Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

1 hour ago, [RT] Trybcio86 said:

Tak nawiasem mowiac moze skoro jestesmy przy gabarytach to zadam retoryczne pytanie :P Doczekamy sie wkoncu smigiel w etsie jako ladunku oversize...? Podstawa wiatraka, maszt, silnik juz sa a najwazniejszej czesci ciagle brak...

@[RT] Trybcio86 widzisz kolego mamy XXI wiek a te wiatraki są takiej nowej technologii i aby wytwarzać prąd nie potrzebują śmigieł :troll: Tak samo nie wiem, czy zwróciłeś uwagę w przypadku dlc special transport mamy możliwość przewozić łyżkę koparki, tylko tak na prawdę nie ma żadnej koparki obecnie w grze, do której ta łyżka by pasowała. Kolejny ładunek z w/w dodatku podwozie wozidła mamy również do przetransportowania koła, które pasowały by do tego ładunku a gdzie np. wywrotka ? Takich życzeń co do ładunków możemy mieć wiele tylko pytanie czy one się w ogóle kiedyś spełnią lub mogą zostać spełnione. :) 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, K?sacz said:

Ukrytych osiągnięć na Steamie brak to sobie jeszcze "poczekamy".

Ten post został dodany raczej tylko i wyłącznie po to by pokazać ilu mobilów obserwuje studio na  Instagramie. :) Jednak że zdjęcie jak najbardziej daje nam zapowiedź nadchodzącego dlc dla ATS-a w postaci special transport tak jak było to jakiś czas temu zapowiadane. A dokładniej w tym wpisie na blogu http://blog.scssoft.com/2018/02/ats-special-transport-warming-up.html

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, kowboj said:

Witajcie czy ktoś z was wie dlaczego nasza polska sekcja dyskusyjna nie jest już na głównej stronie tak jak kiedyś?

Po tej "awanturze" w Marcu tego roku po odejściu 3/4 Polskiego temu TruckersMP nie było osoby której moderowała sekcję Polską, dlatego została ona przeniesiona do International Community

  • Upvote 1

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/15/2018 at 6:40 AM, [RT] Aro32 said:

Jeśli nie są związane z tematem  to mają prawo je usunąć więc nie denerwuj się w piątek z rana

Administracja już od dawna usuwa wątki, które są dla nich niewygodne. Sam kiedyś napisałem co myślę o ich pracy bez używania wulgaryzmów, obrażania i łamania jakichkolwiek zasad forum, a i tak został usunięty. Dlatego już nie gram w tę imitację multiplayera i wcale nie mam ochoty do tego czegoś wracać.

 

Miłej gry.

 

 

  • Upvote 1
  • True Story 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.