Jump to content
Sign in to follow this  
Kazek_Age

Jaka Kierownica

Recommended Posts

Siema na co dzień pracuję w wolnym czasie gram w ets2 na multi i w farming similator moja kierownica z 2006 się już nie nadaję mam w planach kupić nową i teraz pytanie do was jaką kierownicę poleca polecacie . 300-500zł chcę na to przeznaczyć 

Logitech Driving Force GT, chyba lepszej nie znajdziesz jeśli chodzi o ten przedział cenowy. Ale na Twoim miejscu wolałbym odłożyć trochę i zainwestować w G29 :) 

Edited by SlimShady!

Logitech Driving Force GT w zupełności wystarczy 350 lub mniej, jeśli byś dołożył i wyczekiwal okazji to możliwa nawet by była G27 za 700 lub 800, ale to zależy czy bardzo lubisz grać w tą grę lub masz też inne gry np. ścigałki itp. :)

@BaToNxpompa Trzeba jeszcze zauważyć, że jest strasznie głośna, wiem bo ją sam użytkowałem, ale się przesiadłem na cichszą i teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by spokojnie sobie grać w nocy.

Edited by Kacperovski

Miałem DFGT polecam obecnie mam G25 i nie zmierzam jak na razie zmieniać. Jeżeli nie chcesz wydawać za dużo pieniędzy to myślę że DFGT jest w sam raz dla ciebie .

Ja używam kierownicy Tracer Zonda, za którą zapłaciłem 200 zł. Może do ETS' a zalecana jest kierownica z obrotem 900 º, a ta ma 270 º, lecz ja na niej jeżdże i nie narzekam. Mi się na niej świetnie jeździ. Mogę ją jak najbardziej polecić.

Wiekszosc poleca kierownice z firmy logitech i slusznie bo sa dobre lecz nie kazdy ma taki budzet. Z doswiadczenia wiem ze w ets mozna dobrze sie bawic na kierownicach tych z niskiej polki. Sam posiadam kierownice juz od ok. 3 lat za ok 140 zl i bardzo dobrze mi sie na niej gra dobrze sie spisuje w ets jak w innych grach

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this