Jump to content

onurornek1225

Veteran Driver III
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Truck?

4 Followers

About onurornek1225

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 03/30/1998

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Bahçelievler, Istanbul
 • Preferred Trucks
  DAF
 • American Garage Location
  Nevada: Elko
 • EU Garage Location
  The Netherlands: Rotterdam
 • Known languages
  Türkçe, Ingilizce

TruckersMP Information*

Recent Profile Visitors

1485 profile views
 1. Uzun zamandır oyuna giriş yapmadım bildiğim kadarıyla Calais-Duisburg gibi kalabalık rotalarda çift dorse yasaktı. Fakat iki gündür Calais-Duisburg arasında seyrederken çift dorseli çekicilere rastladım keza şehir içlerinde de. Hatta adminlerin yanından geçenler oldu herhangi bir yaptırım olmadı. Yasak kalktı mı?
 2. Yük çıkmama ve mola verememe gibi durumlarda multiplayer saat sorununu çözebilmen için ya F7+1+Enter kombinasyonuyla servise ışınlanmalısın yada mevcut garajlarından herhangi birine ışınlanarak bu sorunu çözebilirsin. Hesaba her giriş yaptığında bunu uygulaman gerekebilir.
 3. Sorun çözülmüştür. Teşekkür ederim.
 4. Bu sorun sadece bende mi var? https://prnt.sc/mn9l45
 5. Special Transport dlc'si multiplayer'a uyarlandı mı? Uyarlandı ve yükünü sadece Special Transport dlc'sine sahip kişiler görebilir demişti bir arkadaşımız bu doğru mudur çünkü yükü teslim alınca kickleniyor.
 6. Harici sözleşmeli iş bitmeden singledan multiye multiden single a geçince saat farkından dolayı bu uyarıyı alıyor olabilirsin. Çünkü singleda ışınlanınca dinlenince saat ilerlerken multide bunları yapınca saat değişmez.
 7. Cevaplarınız için teşekkür ederim. Sormak istediğim başka konu yok
 8. Ekonomi resetleme işlemini yaptıktan bir sonraki oyuna girişte yine aynı sorunla karşılaşırsan yük seçmeden önce dinlenme alanlarında uyumayı veya garajlar/servis arasında ışınlanmayı deneyip tekrar iş ekranına bakın.
 9. Hesabını devre dışı bırakıp tekrar geri geldiğinde daha önceki banlarının silinmediğini biliyorum benim sorum hesabını devre dışı bırakan biri için oluşturulan raporlarda nasıl bir çözüm yolu izlenildiği. Kişinin ben her türlü TruckersMP id'sini bulurum fakat raporu gönderdiğimde o kişi için ne yapılacağı önemli. Çünkü tam anlamıyla cezadan kaçmış olunuyor. Doğru mu anladım hesabını devre dışı bırakmış olsa bile devre dışıyken aldığı cezalar profiline eklenebilir ve diğer ceza almış kullanıcılar gibi ceza bitimini beklemesi gerekir?
 10. Başlıktanda anlaşılacağı üzere hakkında rapor gönderdiğimiz bir kullanıcı hesabını silerse ve raporum olumlu sonuçlanırsa kullanıcı nasıl cezalandırılıyor? Kişi hesabını aktif edince otomatik olarak verilen ceza mı başlıyor yoksa herhangi bir işlem yapılamıyor mu? Bir nevi Ban Evading suçu işlenmiş olmuyor mu? Örneğin bir raporumun bu şekilde olduğunu farkettim. Haliyle kullanıcı adı, Deleted Account olarak değişmiş. https://truckersmp.com/reports/view/652512
 11. Rapor göndermiştim fakat bir gün sonra hesabını silmiş. En fazla bir ay öncesine dönük rapor gönderebildiğimizi de göz önünde bulundurursam. Bir ay içinde geldi geldi. Gelmedi bir anlam ifade etmez.
 12. Aynı sorun bende de her oyuna giriş yaptığımda mutlaka oluyor. @Gangster Bang arkadaşımızın dediği gibi yap eğer olmazsa şoförü dinlenme alanlarında uyutmayı deneyebilirsin. Eğer uyuma işlemi yapılmıyorsa herhangi bir garaja ışınlanabilir yada F7 + Enter ile servise ışınlanıp yük alma işlemini tekrar deneyebilirsin. Fakat kişisel dorselerde her zaman sizin çekicinize bağladığınız dorse çeşidine uygun yük bulunmayabilir bunu unutmayın.
×
×
 • Create New...