Jump to content

Wasze odczucia po ostatniej aktualizacji


I<3VODKA

Recommended Posts

Siemka Mobilki!

 

Powiedzcie nam jakie macie odczucia po ostatniej aktualizacji? Czy zauwazyliscie mniejsze crashe, poprawe w stabilnosci, mniejsze lagi...? Kazda opinia jest dla nas wazna!

 

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Po dzisiejszej grze powiem, że miałem dziwną sytuację. Miałem ping 30, full fpsów a inni mówili, że "rapuje" lub jak kto woli "siedze w ziemii".

Nie wiem dlaczego tak się stało ale ping skakał momentami nawet do +600.

 

Inni z mojej kamery, że tak powiem stali normalnie, że nic się z nimi nie działo.

 

Czy to wina tego, że mam router i jest podłączony drugi komputer? Wcześniej tego nie miałem, w sensie nikt się nie skarżył na moją osobe.

Jutro to spróbuje sprawdzić, czy nie było nic pobierane na drugim kompie.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Mam odczucie, że jest gorzej. Znowu latają tekstury kierowców przy spawnie ciężarówek (w R2 tego nie widziałem), przy spawnie ciężarówek na trasie zdażają się znowu "micro" zwiechy (w R2 było to płynniejsze), zdarzają się przeogromne zwiechy w ciągu minuty miałem 2 zwiechy po 5-6sekund.

 

Sprzęt:

i7-3770s

8GB Ram

GTX660

erulogoss.jpg

Link to comment
Share on other sites

O właśnie, co do zwiech i "latających kierowców".

Jedni mówili, że za nami lata admin dlatego widać "latających kierowców" w lusterkach. HAhahahahaha  :D

 

Co do zwiech, tepnąłem się do rotterdamu (z nudów, późny wieczór) to także miałem zwiechy nawet 10 sekundowe przy około 30 Fpsach.

Myślałem, że mój sprzęt nie wyrabia no ale spotkałem się z tym dopiero w nowej aktualizacji a poza tym mam nową kartę graficzną więc coś jest nie halo.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Zawiechy i mi się zdarzyły , wina sprzętu ? raczej nie. Również ścinki przy wczytywaniu graczy ,czasami wczytuje 10+ i nic a czasami wczyta 1-5 graczy i laga wyłapuje 

 

amd 6x 3,5-4,2 

8gb Ram

gtx 750ti

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Zdarzyło mi się że jeździłem z kolegami wczoraj od 16 do 22 czyli przed i po aktualizacji. Po aktualizacji doszedłem do wniosku że ETS2MP cofnął się w rozwoju. Przypominam mi się pierwszy filmik z Wujaszkiem Bohunem kiedy to ciężarówki zapadały się pod ziemię i kręciły. Szkoda bo już było dobrze. Duży plus za sygnalizację, to było coś czego nie mogłem przeboleć. No i oczywiście wyeliminowanie tych crashy czy jak to się tam pisze. To było bardzo irytujące. 

 

W tej chwili najlepsze co moglibyście zrobić to poprawić te zapadnięcia pod ziemię i już grałoby się przyjemnie :)

 

Pozdrawiam ! :D

Link to comment
Share on other sites

Z moich obserwacji pod kątem optymalizacji najlepiej było w R2. Teraz nad ciężarówkami latają kierowcy, czemu towarzyszą ścinki. Skaczące ciężarówki zaobserwowałem tylko wczoraj jak wyszła nowa wersja i serwer był przeciążony, dzisiaj tylko pojedyncze ciężarówki skaczą, ale to pewnie dlatego, że ludzie mają słabe łącze i mało fpsów... Zauważyłem też, że w nowej wersji łączenie gracza bardziej obciąża i z każdym pojawiającym się graczem ścina na chwilkę grę. Sygnalizacja już chyba we wszystkich miastach działa, ale jeszcze wszystkich nie zwiedziłem. Dodatkowo na R2 praktycznie obraz w lusterkach zgadzał się z tym w jakiej na prawdę było się odległości (sprawdzę to jeszcze na R3 z kumplem i wyedytuję czy dalej jest git) [ Teraz jest jak przez R2 grubo przekłamują lusterka]. Niestety w R3 częściej też się zdarzają mega laagi tak jak na 1. i 2. filmie gdzie ludzi wcale dużo nie było i jechało się płynnie. Na minus pogoda - śnieg z deszczem przez 90% czasu... Przydałaby się opcja wyłączenia przynajmniej dla osób nieużywających wintermoda, albo tych którzy maja słaby sprzęt.

 

https://www.youtube.com/watch?v=5_3JX5XDD9E https://www.youtube.com/watch?v=dgEkPhk2a0U

 

No i jeszcze zaobserwowałem większy problem z porzuconymi naczepami (może to tylko przypadek, że akurat tak trafiłem)

 

 

Generalnie da się już grać, choć poprawki jeszcze by się przydały. To chyba tyle, jak mi się coś przypomni to wyedytuję.

 

Fajnie jeszcze jakby Wam się udało np. refleksy wewnątrz kabiny wyłączyć, może chociaż trochę by to odciążyło widok z wnętrza.

 

Edit2: Zauważyłem, że podczas dłuższych lagów nadal zdarzają się crashe.

Edited by Michu
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

To może ja się może w końcu wypowiem ;)

 

Teoretycznie nie ma na co narzekać, czasem są te MEGA lagi, ale da się żyć jednak. Crashy nie ma... Przeszkadza mi tylko jedna rzecz a propo świateł. 

Jak wszyscy wiemy we Włoszech (Albo we Francji, nie pamiętam) nie ma na sygnalizatorach sygnału czerwonego i pomarańczowego jednocześnie.

Od najnowszej aktualizacji zauważyłem że tak jest teraz wszędzie... Wiem, być może to błaha sprawa, ale może jednak warto to poprawić. 

Poza tym, SCS wprowadził tryb czuwania świateł w godzinach 23:30 - 03:00 (O ile dobrze pamiętam). Czy to zostało zmienione, czy wy zmieniliście trochę ten czas?

Link to comment
Share on other sites

U nas ten tryb byl ustawiony poraz pierwszy, pozniej SCS wprowadzil go do singleplayer. 

Mamy wlasny algorytm ktory dziala na innej zasadzie. Jezeli sie nie myle to od godziny 22h do 5h :)

Link to comment
Share on other sites

I<3VODKA

 

Jesteś chyba jedynym administratorem czy kimś z Teamu który wychodzi do gracza i pyta się go co nie pasuję. Masz u mnie wielki szacun. Oby więcej takich ludzi bo użytkownicy moda wypowiadają się w większości schludnie, sensownie i często popierają swoje wypowiedzi argumentami, filmami czy konkretnymi sytuacjami. Myślę że dzięki Tobie ETS2MP będzie grą, nie modem szytym na miarę gracza. Oby tak dalej ! ;)

 

Zapytam, czy planujecie w jakimś szybkim czasie poprawić te długie lagi? Bo w sumie tylko to teraz uprzykrza grę. 

 

Pozdrawiam ! 

Link to comment
Share on other sites

Powiem ci VODKA że pomyliłeś się o godzinę w tył. 23-6H ;)

 

Poza tym dzisiaj grając w lusterkach pojawiał mi się latający kierowca, chyba nawet gdzieś było to wypominane. Mnie ciekawiło że taki kierowca czasem pokazywał się kiedy na TAB był gracz który miał 0 pingu i odległości, a był przez chwile (Jednym z nich był admin TS-a, pewnie od MP, a drugi to chyba jakiś normalny gracz.).

 

Przy okazji gdzie powinienem szukać jak używać tego paska i przycisku w okienku TAB?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mam jeszcze takie spostrzeżenie, przesiadłem się z GTX660 na radeona hd7970 (fakt nie znam jego historii i jak bardzo jest spracowany) ale zauważyłem, że za każdym razem jak dostaję "dużego" laga to zawiesza się gra i pozostaje tylko wywalenie procesu z menedżera

erulogoss.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.