Jump to content

Skody - Co o nich sądzicie?


Jankoo

Recommended Posts

On 19.06.2016 at 4:05 PM, wiszv said:

Skody dla normalnych graczy nie powinny być dostępne - żaden z tego pożytek. Zostawiłbym to jedynie adminom, bo reszta osób najzwyczajniej w świecie nie potrafi z tego korzystać i tylko utrudnia rozgrywkę innym.

 

23 hours ago, Patrex196 said:

Tak jak kolega wyżej i nie tylko ja, dużo ludzi już pisze że normalni gracze nie powinni jeździć scoutem. Po prostu niektórzy do tego nie dojrzeli. 

 

5 hours ago, Szymon035 said:

Również jestem na nie. Wg mnie to powinne zostać one całkowicie usunięte. Psują tylko całą grę bo dzieciaki nie potrafią nimi jeździć.

 

Można też grać na EU1, tam nie ma samochodów...

  • Upvote 1

Sygnatura (lekka).png

Link to comment
Share on other sites

Ekipa i tak ich nie potrzebuje, admini latają nam miastami raczej albo jak już są na drogach to na pewno wolą jeździć z towarem. 

Bardziej te podanka, wtedy np. osoby organizujące konwoje by pisali do osób z przywilejem posiadania skody, z prośbą by ci pomagali im w konwoju

Link to comment
Share on other sites

Według mnie, Scouty można by zrobić tylko dla doświadczonych użytkowników (ponad rok) i po sprawie, chociaż zgadzam się również z trabantem, że możecie wejść na EU1, gdzie aut nie ma :) - ja tam lubię pośmigać po autostradzie oraz mam chociaż możliwość szybkiego transportu z miasta do miasta, gdyż szybka podróż się buguje i czasami wyłącza mi ETS. A jeśli chodzi o malowania 'pilot', dla doświadczonych graczy (j.w.) normalnie dostępny, za to dla nowych użytkowników, dostępny za wypełnieniem formularza z prośbą o "wypożyczenie" auta na określony czas. Tyle w temacie.

Link to comment
Share on other sites

Scouty to ciekawy pomysł, ale z powodu dużej ilości, ładnie mówiąc "głupków" na drogach, którzy śmigają nimi po 200km/h i wjeżdżają pod naczepy wyrzucając je w powietrze, to psują one całkowicie rozgrywkę. Moim zdaniem powinny być dostępne tylko dla doświadczonych graczy, albo specjalnie do konwojów. Wtedy przynajmniej byłby spokój 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.