Jump to content

onurornek1225

Veteran Driver
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Truck?

4 Followers

About onurornek1225

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 03/30/1998

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bahçelievler, Istanbul
 • Preferred Trucks
  DAF
 • American Garage Location
  Nevada: Elko
 • EU Garage Location
  Norway: Bergen
 • Known languages
  Türkçe, Ingilizce

External Websites

Recent Profile Visitors

889 profile views
 1. onurornek1225

  MP Ağır Yük Kick Sorunu

  Harici sözleşmeli iş bitmeden singledan multiye multiden single a geçince saat farkından dolayı bu uyarıyı alıyor olabilirsin. Çünkü singleda ışınlanınca dinlenince saat ilerlerken multide bunları yapınca saat değişmez.
 2. onurornek1225

  Reportlanan Kullanıcının Hesabını Silmesi

  Cevaplarınız için teşekkür ederim. Sormak istediğim başka konu yok
 3. onurornek1225

  Ets2 Zaman Hatası

  Ekonomi resetleme işlemini yaptıktan bir sonraki oyuna girişte yine aynı sorunla karşılaşırsan yük seçmeden önce dinlenme alanlarında uyumayı veya garajlar/servis arasında ışınlanmayı deneyip tekrar iş ekranına bakın.
 4. onurornek1225

  Reportlanan Kullanıcının Hesabını Silmesi

  Hesabını devre dışı bırakıp tekrar geri geldiğinde daha önceki banlarının silinmediğini biliyorum benim sorum hesabını devre dışı bırakan biri için oluşturulan raporlarda nasıl bir çözüm yolu izlenildiği. Kişinin ben her türlü TruckersMP id'sini bulurum fakat raporu gönderdiğimde o kişi için ne yapılacağı önemli. Çünkü tam anlamıyla cezadan kaçmış olunuyor. Doğru mu anladım hesabını devre dışı bırakmış olsa bile devre dışıyken aldığı cezalar profiline eklenebilir ve diğer ceza almış kullanıcılar gibi ceza bitimini beklemesi gerekir?
 5. Başlıktanda anlaşılacağı üzere hakkında rapor gönderdiğimiz bir kullanıcı hesabını silerse ve raporum olumlu sonuçlanırsa kullanıcı nasıl cezalandırılıyor? Kişi hesabını aktif edince otomatik olarak verilen ceza mı başlıyor yoksa herhangi bir işlem yapılamıyor mu? Bir nevi Ban Evading suçu işlenmiş olmuyor mu? Örneğin bir raporumun bu şekilde olduğunu farkettim. Haliyle kullanıcı adı, Deleted Account olarak değişmiş. https://truckersmp.com/reports/view/652512
 6. onurornek1225

  Reportlanan Kullanıcının Hesabını Silmesi

  Evet kendi cezasını kendi veriyor bir nevi
 7. onurornek1225

  Reportlanan Kullanıcının Hesabını Silmesi

  Rapor göndermiştim fakat bir gün sonra hesabını silmiş. En fazla bir ay öncesine dönük rapor gönderebildiğimizi de göz önünde bulundurursam. Bir ay içinde geldi geldi. Gelmedi bir anlam ifade etmez.
 8. Aynı sorun bende de her oyuna giriş yaptığımda mutlaka oluyor. @Gangster Bang arkadaşımızın dediği gibi yap eğer olmazsa şoförü dinlenme alanlarında uyutmayı deneyebilirsin. Eğer uyuma işlemi yapılmıyorsa herhangi bir garaja ışınlanabilir yada F7 + Enter ile servise ışınlanıp yük alma işlemini tekrar deneyebilirsin. Fakat kişisel dorselerde her zaman sizin çekicinize bağladığınız dorse çeşidine uygun yük bulunmayabilir bunu unutmayın.
 9. Başlıktanda anlaşılacağı üzere hakkında rapor gönderdiğimiz bir kullanıcı hesabını silerse ve raporum olumlu sonuçlanırsa kullanıcı nasıl cezalandırılıyor?
 10. onurornek1225

  Ban Sürem Doldu ama MP'a Giremiyorum

  Herhangi bir suçtan ceza almışken bir başka suçtan da ceza alınınca cezasına ekleme yapılmış olabilir mi?
 11. onurornek1225

  1 haftadır ping sorunu

  Aynen adil kullanım kotası dolduktan sonra evde biri video izlesin ben odada oyuna gireyim direkt ping yükseliyor kendini belli ediyor. Duisburg girişinde çok drop yemeye başladım. İlerleyen güncellemelerde düzelir inşallah.
 12. onurornek1225

  Yardım eder misiniz lütfen

  Bize herhangi bir ekran görüntüsü göndermemenden dolayı sorununu anlayamamış olmamız gayet normal. Yardımcı olması açısından varolan konularında linklerini seninle paylaştık. Konu açmak yerine forum içerisindeki arama kısmını kullanıp daha önce böyle bir sorun ile karşılaşılmış mı veya çözümünün olup olmadığını araştırman gerekirken sana yardımcı olması için attıklarımızı da beğenmemeye çalışıyorsun.
 13. onurornek1225

  Yardım eder misiniz lütfen

  Merhaba JhuZang, Bu konuları inceledin mi belki yardımı olur?
 14. Thanks for following mate. B)

  1. onurornek1225

   onurornek1225

   You're welcome thank you :)

×