Jump to content

Drogi na nowym DLC France


[RT] Aro34

Recommended Posts

Myślę że warto czekać ! ;)

Całkiem nowa infrastruktura dróg i skrzyżowań, ciekawe otoczenie.

SCS po raz kolejny chce podnieść standard inspirując się geografią świata.

Osobiście czekam z niecierpliwością aby zakupić DLC Francja i zobaczyć na własne oczy efekty :)

Link to comment
Share on other sites

W ATS tez mamy zludzenie optyczne ze wjezdzamy na skomplikowana siec skrzyzowan i estakad a w rzeczywistosci tylko mozemy pod nimi przejechac... Jak by nie patrzec na pro mods mamy juz od dawna skomplikowana infrastrukture drogowa no ale problem w tym ze lubia byc na tych prefabach mocne dropy FPS. Zobaczymy jak sie to uda scsowi.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

To ma być DLC w którym silnik graficzny ma być wykorzystany niemal na full , poczekamy jeszcze na fotki z dróg w lasach , tylko z tymi naczepami to mogli się bardziej postarać   https://imgur.com/a/YOWqw 

  • Upvote 1

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Yay! Nie mogę doczekać! Będę woził:

9GfQEG1.png

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

no ja uwazam ze musza sie zaczac sprezac i mocniej dzialac bo juz ladunki sa tak przestarzale ze prosza sie o nowe aktualizacje i nowe modele :) Zapewne z dlc moze przybyc pare ladunkow ale ciekawi mnie co dalej z power cargo czy bedzie jeszcze kiedys rozbudowane albo wypuszcza kolejne dlc z ladunkami :) 

Link to comment
Share on other sites

To kiedy wyjdzie DLC Francja jest najmniej ważne. Bo, szanując pracę i wkład w oba projekty, zależy teraz wszystko od tego, jakie są plany na ten czas pomiędzy dniem dzisiejszym a dniem premiery nowego DLC. Bo na razie są same deklaracje (miał być MAN Euro 6 pokazali Range T) - w przypadku Nowego Actrosa -pokazali chociaż postęp prac. W jednym jak i drugim przypadku nie ma żadnej informacji o stanie prac - o ile można zaryzykować stwierdzenie, że jakaś z tych dwóch ciężarówek w ogóle powstaje.

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

Myślę że warto poczekać jeszcze te "kilka miesięcy" i liczę na to że efekt końcowy będzie równie pionujący. :)

Nie mniej jednak oceniać będę kiedy już wyjdzie DLC i sam zobaczę efekty pracy .

Zapowiada się wyśmienicie, a czy będzie lepsze niż Skanynawia  ? 

Zobaczymy po wydaniu DLC Francja kiedy będziemy mogli namacalnie zobaczyć wynik pracy SCS ;)

Link to comment
Share on other sites

Czekam również z niecierpliwością na nowe Renault ;)

Ma zostać wydane w okolicach premiery DLC Francja. 

Może SCS nas zaskoczy i wyda chociaż nowe Renault, kto wie ... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.