Jump to content

Zjawisko dyskryminacji polskich graczy przez rosyjską cz. administracji ETS2MP


Hatrix77

Recommended Posts

Ostatnio obserwując działy na forum mam nieodparte wrażenie, że rosyjska część administracji lubi nagradzać polską społeczność banami permanentnymi z błahego powodu. Może tytuł wątku jest zbyt mocny i uderzający, bo w tej chwili jest to moja własna hipoteza postawiona na bazie własnej obserwacji i samodzielne wyciągniętego wniosku, ale można tu mówić o pewnym zjawisku dyskryminacji narodowościowej, jakoby rosyjska administracja miała jakieś uprzedzenia do innych graczy. Ciekawi mnie tylko, jak inni spostrzegają niechęć do innych narodów przenoszoną z świata rzeczywistego do świata wirtualnego. Wszakże unijny jewrosojuz uczy Nas tolerancji wobec czarnych i ciapatych - Nam, Polakom przychodzi to z wielkim trudem. Ale kwestia niechęci Rosjanina do Polaka leży u podłożu historycznym, jakoby zwyczajowym.

Mam nadzieję, że zrozumieliście co mam na myśli w mowie powyższej. Chciałbym zwrócić na ten fakt uwagę i chciałbym, żeby to potraktowano jako apel i pewien niepokojący sygnał dla całej administracji ETS2MP. Mam nadzieję, że I<3VODKA, jako nasz wielki polski przyjaciel ( :D ) spróbuje coś wskórać poprzez rozmowę z pozostałymi administratorami.

Chcę również poznać Wasze opinię - zapewne wyjdzie na to, że ja po raz n-ty mam jakieś urojenia.

Pozdrawiam

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

W tym momencie poniewaz sam mialem juz przyjemnosc WPSPOLPRACY (i tutaj ogromna ironia) z Sasiadami z Rosji

bede usilnie sledzil ten temat - obserwujac uwaznie adminow 

jak wiemy dyskryminacja i zachowanie ze strony tych osob z za wschodniej granicy jest po prostu karygodne i nie przyjemne  :angry: tak jak ich zachowanie na drogach ETS MP

  • Upvote 1

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nie ma co owijać w bawełnę... Rosjanie chyba po prostu nas prowokują... Nie ma co się także oszukiwać że głównie to oni robią różne kraksy i trollują (Ciągle mam w głowie jak spotkałem rosyjską mafię).

 

Jeszcze propo dyskryminacji, coś w tym może być...

 

Jeżeli ktoś z was gra(ł) w World of Tanks to pewnie wiecie że jest serwer testowy przed nową wersją. No i powiedzmy kiedy rosjanie zaczęli pisać swoim ojczystym pismem lekarskim (No dobra, cyrylicą, naszym lekarskim piszą hindusi :P ) kiedy ja zniszczyłem rosyjskiego użytkownika, napisałem im żeby pisali po angielsku. Skończyło się na tym że wolałem jak pisali swoimi hieroglifami, bo głównie to były obelgi, na temat mojej matki itp itd...

Link to comment
Share on other sites

Co do postu bl4ck3rra... To faktycznie coś tu jest nie halo.

 

A co do postu Singlycha... Nie sposób się nie zgodzić z tym. Sam wbrew pozorom widziałem sporo dobrych "rusków", ale czemu kurcze to właśnie najczęściej oni robią innym psikusy. Tu się zgodzę, nie powinniśmy mówić ogólnikami że Rosjanie są źli, itp itd... Może coś w tym jest, ale na pewno, jak to ujął kolega wyżej, nie obejmuje to wszystkich...

 

Powiem tak, mnie teraz po części jest z lekka wstyd za poprzedni mój post. Bo właśnie pisałem tak, jak nie powinno się pisać, a jestem dość tolerancyjny... Cóż.

 

Jeszcze wiadomość dla Singlycha...

Text by Google Translator.

Простите меня за мой пост, что написано выше.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

forum.ets2mp.com/index.php?/topic/5584-ban-appeal-gt553637250/

 

 

Panowie rzućcie okiem. Jakieś wolne żarty.

 

Sprawdźcie reguły. Otrzymacie perm ban za zniewagę. Być może, to nie było zniewagą, życzę powodzenia w waszej apelacji. (bez ironii)

 

 

Простите меня за мой пост, что написано выше.

Pokój światu)

Link to comment
Share on other sites

 

Sprawdźcie reguły. Otrzymacie perm ban za zniewagę. Być może, to nie było zniewagą, życzę powodzenia w waszej apelacji. (bez ironii)

 

 

Pokój światu)

@Singlych

Tu bardziej chodziło o głos dezaprobaty na temat tego że prawdopodobnie go nie słychać na TeamSpeak'u lub innym e-komunikatorze. Inaczej gdyby do innego użytkownika odniósł się "ty k...o" etc. Pamiętaj kolego, że k-słowo używane jest często jako znak przestankowy. Fakt, że to nieładnie i nieschludnie, ale takie są realia. :)

 

 

@reszta

1. Też jest taka sprawa, że graczy z Rosji jest naprawdę dużo i wystarczy mały odsetek jeżdżących podobnie do głównych ról w flimach na YT"Road Rage Compilation" i już nam się zdaje, że jeżdżą całymi stadami by się panoszyć i głosić wszem i wobec "Russia Stronk" etc. Można to samo powiedzieć o innych narodowościach. Przyglądając się czasem jak sypią się bany w EP to dla przykładu Turcy błyszczą niemiłosiernie.

 

2.Właściwie sprawie trzeba się przyjrzeć i wyłapywać oraz reagować na jakiekolwiek przejawy dyskryminacji nie zależnie czy tyczy się nas, czy nacji, za którą niekoniecznie przepadamy czy nam kompletnie obojętnej i bliskiej.

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.

 

 

– Mein Hund hat keine Nase! 

 

– Und wie riecht er dann? 

 

– Schrecklich!

 

Link to comment
Share on other sites

Ja dziś tak w skrócie - Eliot, ja nie mam PL w nicku (Młynek Kawowy). Osobiście nie spotkałem się z nieprzyjemnymi sytuacjami w grze, ale to pewnie wynika tylko z tego faktu, że ja jeżdżę "landówkami" najczęściej, niż autostradami i to po wschodniej części mapy.

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

Siemka,

 

Zauwazylem ze od jakiegos czasu Modrel (jeden administrator a nie rosyjska czesc administracji :P) daje permy za slowa powszechnie uznawane za wulgarne (f*ck, kur*a itp itd). Bany otrzymywaly rozne osoby, nie tylko Polacy. 

Za kazdym razem, gdy ktorys z uzytkownikow zglaszal mi to, jego ban zostawal przeze mnie od razu anulowany. Permamentny ban za napisanie slowa ktore kazdy z nas mowi, to jednak troche za duzo. Rozmawialem juz z Modrelem i pouczylem go aby wiecej takich banow nie dawal. Mam nadzieje ze juz wiecej to sie nie powtorzy, a jezeli jednak, informujcie mnie poprzez PW, dzieki temu bede wiedzial o kazdym takim przypadku :).

 

Wasz wielki polski przyjaciel,

I<3VODKA

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

jak byk masz ELOT a piszesz eliot... Nie mogę...

 

Istnieje imię Eliot, a ja należę do tych osób, którym łatwiej jest użyć jakiegoś istniejącego imienia, niż pseudonimu.

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ymm...

Gdy zacząłem czytać ten wątek, to nie powiem, że w sumie jak do tej pory od czasu do czasu udawało mi się omijać z dala Rosjanów.

Wcześniej było inaczej.

Gdy nie miałem dopisku [PL], to Rosjanie myśleli, że jest Rosjaninem (arusf2011).

Jednak po jakimś czasie (gdy w końcu dodałem ten dopisek), zaczęli we mnie właśnie tacy ludzie wjeżdżać.

Sytuacja się nie zmieniła, gdy dopisałem /EN.

Tutaj głównie chodzi o to, że ja do nic nie mam.

Raczej wina jest polityki zagranicznej (EU vs RUS).

Tak to niestety jest.

Toczy się wojna i teraz możemy "patrzeć" na to, jak działa Putin.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.