Jump to content

0.1.3 Alpha została wydana.


Recommended Posts

srry panowie

 

Nie zgadzam sie z toba

raz od momentu wprowadzenia avatarow jest gorzej to raz i wiekszosc uzytkownikow podziela zdanie kolegi

dwa tak naprawde to po co to?

trzy zlikwidowane zostaly mierniki dystansu (odleglosci) miedzy ciezarowkami co bylo bardzo potrzebne

kto jesli moge zapytac daje takie pomysly ? i kto je realizuje? od momentu update nie moge sobie posmigac na MP gdyz mam tylko error powrot to pulpitu i send info to developer... 

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Biorac uwage roznych typow nieumiejacych jedzic dobrze bylo wiedziec czy ktos sie dogania albo czy jedzie z naprzeciwka albo moze stoi za zakretem . A  barany i tak zajedzaja droge po wyprzedzaniu i to niepomoga by nawetr zeczywista  synchronizacja bo niewiadomo poco niektorzy zaraz musza uciekac z powrotem na prawy -.-  a co do crashy to mam paraktycznie tylko przy wychodzeniu z gry i niekiedy przy duzym ruchu w miastach :P  brak synchronizacji niektorych swiatel  jest troche bardziej uciezliwy nawet niz wysypy.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś wie o co chodzi z synchronizacją to bardzo dobrze mógł tymi wartościami operować. Jak ktoś nie wie co i jak to sieje głupoty na lewo i prawo. Po za tym nikt nie każe Ci tego używać skoro nie chcesz, ale daj innym radość z korzystania z tej funkcji...

to moze kolego objasnisz nam te wartosci milo by bylo wiedziec jak tego uzywac chyba ze nie wiem o czym mowa? 

musze loga opublikowac moze mi ktos pomoze od dwoch dni gdy zaczynam gre 5min pozniej wywala mnie na pulpit

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

srry panowie

 

Nie zgadzam sie z toba

raz od momentu wprowadzenia avatarow jest gorzej to raz i wiekszosc uzytkownikow podziela zdanie kolegi

dwa tak naprawde to po co to?

trzy zlikwidowane zostaly mierniki dystansu (odleglosci) miedzy ciezarowkami co bylo bardzo potrzebne

kto jesli moge zapytac daje takie pomysly ? i kto je realizuje? od momentu update nie moge sobie posmigac na MP gdyz mam tylko error powrot to pulpitu i send info to developer... 

Wbij na EU2 tam bez problemu się gra. Wiem bo od jakiegoś czasu musze siedzieć na słabym necie i wolę nie sprawiać problemów gdyby mnie lagneło. Tam mi a ni kumplowi crashe nie wyskakują :) Może i tobie coś to pomoże (przynajmniej chwilowo)

Link to comment
Share on other sites

@Dzik TIR to jest konwencja celna a nie określenie na pojazd ciężarowy.

@Elot idąc Twoim tokiem myślenia, po co nam TAB przecież w prawdziwym świecie nie wiemy kto jedzie obok nas. Po co informacja na stronie o ilości wolnych miejsc na serwerach skoro w świecie realnym takiej informacji nie ma.

Czasami warto pomyśleć trochę bardziej intensywnie niż wypisywać głupoty...

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

@jondalnowak

 

A idąc twym krytycznym tokiem myślenia, po co w ogóle jest ETS skoro w prawdziwym życiu nie sterujemy ciężarówką z krzesła przed komputerem, z pomocą monitora etc.

 

Bez przesady, ludzie to tylko gra. Oczywiście chciało by się by gra była jak najbardziej realna, ale niektóre rzeczy naprawdę są potrzebne. 

Mogę założyć się o swoje włosy że gdyby usunęli nicki nad ciężarówkami i TAB, to byłbyś pierwszy który by płakał za ich powrotem bo nie możesz stwierdzić który troll wykorzystał twój tok myślenia (Oczywiście nie bierz tego do siebie :P)

 

I przy okazji, skoro trzeba myśleć zanim się coś napiszę... To w takim razie udało ci się napisać taki tekst, że mogę te słowa użyć przeciwko tobie. Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada.

 

Dobra, ale bez spiny, jest jak jest, my tylko sugerujemy, reszta zależy od developerów :P

 

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Cokolwiek by nie zrobili, to niech najpierw znikną crashe. Ostatnio drogę w ETS2 MP z Brukseli do Amsterdamu pokonywałem na trzy restarty. Dałem sobie póki co spokój z graniem na MP do czasu aż nie znikną Crashe gry. Jak dla mnie TAB przezroczysty, czyli ten pierwszy był wystarczający, avatary są zbędne, nick nad ciężarówkami jak najbardziej za, przynajmniej wiem kogo wyprzedzam, lub kogo mijam. Co do odległości jest mi to jedno.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.