• Announcements

• LIGHTOFGOD

Community Moderator Team Recruitment   02/25/18

Find out more information, here:    
    • Anriandor

PUBLIC Question & Answer Section   06/16/18

Hey, Truckers!   Once again, you ask us anything you want. For 1 week from now on, you have the chance to do so. Please, visit this section for further information:   https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/243-qa/   Make sure that you read this topic beforehand:       The Community Management
Aves

ETS2 & ATS - Dyskusja

Recommended Posts

4 hours ago, Imperator Tracz said:

Pokazano materiał wideo, na którym AI przyjeżdża na stację benzynową i stoi w kolejce przy jednym dystrybutorze. Po niewielkiej zmianie kodu ruch ustawia się przy innych pompach.

Kolejna część była poświęcona tworzeniu map. Film pokazał proces budowy drogi od podstaw, zostały zaprezentowane możliwości edytora map pokazane na procesie tworzenia budynku w Autodesk Maya

Ktoś widział ten filmik

2 hours ago, terrordrome said:

Link nie działa

Jeśli to prawda z naczepami wieltona, to scs jest głupszy niż myślałem. Dla takiego studia jak scs, gdzie nad modelem pracuje kilka osób to zrobienie paru naczep to nic skomplikowanego, a gra by na tym tylko zyskała. :)

Edited by Euro3

41 minutes ago, kylo67 said:

Kolejne malowanie? hehehe

Osobiście wolałbym ECS, ale pewnie niebawem się dowiemy co tam SCS szykuje i jakiego ma ASA w rękawie
Coraz więcej odkrywają
9828755ef0bfe484gen.jpg

Just now, HaQOfficial said:

No panowie zgadujcie, zgadujcie :D

Ja się tak nie bawię ty już wiesz co tam się ukrywa :D  Ale na moje oko to będzie przebudowa Polski

19 minutes ago, [RT] Trybcio86 said:

nowe miasto w going east :) albo port w hamburgu :)

W sumie ten port nie byłby głupi. W końcu osoby bez dlc going east jakoś na te terany krajów bałtyckich będą musiały się dostać :) 

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now