Jump to content

Piniek[PL]

Veteran Driver III
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Truck?

About Piniek[PL]

 • Rank
  1t Caravan

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Wroclaw
 • Known languages
  Polish

External Websites

 • World Of Trucks
 • YouTube
 • Hitbox.tv
  Piniek266

Recent Profile Visitors

326 profile views
 1. Piniek[PL]

  Dyskusje na temat firm

  Podłączę się do dyskusji. Firmo Golden-Line Jak już wszyscy dobrze wiemy, jesteście spaleni na tym Wirtualnym Rynku, ale nie o to mi chodzi, tylko o plagiaty. Wasze strony są więcej niż 50% skopiowane z innych stron, czyli to podlega plagiatowi i jest karane, mało tego jest coś takiego, jak prawa autorskie Intelektualne, czyli własne wypociny jak np.: Regulamin, jeżeli regulamin został w 100% napisany przez osobę X, to druga osoba Y nie może go kopiować, jak mu się to żywnie podoba bez pozwolenia osoby X, to również jest karane, czyli kradzież Intelektualnego Prawa Autorskiego. Na wszystko jest paragraf, i proponuję dobrze o tym poczytać. Jedni mogą cię oskarżyć o kradzież regulaminu, a drudzy o intelektualne ułożenie szaty graficznej swojej strony, którą skopiowaliście. Mało tego, na stronie >K-SPEED< jest wyraźnie napisane Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Więc bez zgody autora, nie możecie robić takich cyrków. Musicie pamiętać, wszystko co jest darmowe, nie oznacza że można z tego korzystać jak się chce, bo na wszystko jest licencja i prawa autorskie.
 2. Piniek[PL]

  CV - Malkovitz 3 lata

 3. Piniek[PL]

  CV Kosiarek - 3 lata.

 4. Piniek[PL]

  CV kamilsp - 2 lata

 5. Piniek[PL]

  CV Remiksl - 2 lata

 6. Piniek[PL]

  >K-SPEED< Rekrutacja do zarządu

  Witajcie. >K-SPEED< poszukuje ludzi do pomocy prowadzenia firmy w ETS2 Jesteś zainteresowany napisz na FB wiadomość prywatną, lub tutaj w poście. Dwa wolne stanowiska na Organizator Konwojów między firmowych oraz wewnętrznych. Trzy wolne stanowiska na Rekrutanta W wiadomości umieść następujące informacje. * Wiek: * Czas w grze * Ilość banów, lub link do profilu TruckersMP * Jakie Cię interesuje stanowisko * Dla czego Ty?
 7. Piniek[PL]

  K-SPEED - VIRTUAL SPEDITION

  >K-SPEED< Rekrutuje do pod zarządu !! Są potrzebni Rekrutanci oraz koordynatorzy konwojów Kontakt: FB: Link Discord: Zaproszenie Link www.kspeed.pl Dwa wolne stanowiska na Koordynator Konwoju!! Cztery wolne stanowiska na stanowisko Rekrutant 2 x do seniorów (Opieka nad kierowcami od 17 roku życia) 2 x do Juniorów (Akademia Opieka nad kierowcami do 16 roku życia) Zapraszamy wszsytkich chętnych w nasze szeregi. Nie mamy limitu wiekowego, zapraszamy wszystkich kierowców.
 8. Konwój był w miarę OK, fajnie i szybko szło, ale końcówka była dla mnie tragiczna z góry podziękowanie dla "WooQash", za wczytywanie się na landówce wiedząc, że jest konwój i, że leci pełno tirów i oczywiście miałem dzwona w tyłek, ale to nic najbardziej denerwuje mnie jak osoby się wczytają i nie napiszą głupie SORRY "WooQash" mimo że pisałem na czacie, dzięki temu 90% ciągnika i musiałem zakończyć dalszą podróż. P.S. Trochę kultury nie zaszkodzi, a tylko polepszy stosunki na drodze.
 9. Piniek[PL]

  Konwój ku pamięci Łukasza

  Witajcie. Proszę zwrócić uwagę, że Magnumka jest bez Modyfikacji, proszę aby wszyscy mieli Magnumkę, tak jak na zdjęciu, czyli bezpośrednio z salonu, bez modyfikacji.
 10. Piniek[PL]

  Problem z grą

  w tedy wytabuj grę, czyli alt + tab i znów wejdź do gry powinno pomóc.
 11. Piniek[PL]

  20 FPS po wymianie karty graficznej

  Kolego Po 1 gt440 do NVidia, a jak wiemy to są całkiem inne sterowniki niż radeon, więc musisz się ich pozbyć w 100% może, ale nie musi sprawiać problemów, jak jakieś stery zostaną, ale w twoim przypadku widać robią problemy. Najlepiej jak zrobisz reinstalkę systemu, aby pozbyć się nvidia z dysku i rejestru. Pamiętaj jedną starą dobrą zasadę AMD + Radeon Intel + Nvidia
 12. Piniek[PL]

  Crash gry przy próbie modernizacji trucka

  Witaj. Miałem to samo, i pomogło sprzedanie Scanii i kupienie nowej.
×