Jump to content

Janusz i ostatnie zachowanie AD


nikors pl

Recommended Posts

Z racji, że po woli zaczyna mnie wpieniać tu prę spraw. Mam pytanie komu trzeba gałe obrobić albo jakie plecy mieć? Janusz do Ciebie uwaga. Jako gracza Pro wstyd by Ci było raz takie cos zrobic w konwoju, gdzie wszyscy maja obowiązek stać i czekać do usranej śmierci, chyba, że prowadzący, pilot powie inaczej. Dwa wstyd by było chronić się przed karą za jazdę pod prąd i ciągła. 
video co do wideo zawsze może sie pojawić na YT jak tak bardzo zależy...

Decyzja adminów.: pS1nbO6.png

I tu już wiem że z forum znikne, ale od razu zaznaczam że ten materiał pojawi się wszędzie gdzie publikuje materiały z mojej przygody  z ETS i ATS. Nie tylko jakis bochun czy Janusz cos robi. Oraz listem do samego SCS ja to działa polska grupa TruckersMP, by mieli jasność, że tu trzeba mieć znajomości.
Nasówa się pytanie. Rączka rączke myje?
Pozdrawiam wszystkich z konwoju, którzy nie maja jaj sie odezwać. 

 

Szerokości.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ogladales kiedys tego janusza trackerki w akcji ? On nie potrafi jezdzic, wiec czego Ty od niego wymagasz? Co do wooqasha mysle, ze gdyby to od niego nie zalezalo, to wlepil by mu z najwieksza przyjemnascia bana tylko nie chce sie narazac na opier....w teamie :)  Z drugiej strony... nic sie nikomu nie stalo, wiec troche luzu w doopce... bo znow sie rozpeta niepotrzeban gowno burza. To jest gra i nie ma idealnych kierowcow :) Ogladajac "polskie drogi" widze z kazdym odc jeszcze wiekszych "macherow" za kierownica gdzie w przeciwienstwie od swiata wirtualne w gre wchodzi ludzkie zycie... odpusc zapomnij bo sie nie wyspisz :)

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

 

52 minutes ago, Trybcio86 said:

 Z drugiej strony... nic sie nikomu nie stalo, wiec troche luzu w doopce... bo znow sie rozpeta niepotrzeban gowno burza. To jest gra i nie ma idealnych kierowcow 

Trybcio86

Jak w części innych banów.

Uwielbiam ten tekst. "To tylko gra" Czy te słowa, często powtarzane, na forum, fejsie truckersów, są tylko dla tych co sie burzą? Może przy banach "bo nie chcialem, nie był zamierzony" a wyszło bo jakiś frajer sobie wyciągnie 30 sekund z sytuacji i przesle w raporcie. Może częściej AD przypominać te słowa?

Kurcze a wiecie, co? A może ja mam nawalone w głowie z racji lat i z pochyloną głową do starego bije z wypowiedzeniem, bo bana dostałem, bo nie chciałem, bo tak wyszlo z filmiku, bo oddaję serce dla firmy przez 8 miesiacy obecności na etsie? Gdzie w miedzy czasie ZA ADEKWATNE GRANIE W PAJACA gość ma się pysznie. Po latach obecności? (pytam bo nie znam)

 

 

Vaiarek

Dzięki za info. Przyda się.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

(...) mając też na uwadze samą osobę (...)

 

^ Cytat z argumentacji odrzucenia reportu.

 

Kompromitacja i kolesiostwo w czystej postaci. Nawet się z tym nie krył. :D Równie dobrze mógł napisać "sorry, to znany <<jutjuber>> i nie wypada by go było banować". Za taką akcję zwyczajny Kowalski poleciałby na krótkie wakacje od MP. No ale cóż... szycha. :) Moja rada to odwołuj się od tej decyzji tak długo, aż rozpatrzą to to na Twoją korzyść - byle nie do polskiej części admiów, bo widać co z tego wynika. :)

  • Upvote 5

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ja się na ten temat nie wypowiem dopóki nie zobaczę co było dalej. Film pokazowy urywa się w najważniejszym momencie.

 

 

Cóż, ciężka decyzja. Niby mamy ignorowanie ciągłej itp. ale to nie jest powód do bana. Do kolizji nie doszło, gracz został na chwilę zablokowany, przeprosiny chyba były (Janusz coś na chacie napisał). Według mnie podlega pod kicka

Edited by bazyliszek14
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@piotrsch

 Umknela ci pierwsza czesc o konsultacji z innymi adminami :) 

 

@nikorsik 

 

Zachowujesz sie jak " Hura, bura, szef podwora" :D Nie potrafisz sie zdystansowac do tej gry i w swojej malostkowosci chciales sie odegrac na kims slawniejszym za lamanie przepisow wykazuja sie SB-cki DNA ... Sam otrzymales bana za wyjazd za podwojna ciagla na zakrecie w ATS przez goscia ktoremu nic sie nie stalo i idziesz jego tropem ... Gratuluje podejscia. Ogol jaja i do przedszkola...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Proszę bardzo dla tych co spinają 4 litery https://www.twitch.tv/janusz0821/v/105169005 czas 01:52:29 

Z 2 strony ktoś tu sobie zadał sporo roboty wycinając klip z twitch i dając go pod YT  , ale czego się nie robi dla kariery

  • Upvote 2

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

 

45 minutes ago, Trybcio86 said:

@piotrsch

 Umknela ci pierwsza czesc o konsultacji z innymi adminami :) 

 

@nikorsik 

 

Zachowujesz sie jak " Hura, bura, szef podwora" :D Nie potrafisz sie zdystansowac do tej gry i w swojej malostkowosci chciales sie odegrac na kims slawniejszym za lamanie przepisow wykazuja sie SB-cki DNA ... Sam otrzymales bana za wyjazd za podwojna ciagla na zakrecie w ATS przez goscia ktoremu nic sie nie stalo i idziesz jego tropem ... Gratuluje podejscia. Ogol jaja i do przedszkola...

 

 

 

 

 

Kogo masz na mysli sławnieszym? O mnie raczej cicho, o wojku tylko na fejsie truckerów slyszałem, o januszu praktycznie tylko raz na plays tv. Ban na ATS? A wiesz może masz rację bo nie gram, więc nie wiem co się na tym dziadostwiestwie stworzyło.Nie czepiałem się Ciebie więć przemyśl wypowiedzi....

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikorsik said:

 

 

 

Kogo masz na mysli sławnieszym? O mnie raczej cicho, o wojku tylko na fejsie truckerów slyszałem, o januszu praktycznie tylko raz na plays tv. Ban na ATS? A wiesz może masz rację bo nie gram, więc nie wiem co się na tym dziadostwiestwie stworzyło.Nie czepiałem się Ciebie więć przemyśl wypowiedzi....

 

Widzę szukasz "Fejmu" na siłę. Wrzucasz film, ucinając go w najważniejszym momencie. Kiedy to @Janusz0821 wycofuje do tyłu i przepuszcza osobę której zajechał drogę. Widać, że zrobiłeś to z premedytacją tylko by "wybić się", że zbanowałeś streamera.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nikorsik said:

Jeli ktos ma zamir komuś w dupe włazić to prosze bardzo. Ja mam przed sobą nockę...Powodzenia i dajcie sie dymać dalej...PLECY SA DOBRE.

 

A komu ty wlazisz w 4 litery ze zajales sie tym nagraniem ? To zdarzenie nie dotyczy twojej osoby a wystepujesz tu w roli oskarzyciela i rzucasz sie jakbys mial w tym jakis interes. Janusz cos pisal na czacie, zapewne magiczne slowo "sorry" skierowane do osoby ktorej wyjechal na czolowke. Takich sytuacji na codzien jest od groma, ale ciebie cos podkusilo podnosic lament i placz. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.