Jump to content

DLC North - przebudowa miast, problem z drogami


Recommended Posts

Witam, ten temat ma ostrzec TeamMP przed ewentualnym błędem dotyczącym widoczności DLC North.

 

Otóż na stronie Amazon.de można znaleźć trochę informacji na temat tego DLC. Pisze tam między innymi :

"Zahlreiche neue Häfen in Rostock, Göteborg, Kristiansund und vielen weiteren Städten" - czyli "Wiele nowych portów m.in w Rostock, Goteborgu i Krystiansandzie. (Podobno też w Hamburgu)". I tutaj może się pojawić problem...

Ci którzy posiadają DLC będą mieli nowe porty, może nawet całe miasta będę przebudowane, a jeżeli tak będzie, to ci którzy tego DLC nie posiadają będą widzieli ciężarówki pod i nad ziemią :( Drogi mogą mieć róźnice poziomów i nowe skrzyżowania, a stąd graczę będą widzieć co innego np. "Kolega mający DLC skręcił sobie w prawo a u mnie było tam drzewo :)". Oczywiście nie jest to potwierdzone w 100%, że miasta będą gruntownie zmieniane, ale chciałem dać do zrozumienia Developerom że taka może być sytuacja. Także po wyjściu tego DLC (lub wcześniej) Team mógłby "pomyśleć" jak to wszystko rozwiązać. Sam nie wiem na dzień dzisiejszy co można by zrobić, ale inni forumowicze mogli by także pomóc.

 

Z góry dziękuję za pomoc i komentarze

 

Link to sklepu : http://www.amazon.de/Euro-Truck-Simulator-Scandinavia-Add-/dp/B00LTVVX3M/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1422535398&sr=8-2&keywords=scandinavia

  • Upvote 1
i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

to tak samo  jak posiadacze małych i dużych garaży   ,ktoś ma mały ktoś duży i widać jak by ktoś po polu lub przez ściany jechał ,  da się żyć :D A jak już kogoś będzie to denerwować  to chyba nie jest aż taki problem uzbierać kilka groszy i sobie kupić. ja tu żadnego błędu nie widzę  scs jak  i MP wie chyba co robi :D

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Tak, tylko że w garażach jest "No Collision" więc jest to obojętne, czy ktoś jedzie po polu czy przez ściane. A na takich dużych obszarach jak miasta i drogi może być gorzej...

i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

Może jest jeszcze Port w Szczecinie?

 

=========================================================================================================

 

Sprawdziłem, i nie ma. Ale za to sprawdziłem port w Gdańsku, i moim oczom ukazała się ikonka portu. Do której można wejść.

 

Nawet okazało się że odkryłem miasto Gdynia!

 

Oczywiście celów podróży nie ma, ale to jako ciekawostka

 

=========================================================================================================

 

Sprawdziłem jeszcze Rostock i Kiel. W Rostock za Chiny nie potrafiłem znaleźć portu, a w Kiel z kolei znalazłem właściwie port w Dover, zakryty budynkami...

Chociaż powodem tego może być jeszcze to że gram na mapie TSM... Sprawdzę na czystym i wam powiem. 

 

=========================================================================================================

 

Sprawdziłem na czystym, i powiem tak. 

-Port w Rostock być może jest, ale teraz patrze że jest kontynuacja autostrady 19 na północ, która kończy się za obecnym obrazem Rostock skrzyżowaniem. Są tablice że wjechało się z powrotem do miasta, nawet jest skrzyżowanie i miejsce gdzie ma być port, ale portu jako takiego brak.

-Port w Kolonii. Ciekawe, na TSM jakiś port był, na czystym, już nie. Jedynie co jest to przedłużenie autostrady 7 na północ, z czego jest nawet całkiem długi kawałek drogi, chyba nawet można po nim jeździć, skoro generuje się na nich ruch.

-Port w Gdynii. To akurat dla ciekawskich szukających Easter Egg'ów. Mając odpalone zlecenie będąc w tym porcie GPS pokazuje nam skrzyżowania i kierunku w których mamy jechać, ale dróg nie ma.

 

Tyle z mojej strony, zapraszam ciekawskich na głębszą eksploracje mapy ;) 

Link to comment
Share on other sites

Czyli mozna powiedziec ze na GoingEast wiekszych zmian w organizacji drog nie bedzie. (Dla tych ktorzy DLC North nie beda posiadali)

i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

ElectroMusic, przeczytaj posty wyżej uważnie.

Drogi dotychczas istniejące już przebudowano, DLC wprowadzi nowe i tylko posiadacze DLC Skandynawia będą mogli przejeżdżać blokady. 

  • Upvote 1

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko mówię co widziałem na tym zdjęciu które zostało podesłane. Myślisz że skąd NewTon miał fotkę nowej naczepy -_-

 

Poza tym, jeżeli to miało by być że na takim punkcie są bramki gdzie trzeba płacić, i bramki bez szlabanów, to w takim razie musi być jakiś bardziej udoskonalony pobór opłat, aniżeli miejsce gdzie możemy przejechać za free (W takim razie po co bramki gdzie trzeba płacić...)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.