Jump to content

Wersja 0.2.0.6 została wydana.


Recommended Posts

Też chciałem wyrazić swoją opinię o nowej wersji. Dziękuję po pierwsze za to, że w końcu jest wsparcie na x64, chociaż nie widzę specjalnie różnicy gdy miałem MP w x32. A po drugie i tutaj już minus - czy naprawdę trzeba było wprowadzać te 110km/h na włączonym w opcjach ograniczniku? Wg mnie jest to jak danie małpie brzytwy, żeby nas ogoliła. Wiem, że można ustawić sobie ogranicznik w ciężarówce na 90km/h i napisać "w czym problem", ale to raczej nie o to w tym chodzi. Bo weźmy na przykład takie coś, że ktoś wyjeżdża z jakiegoś miasta np. Rotterdam albo Amsterdam, i przed nosem przelatuje taki delikwent, który ma na liczniku 110km/h (a MP nie wyhamuje go od razu do 50km/h). Wobec tego bez sensu jest w ogóle dawanie jakiegokolwiek ograniczenia. Bo skoro jest 110 to czemu nie 120? Albo 160... To jedynie tylko moja opinia i nie musicie się z tym zgadzać.

  • Upvote 1

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

Też chciałem wyrazić swoją opinię o nowej wersji. Dziękuję po pierwsze za to, że w końcu jest wsparcie na x64, chociaż nie widzę specjalnie różnicy gdy miałem MP w x32. A po drugie i tutaj już minus - czy naprawdę trzeba było wprowadzać te 110km/h na włączonym w opcjach ograniczniku? Wg mnie jest to jak danie małpie brzytwy, żeby nas ogoliła. Wiem, że można ustawić sobie ogranicznik w ciężarówce na 90km/h i napisać "w czym problem", ale to raczej nie o to w tym chodzi. Bo weźmy na przykład takie coś, że ktoś wyjeżdża z jakiegoś miasta np. Rotterdam albo Amsterdam, i przed nosem przelatuje taki delikwent, który ma na liczniku 110km/h (a MP nie wyhamuje go od razu do 50km/h). Wobec tego bez sensu jest w ogóle dawanie jakiegokolwiek ograniczenia. Bo skoro jest 110 to czemu nie 120? Albo 160... To jedynie tylko moja opinia i nie musicie się z tym zgadzać.

Pisanie o ograniczniku prędkości jest jak wsadzanie ręki w ogień. Po wielu bojach z użytkownikami, sugestiach, spinach i wyrwanych włosach z głowy jest tak jak masz obecnie i wątpię by ktokolwiek chciał do tego wracać.

Link to comment
Share on other sites

bo trzeba go pobrac recznie, nauczcie sie czytac, bo wyskakuje stosowna informacja na ten temat w instalatorze

mkXuXXh.jpg

 

Core i5 4690K @ 4.5 ghz | G.Skill 2x4gb 2400mhz ddr3 | ASUS GeForce GTX970 4096MB 256bit DirectCu II Strix OC  | Samsung SpinPoint 500gb |Crucial MX100 256GB | Asus Z-97 Pro Gamer | Silverpower 650W SP-SS650 | Zalman Z3 Plus

 

Link to comment
Share on other sites

To może i ja teraz coś napiszę

Po Pierwsze Dziękować ekipie Michała za tak szybkie wydanie MP na x64 pod ETS 2 , oraz tak od dawna oczekiwanego ATS .

 

Wiadomo jak to bywało w poprzednich wersjach MP zawsze znajdą się jakieś większe lub mniejsze błędy, tego nie dało się uniknąć i tym razem , lecz szybko się z tym uporano, co do samej wersji x64 powiem tak , jak na PC za zaledwie 2 koła z platformą AMD gra zaczyna nabierać nowego znaczenia , lagi oraz zapisy są niemal niewidoczne w samym ETS 2 ,  co do samego ATS liczba graczy 2K chyba była strzałem w 10 , wiadomo znajdą się osoby co zapewne napiszą że im mało, ale nie ma nic za darmo , serwery też kosztują :P

 

Jak na razie bajka , no prawie bo nikogo teraz nie ma na ETS2 tym bardziej na taką mapę ale jak to każda nowość tak i tym razem stało się z ATS  , ciekawość graczy bierze górę .

Co tu można więcej chcieć , no może tylko tego aby studio SCS w końcu doceniło pracę chłopaków i wychyliło pomocną dłoń , przynajmniej w wsparciu serwerów .

 

Pozdrawiam 

      Duch

  • Upvote 2

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.