Jump to content

Reklamy Firmowe


Ojciec Narodu

Recommended Posts

/ExpressPOL Tatuś 1989

 

 

Nazwa Sugestii: Reklamy Firmowe
Opis Sugestii: rozmyślałem i do szedłem do wniosku by napisać co nie co o moim pomyśle chodzi tu mianowicie o Taki BANER lub telebim który wyświetlał by nazwę / logo firmy przy wjeździe do miasta lub na trasach przykładowo jadąc na trasie widzimy bedąc nowym graczem zachęcającą reklame do wysłania proźby o przyjęcie kowalskiego do Ekipy

 

baner ten lub reklama mogła by być płatna przykładowo na miesiąc 10 zł i wielu graczy widziało by co nie co o firmie xxx.

a MP przy tym zarobił by kilka groszy nadalszą pracę i rozwijanie swych umiejętności !

 

 
Przykładowe obrazki: 2vtz67k.png
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?:  Ten w/w baner zlokalizowane są na Pks w chyba każdym mieście w Ets2 jak dla mnie banery te mogły by być większe i ułatwiło by to rekrutację  oraz łączność z innymi graczami

d5b550697cf2cd4fmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Proszę o zastosowanie obowiązkowego formatu sugestii, w przeciwnym razie sugestia zostanie odrzucona i usunięta.

 

 

Nazwa Sugestii
Opis Sugestii:
 
Przykładowe obrazki
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: 

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

przeczytaj sobie.... Dlaczego twoja sugestia a nie inna?:

 

To już jest ingerencja w mapę i należałoby to zgłosić do SCS.

Natomiast SCS nie robi MP i nie dodaje reklam do gry więc myślę, że nie przejdzie ale próbować można.

 

Dodam, że na tą reklamę spoglądałem jeden raz odkąd gram w ETSa.

Było to dość dawno temu, na samym początku gdy zacząłem grać na multiplayerze i jechałem w 1 lub 2 trasę.

Teraz nie zwracam na to uwagi.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Niestety, ale nie przejdzie to tak samo jak inne (lepsze czy gorsze) pomysły ingerujące w mapę.

Jeśli dobrze zrozumiałem to twórcy moda czekają, aż SCS przestanie wspierać grę, wtedy nie będzie problemów z modami, a idąc dalej modami w modach. ;)

stat1.php?tmpid=86455&bg=truck

Volvo Powered

Agromex Driver

Link to comment
Share on other sites

Nikt nic nie zakłada, to są tylko przypuszczenia śledząc informacje, które SCS wypuszcza mówiące o pracach nad innymi dodatkami czy nawet pomysłami.

 

Po za tym nie wiem co SCS ma/miałby wspólnego z VS'kami? Jak miała by się odbywać edycja tych bilbordów? Moim zdaniem to pomysł dla twórców dodatków, a nie SCS'u. A jeżeli miałoby to być w formie dodatku to też nie ma co na to liczyć, gdyż deweloperzy po za WinterMod'em nie planują dodawania żadnych modyfikacji. Więc sprawa zatacza koło, które jednogłośnie eliminuje tą sugestię do realizacji.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.