Jump to content

2 sprawy


bazyliszek [PL]

Recommended Posts

1. Powiedzcie mi czy mogę dostać bana za wyprzedzenie gościa poboczem o 20:00 (wintermod) jadącego bez żadnego oświetlenia? Wyprzedziłem bo musiałem się ratować zeby mu nie wjechać w tyłek. Chcę wysłac na niego raport, ale jeśli miałbym dostać bana za wyprzedzenie poboczem to dziękuję.

 

2. Admini. Szanuję Was, waszą pracę, czas, rodzinę, itp, itd., ale wchodźcie do gry i kontrolujcie. Pojechałem z Plymouth do Gdańska (pechowo przez landówkę śmierci). 2 patałachów zablokowało drogę na ok 10 minut. Mimo wysyłanych raportów, żaden Admin się nie zjawił. 4 razy wyjeżdżałem z Duisburga bo JEDEN!!! patałach 4 razy we mnie wjechał i zapewne dalej jeździ i przeszkadza. Ludzie, ile można?! Niedziela, wieczór i ani jednego admina na landówce???!!! Gimby robią co chcą. 1890 km poszło mi bo nie mogłem przez głupców wyjechać.

 

 

Nie, nie piszcie mi o eu1, sp. Już chciałem wrócić na sp, ale zostałem przy mp bo moi widzowie mnie o to poprosili.

 

PS: Nie chcę tu żadnej burzy i jej również nie zaczynam. 

Link to comment
Share on other sites

1. Jak każdy pisał (nie)

2. Administracja jak za pewne ktoś już pisał (nie czytałem wszystkiego) też działa... Ale graczy jest pełno nie tylko np. Eu2 na samym Eu2 gra ponad 3000 osób na eu1 i eu3 łącznie czasem 2000... Administracja nie jest w stanie obserwować każdego odcinka. Jednak bardziej chcę nawiązać do słów "gimby robią co chcą". Powinniśmy być tolerancyjni dla innych pomimo że są od nas młodsi tym bardziej powinniśmy im dawać przykład, a nie każda osoba która chodzi do gimnazjum jeździ jak popapraniec. 

Zazwyczaj nawet znajdziesz dorosłą osobę typu 18/20 lat która szaleje na drogach. A jeśli masz problem z wypadkami to zapraszam na Eu1 (0 kolejek na serwer, mało korków, mało wypadków...)

  • Upvote 1

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

1. W sprawie tego punktu proszę o wypowiedz teamu, oni wiedzą najlepiej. Wrzuciłbym film, żeby pokazać jak to wyglądało, ale wiem, ze nadgorliwy Admin jest wtedy wstanie dać mi bana "bo ma dowód". Widzę, ze Mikkel coś tu pisał ale jest usunięte, więc powtórzę: ja gościa wyprzedziłem poboczem (Anglia), bo był kompletnie nieoświetlony. Nie miałem nawet czasu zerknąć w prawe lusterko czy ktoś obok mnie nie jedzie żeby zjechać na środkowy pas.

 

2. 

10 hours ago, LamAll said:

2. Administracja jak za pewne ktoś już pisał (nie czytałem wszystkiego) też działa... Ale graczy jest pełno nie tylko np. Eu2 na samym Eu2 gra ponad 3000 osób na eu1 i eu3 łącznie czasem 2000... Administracja nie jest w stanie obserwować każdego odcinka. Jednak bardziej chcę nawiązać do słów "gimby robią co chcą". Powinniśmy być tolerancyjni dla innych pomimo że są od nas młodsi tym bardziej powinniśmy im dawać przykład, a nie każda osoba która chodzi do gimnazjum jeździ jak popapraniec. 

Zazwyczaj nawet znajdziesz dorosłą osobę typu 18/20 lat która szaleje na drogach. A jeśli masz problem z wypadkami to zapraszam na Eu1 (0 kolejek na serwer, mało korków, mało wypadków...)

Pisałem, że wiem jak wygląda praca Admina. Chodzi mi tu raczej o fakt, że na tylu Adminów ilu jest w teamie, wczoraj nie było nikogo. Przejeżdżałem całą landowkę i nic. Ludzie się tak wkurzyli, że sami zaczęli blokować patałachów i powodowali jeszcze większe korki.

Link to comment
Share on other sites

Bazyliszek a gdzie jest napisane że admin musi być w niedzielę na serwerze? Ja byłem od 17 do 20 kilka minut po skończyłem. I powiem tyle że na słynnym skrzyżowaniu jest taki burdel że się skupiłem tylko na nim. Wiem że adminowal jeszcze bakerpk ale on skończył przed 20. A jeśli na landowce nie było widać admina to znaczy że raczej byliśmy tylko we dwoje

Link to comment
Share on other sites

To może ja się wypowiem jeśli pozwolicie.

1. Dla mnie jako admina wyprzedzanie jest wtedy kiedy ktoś omija kogoś z jakiejkolwiek strony bez jakiejkolwiek próby hamowania. Jeżeli widzę, że ktoś mógł kogoś nie zauważyć lub nie wyhamować ale nie uderzył w niego tylko odbił w lewo/prawo to zazwyczaj odstępuje od czynności (chyba, że nie ma miejsca na powrót i blokuje przy tym drogę to kick). Skoro ktoś jechał bez świateł o 20:00 i stoi na środku drogi bez powodu to wyprzedzanie, a raczej omijanie jest jak najbardziej słuszne i nie może być karane o ile nie zagrażało to nikomu. Ale zaznacza, jeżeli ktoś stał, bo jeżeli ktoś jechał, no to musiałaby by być duża rozbieżność prędkości aby nie zdołać wyhamować zwłaszcza, że z włączonymi nickami to zazwyczaj się jeździ (a wiem, że Ty jeździsz bazyliszku). Nie znam dokładnie materiału więc opisuję to pobieżnie, ale jeżeli widać, że sytuacja nie jest standardowa i faktycznie nie było kolesia widać to Ty nie możesz dostać za to bana.

 

2. Na wstępie powiem, że pchanie się na landówkę śmierci o każdej godzinie i to bez względu czy admin jest czy nie, to jazda NA WŁASNE RYZYKO. Powtarzam to moim chłopakom z Agromexu i będę powtarzał każdemu. Nie musisz tam jechać to nie jedź, bo możesz sobie zrobić krzywdę poprzez wywrócenie, zniszczenie ładunku lub ciężarówki, a nawet złapać bana (bo i takie przypadki były). W godzinach największego szczytu nawet 4-ka, czy 10-tka aktywnych adminów nie da rady wyłapać wszystkich trolli. Cała landówka mierzy sporo i czasami w wielu miejscach robią się dymy. Oprócz "magicznego" skrzyżowania, na którym jeden-dwóch adminów to mus, to drugie miejsce to miasto Duisburg, w którym czasami jest rzeźnia podczas wyjazdu z garażu. Oczywiście oprócz tego jest jeszcze Europoort/Rotterdam, a gdzie miejsce na reporty z innych miejsc? Na prawdę odradzam jeździć landówką śmierci. Robicie dobrze wtedy sobie, bo nie narażacie się na straty, ale i nie karmicie tych wstrętnych trolli i innych pseudo-graczy oraz odciążacie Nas administrację. Bo czym Was jest tam więcej, tym więcej trolli i niepotrzebnych sporów. Bo jeden chce jechać 60km/h jak znaki przykazały, a drugi 160km/h, a jeszcze inny 220km/h Scoutem. Jest niestety wiele czynników, które powodują tam syf i niestety niektórzy sobie nie zdają nawet z tego sprawy. Co do tego, że nie było żadnego admina. Ja byłem w grze między 21, a 21:45 i lekką ręką na samym skrzyżowaniu w ciągu tych 45 minut rozdałem prawie 140 kicków, banów lub teleportów do serwisu. Były momenty, że robiło się przejezdnie, ale przez ten cały czas siedziałem tylko tam i nie mogłem się stamtąd ruszyć, bo cały czas ktoś coś robił źle. Po za tym samo reportowanie ludzi w grze w godzinach szczytu jest bezsensowne. Czasami jest tyle reportów, że nie da się ogarnąć wszystkich i niektóre uciekają, bo sprawdzamy zazwyczaj od najświeższych reportów. Po za tym z ręką na sercu mogę stwierdzić, że 80% reportów w grze to nadużycie. Bo albo już po wszystkim, albo się wszyscy tepnęli do serwisu, albo są to fake'owe reporty. Ludzie zgłaszają innych na potęgę za byle pierdoły czasami, a my się tepamy i nic nie ma.

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Tak jak Łukasz napisał z reportami. Odkąd jestem adminem to z reportu udało mi się kilku za blokowanie wyłapać troli. Reportowanie ramowania to bez sens bo gdy my się tam tepniemy albo nie ma już nikogo albo już nic złego się nie dzieje. Co do skrzyżowania tak jak Łukasz napisał tam jest taki burdel że praca admina skupia się jedynie na tym miejscu i admin nie ma czasu na reporty jeśli chce jako taki porządek utrzymać na tym skrzyżowaniu

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1. Spojrzałem na film powtórnie. Gracz ruszał w momencie, kiedy zacząłem go omijać, więc mamy już do czynienia z manewrem wyprzedzania. Jeżdżę z włączonymi nickami i Admini to wiedzą, bo na moich raportach to widać. Ale nawet fakt włączonych nicków nie gwarantuje oceny na którym pasie jest gracz, zwłaszcza jeśli jesteśmy na zakręcie. Wrzuciłbym film, żebyście mogli to zobaczyć, ale muszę najpierw dostać gwarancję, ze nie będę miał bana. Wiadomo, że nadgorliwy Admin zawsze się znajdzie (bez obrazy:D, bo do Polaków nic nie mam, ale nie tylko my przeglądamy ten dział). Raport już mu odpuszczę, bo i tak to byłby jego pierwszy lub drugi ban.

 

2. Taj , jak pisałem w pierwszym poście. Wiem jak wygląda wasza praca i zauważcie, że nie mam zażaleń na nią, tylko na fakt, że nie było kompletnie nikogo. Nie jestem teraz w stanie wskazać o której godzinie jechałem, ale przejechałem cała landówkę. Dopiero koło Duisburga, spojrzałem na uszkodzenia i uznałem, ze nie ma sensu dalej jechać, a rzadko mam ochotę pojechać tak długą trasę. Cóż, efekt macie w systemie. Wysłałem Wam ok. 25 raportów z z tamtego dnia, nie odpuściłem prawie nikomu. Miłego sprawdzania i zakańczam dyskusję na punkt 2.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.