Jump to content
  • 0

ETS2 MP zacina się przy teleportacji


Guest

Question

Witam! Mam problem z tą grą, zanim grałem na singlu to wszystko działało bez najmniejszych problemów. Problemy zaczęły się natomiast kiedy zacząłem grać na multi są to między innymi :

1. Brak zleceń na rynku przesyłek oraz szybkich zleceń. Pojawiają mi się one tylko jeśli wjadę w konkretną firmę a nie mogę zobaczyć ofert z danego miasta.

2. Posiadam tylko zlecenia zewnętrzne z World of truck ale kiedy je wezme nie mogę jechać szybciej niż 90km/h

3. Podczas wsiadania na prom czy też teleportowania się do garażu gra się zacina i nic się nie da zrobić. Jedyne wyjście do Alt + Ctrl + Del

 

Odkąd zacząłem grać na multi to i teraz na sinlgu mam tak samo. Ktoś coś na to zaradzi?

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

1 ) 

Wejdz w moje dokumenty - Euro Truck Simulator 2 - config.    Otwórz go notatnikiem i znajdź    "uset g_developer "0"  0 zmień na 1, a także "uset g_console "0"  i także zmień na 1. Zapisz plik.  Uruchom grę, zaloguj się na profil wcinij "~" :

-wpisz w konsoli komendę g_force_economy_reset 1-enter
-wyjdź z gry ( wyłącz)
-uruchom jeszcze raz
-wpisz komendę g_force_economy_reset 0-enter

I wszystko wróci do normy 

 

2) na zleceniach zewnętrzynch jest ustawiony zawsze limit predkosci nie wazne jaki serwer 

 

a z numer 3 to hymm , moze komputer sie przecieza czy cos 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki za wszystkie posty z pomocą, zrobiłem tak jak pisał użytkownik BoSsik2 w punkcie 1 i wszystko działa :) mam ładunki i mogę nawet się teleportować promem oraz do swojego garażu. Dzięki za pomoc i pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.