Jump to content

onurornek1225

Veteran Driver
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Truck?

2 Followers

About onurornek1225

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 03/30/1998

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bahçelievler, Istanbul
 • Preferred Trucks
  DAF
 • American Garage Location
  Nevada: Elko
 • EU Garage Location
  Norway: Bergen
 • Known languages
  Türkçe, Ingilizce

External Websites

Recent Profile Visitors

816 profile views
 1. onurornek1225

  Yardım eder misiniz lütfen

  Merhaba JhuZang, Bu konuları inceledin mi belki yardımı olur?
 2. Thanks for following mate. B)

  1. onurornek1225

   onurornek1225

   You're welcome thank you :)

 3. onurornek1225

  EN IYI HIZLANAN TIR

  Şanzıman olarak Allison 4500 R (6 vites) kullanmaya başladım hızlanma ve vites aralıkları çok iyi her ne kadar 6. vites boşa çıkmış olsa da gayet güzel. Ayrıca 750 bg'lik eski kasa Volvo motoru kullanıyorum diye biliyorum. (Abone olduğum moddan hatırladığım kadarıyla)
 4. onurornek1225

  Admin Taklidi

  Yani birden fazla kez devam ederse diyorsun. Anladım. Teşekkür ederim. Sorun çözülmüştür.
 5. onurornek1225

  Admin Taklidi

  Ama adminden admine suçun cezası değişecekse bu hiç adil olmaz ki. Yol kenarında bekliyorum aracım arızalı adam gelmiş kenara ben adminin bir altıyım insanları uyarıyorum gibisinden konuşmalar vs. Rapor göndermem sonucu kick yeterli dendi. Ama tagına admin yazan arkadaşlar kalıcı ban yerken böyle konuşanlara kick verilmesi biraz tuhafıma gitti.
 6. onurornek1225

  Admin Taklidi

  Admin taklidi yapmanın cezası nedir? Kısa ve öz bir cevap istiyorum. Kick / Ban ?
 7. Steam atölyeden abone olunan modlar Belgelerim'deki mod klasöründe gözükmez.
 8. onurornek1225

  YARDIM

  Euro Truck Simulator 2 MP veya American Truck Simulator MP oyunlarından birinde aktif banınız varsa iki oyununda multiplayer modunu oynayamazsınız. Oynayabilmek için cezanızın sona ermesini bekleyiniz.
 9. Steam Atölye üzerinden abonesi olduğun bir moddan dolayı bu uyarıyı alıyor olabilirsin. Abonesi olduğun herhangi bir mod mevcut değilse Belgelerim/EuroTruckSimulator2 klasörü içerisindeki mod klasörünü silip ardından yeni klasör oluşturup ismini mod yazıp deneyebilirsin.
 10. onurornek1225

  Grafik Modu

  İndirir indirmez aradaki farkları göstermek için birkaç ekran görüntüsü aldım. Mod açıkken https://prnt.sc/l30hqr https://prnt.sc/l30hyi Mod kapalıyken https://prnt.sc/l30hvq https://prnt.sc/l30hxa
 11. onurornek1225

  Silinen veya Taşınan Konular

  Sanırım konu çöp kutusuna taşındığında bana bilgilendirme mesajı gelmedi. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.
 12. onurornek1225

  Silinen veya Taşınan Konular

  Dün "Yanlış kişiye ban atılma durumu ve id bulunamama" isimli bir konum vardı fakat şuan kaldırılmış olduğunu farkettim. Hesabını kapatıp cezadan kaçan ve nick benzerliğinden başka kişiye ban atılması durumuyla karşılaşmıştık. Bu konuyla ilgili ne yapmam gerektiğini sordum. Fakat konu bulunamıyor. Silindiyse silinme nedenini nasıl öğrenebiliriz en azından silinme durumu varsa bunu belirtip konu sahibinin görmesi için bir gün beklenip silinmesi gerektiğini düşünüyorum? Şu yazı çıkıyor: Sorry, there is a problem This content can no longer be edited. It may have been moved or deleted, or too much time may have passed since it was posted for it to be edited. Error code: 2F173/E
 13. onurornek1225

  Yanlış kişiye ban atılma durumu ve id bulunamama

  Peki daha sonra gelip hesap açsa nasıl bulacağız onu. Bu cezadan kaçmaya giriyor.
 14. 3 Ekim'de Ceyrancı isimli bir arkadaşımız C-D yolunda trafik varken ters yönden basıp gitti. Kaydım açık olunca bende bildirmek istedim kendisini fakat Ceyrancı isimli herhangi bir kullanıcı bulunamadı. CeyrancI isimli bir kullanıcı buldu. İkisi de bambaşka birer kullanıcılar. Ve CeyrancI isimli arkadaşı başka bir forumda tesadüfen konusunu buldum. Ona isim benzerliğinden süresiz ban atılmış durumda. 3 Ekim'deki log_spawning kayıtlarından suçlu arkadaşın truckersmp idsini buldum fakat dediğim gibi hem kullanıcı bulunmuyor hem de haliyle id kullanılmıyor gibi gözüküyor. id : 1820989 Şuan nasıl bir yol izlemeliyim? Sanırım banlayan adminin kanıt videosu bu. Yanlışlıkla banlanan arkadaş adminle iletişim sorunları varmış dil farklılığından. Türk adminlerimiz yardımcı olabilirler mi? Bu da benim kaydını aldığım video
 15. onurornek1225

  Uygunsuz Kullanıcı Adı

  Bende dediğiniz gibi uygunsuz kelimenin dilinden yaptım fakat admin arkadaşımız yabancı olduğundan kelimeyi anlamadı herhalde. Sormak istediğim herhangi bir şey yok herkese teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir.
×