Jump to content

[Forum] Posty SCS Blog Bota w temacie ETS2 & ATS - Dyskusja


elot360PL

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Posty SCS Blog Bota w temacie ETS2 & ATS - Dyskusja

Opis Sugestii: Wiem że na forum jest taki bot który automatycznie pisze nowy temat dotyczący nowego wpisu na blogu SCS. Aktualnie w naszym temacie z dyskusją jedynie co się dzieje to ktoś wyśle linka do wpisu i tyle. Myślę że "sprawienie" żeby bot pisał także posty w naszym wątku byłoby dla nas dobrą rzeczą gdyż mielibyśmy od razu informacje z bloga o których moglibyśmy potem "dyskutować".

Przykładowe obrazki: Brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Szybsze pozyskiwanie informacji od SCS, w mojej opinii większość użytkowników zagląda tutaj aniżeli na bloga. 

Link to comment
Share on other sites

Szkoda sobie [...] głowy zawracać. Jedyną wadą tych postów jest to, że ludzie wysyłają linka i tyle, ani własnego komentarza ani nic. Bardziej przekonywałaby mnie informacja, że takowy post jest na blogu SCS niż sam link do owej nowości. 

Link to comment
Share on other sites

Tylko zauważ, że w takim przypadku bot publikowałby newsy w języku angielskim bądź polskim z translatora, który, powiedzmy sobie szczerze, nie jest zbyt miły w odbiorze. Nie każdy zna dobrze angielski (gdyby w opcję miała wejść opcja pierwsza), a tekst z tłumacza mimo wszystko nie jest estetyczny ;)

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

Mamy do wyboru. Mieć w wątku na tacy treść posta w języku angielskim albo czekać aż ktoś spostrzegawczy jakiś czas po dodaniu newsa da sam link do newsa w języku angielskim. Więc w czym przeszkadza brak naszego języka skoro i tak bez niego sobie radzimy? W obu scenariuszach osoby nieznające języka i tak czekają na miłą duszyczkę która wytłumaczy o co chodzi, różni się tylko czas dostarczenia naszej społeczności newsa. No i jakości dostarczonej informacji.

 

Myślę że to tyle na temat tłumaczeń.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Sugestia nie tyle bez sensu co zwyczajnie nie potrzebna. Pisanie dodatkowych kodów i obciążanie bota żeby wkleił jeden link co jakiś czas. Tak to przynajmniej ludzie się od razu wypowiadają na dany temat wrzucając link.

 

Odrzucone.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.