,AMD kullanıyorsanız güncellemeleri bir kontrol edin derim.Kar modundan kaynaklanamaz bence Fps değerini etkiliyor sanırım o sadece.Oyununuzu ekran kartınızın desteklediği bir optimizasyon programı ile optimizasyon etmenizi öneririm.Ben AMD kullanıcısıyım program öneriside yapabilirim size,AMD Gaming Evolved isimli bu programı indirin,oyunlarda daha yüksek performans alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Merhaba.

Basit bir adımla, oyun dosyları zarar gördüğünde de olabiliyor. istersen bunu diğer oyunlarda bir dene. veya direk truckersmp ve Euro Truck simulator 2 yi komple kaldır. Belgelerimden profilini al. ets2 ve ets2mp yi sil. steamdan yeniden ETS2 yi indirin ve truckersmp kurun, 

bu sorun daha çok ekran kartıyla ilgili gözüküyor. Ancak oyun dosylarından kaynaklandıgı da gözükmekte. Basit yol olarak ilk bunu yapmanı öneririm

On ‎26‎.‎01‎.‎2018 at 3:20 PM, onurornek1225 said:

Sorun videoda göründüğü gibidir genelde Calais ve Duisburg gibi kalabalık alanlarda oluyor. Fps düşmesinden mi kaynaklı yoksa winter mod yüklü ama pasif olduğundan mı?

https://youtu.be/_YuFlP4HJY4

Ekran kartı sürücüsünü güncelle ama Windows update'den veya ek yazılımlardan değil kendi sitesinden denemeni tavsiye ederim inşallah düzelir

Turkish Republic of Northern Cyprus

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

Ekran kartım güncel TruckersMP yi silip yüklemeyi deneyeceğim fakat banlandığım için sorunun hala devam edip etmediğini göremiyorum. Birşey rica edeceğim konu kapatılsın fakat silinmesin.

ekranda kırılmalar oluyor bunu ıcın ya ekran kartını guncelle yada ekran kartını değiştirmen gerekiyor yoğun bölgelerde fps düşücü yaşanır bu yüzden ekran kartın kaldırmıyor büyük ihtimalle modeli düsüş  eski bilgisayarımda bende karşılaştım bu sorunla malesef çözüm olmadı bu yüzden ekran kartını değiştirmeni öneririm kardeşim  

Selam @onurornek1225 

bu sorunu sadece Euro Truck Simulator oyununda mı yaşıyorsun? Eğer cevabın evet ise;

• ekran kartı güncellemelerini kontrol etmeni ve mümkünse ekran kartı sağlayıcı firman'a danışmanı öneririm. Eğer cevabın hayır ise;
  • TMP oyun dosyaların zarar görmüş olabilir. TMP'yi denetim masasından kaldırarak, temiz doğru bir şekilde tekrar kurmanı öneririm. Umuyorum sorunun çözülür. İyi oyunlar :)

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Bilgisayar özellikleri resimdeki gibidir. Fakat GTX 745 Ekran Kartı sönük kalıyor gibi? Bu arada ekran kartı vs bütün bilgisayar güncellemeleri anında yapıyorum. 

TruckersMP'yi tamamen sileceğim öyle deneyeceğim fakat üniversite nedeniyle bilgisayara erişimim yok eve gidince yapılacaklar listesinde :)

9C9BC663-D2CD-40F8-BB3E-4F1EC8CBC304.jpeg

ADIM-1: Bilgisayarında Çöp dosyalarını temizle

ADIM-2: Bilgisayarındaki Boş Programları Kaldırın.

ADIM-3: Bilgisayarınızı Her Daim Güncel Tutun.

ADIM-4: Bilgisayarınızın x64 Bit Olduğundan Emin Olun.

ADIM-5: Steam Tüm Oyunlarınızın Dosyalarını Kontrol Ediniz. gereksiz olanları lütfen temizleyin.

ADIM-6: Calais-Duisburg Yollarına Girecekken Lütfen Antivirüs V.b Programlarınızı Geçici süreyle Durdurun

ADIM-7: Ekran Kartınızı Her Daim Güncel Temizleyip-Güncelleyin.

TEŞEKKÜRLER. UMARIMKİ YARARIM DOKUNMUŞTUR. HomePage670 |Hp670|

• 2 weeks later...
  • i z m locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.