Jump to content

Co dalej z ETS 2 ?


[RT] Trybcio86

Recommended Posts

Ja jestem ciekaw czy zaktualizują silnik ETS 2 tak żeby obsługiwał DirectX 11, tak jak to ma być zrobione w ATS. Bo ja tam nie mam nic przeciwko temu. Moja karta graficzna obsługuje DirectX 11.

Link to comment
Share on other sites

SCS na pewno nie zaktualizuje wymagań ETS2 do wyższych w najbliższym czasie. Dlaczego? Ilość graczy, którzy grają na sprzęcie nie wspierającym DX11 jest nadal nie mała. Po za tym gro graczy mogłoby rościć odszkodowań od studia z racji, że kupując grę wymagania były jakie były i je spełniali, a teraz nagle gra nie chce współpracować, bo sprzęt okazał się za stary. Możliwe, że dopiero kiedy SCS zauważy, że większość graczy ma lepszy sprzęt to zadecyduje się na ten ruch, lecz powiem szczerze, że nie spodziewałbym się tego w ogóle.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

SCS na pewno nie zaktualizuje wymagań ETS2 do wyższych w najbliższym czasie. Dlaczego? Ilość graczy, którzy grają na sprzęcie nie wspierającym DX11 jest nadal nie mała. Po za tym gro graczy mogłoby rościć odszkodowań od studia z racji, że kupując grę wymagania były jakie były i je spełniali, a teraz nagle gra nie chce współpracować, bo sprzęt okazał się za stary. Możliwe, że dopiero kiedy SCS zauważy, że większość graczy ma lepszy sprzęt to zadecyduje się na ten ruch, lecz powiem szczerze, że nie spodziewałbym się tego w ogóle.

sam scs wyliczyl ze dx 9 to zaledwie 1/4 graczy ets  a po premierze ats ta liczba powinna jeszcze o polowe zmalec :P Mozliwe ze kiedys cos drgnie w ets 2 chodz nie liczylbym na to.

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie już dawno wymagania ETS 2 wzrosły. Z minimalnych 2 GB RAM na 4 GB RAM, karta graficzna z GeForce 7600 na GTX 450. Na zalecanych z 4 GB RAM na 6 GB RAM, karta graficzna z GTS 450 na GTX 760.

Już można SCS-owi zarzucić że wymagania podwyższył. A nie można tak zrobić żeby obsługiwało DX 9 i DX 11. Jedne były wymagania z pudełka ETS 2, a drugie z Steam. Oczywiście bez DLC. Coś mi się zdaje że ETS 2 przestaną w końcu aktualizować. I ten dzień się zbliża.

Link to comment
Share on other sites

Słucham? Sprzęt biurowy jest do internetu i Office'a, a nie do grania. Przepraszam bardzo, ale jeżeli ktoś chce grać to dwujajowy procesor to jest niezbędne minimum (lub jednojajowy z nowszej generacji, który "daje radę"), po za tym 2GB ramu (lub chociaż 1GB w przypadku Windows XP) to nie jest dużo. No i grafika, wiadomo, że na zintegrowanej nie pójdzie zwłaszcza z lat <2010, no ale 256MB ramu i obsługa DX9 było topowe... 10 lat temu. Założę się, że Ci wielcy narzekacze to wielcy fani Windows'a XP, którzy używali go co najmniej 2-3 lata temu lub nawet używają go do dziś nie zmieniając przy tym sprzętu od 10 lat - tak! Niestety, ale 10 letni sprzęt do 2000 zł o ile wytrzymał do dzisiaj jest po prostu dziadkiem, który powinien zostać wymieniony co najmniej 2-3 lata temu. Sam posiadam PC od 2008 roku co prawda z nie co wyżej półki i widzę, że się opłacało, bo przez ponad 6 lat trzymał poziom dość dobrze bez większej modernizacji, niestety po tych 6-ciu latach w sprzęcie i za takie pieniądze podzespoły stały się przestarzałe (co prawda jeszcze nie na tyle, ale jednak) i nie co wysłużone co widać po wydajności dzisiaj, a 8, 4, czy nawet 2 lata temu. Prawda jest też taka, że sprzęt, który 8 lat temu był w 100% wydajny dzisiaj ma gdzieś w okolicy 70-80% swojej pierwotnej wydajności jak nie mniej jeżeli jakieś części uległy stopniowej degradacji i po prostu nie mają już takich własności jak miały kilka lat temu.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Aktualizacja ETS2 przyniesie mniejsze korzyści niż zrobienie i wydanie nowej gry przykładowo ETS3, wspierającej nowe technologie.

Myślę, że ETS2 zostanie taki jaki jest.

Nowe DLC pokaże, ile osób zostało przy ETS2 i pokaże dla SCS, czy warto dalej wspierać ETS2 i czy będzie im opłacalne tworzenie innych DLC dla tej gry.

Być może zostawią ETS2 i wezmą się za ATS, bo będzie przynosiło większe dochody.

Takie jest moje zdanie.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

No zobaczymy, tylko tak czy siak większość odbiorców to odbiorcy europejscy, chyba że dość mocno się ożywi rynek amerykański, w sumie też jak by nie patrzeć ktoś zaczyna grę w ATSa, a następnie przechodzi na ETSa, to będzie miał spore zdziwienie, gdy będzie sobie jeździł przykładowo po niemczech, no ale czas pokaże

It's supposed to be hard.. the hard is what makes it great.

 

Take what you can… Give nothin' back!

 

Link to comment
Share on other sites

Przestanie wspierania ETS2 niby dlaczego ? ETS2 oraz ATS mają te same silniki gry a z tego co mi wiadomo będą wydawane takie same dodatki tak aby pasowały tu i tu , oczywiście po za mapkami  wiadomo już że będzie  południowa Francja , oraz o jeszcze jednym dlc , mi wiadomo że ma to być kraj z poza E.U

 

PS: co do samej Francji większość graczy dopiero tam odczuje co to są porządne spadki fps  :D 

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Tylko że SCS mówiło już. Że mają zamiar obydwie gry jednocześnie wspierać i wydawać aktualizacje. Które jakieś nowości czy usprawnienia będą dodawały. Przecież jeszcze mają zamiar zrobić grę z autokarami. Przecież tak na prawdę już mogą zawiadomić że przestają wspierać i aktualizować ETS 2.

Link to comment
Share on other sites

Aktualizacje będą nie panikujcie

Ja tam nie panikuje, jak maja być to będą. A jak nie będą to trudno nie będę z tego powodu płakać. Ale jeśli maja zamiar nadal wspierać ETS 2, to chyba będą musieli jakoś zaktualizować silnik ETS 2 żeby obsługiwało DX 11. Bo DX 9 to już tak przestarzała technologia, że się z nie nie da już za bardzo wycisnąć. Zawsze można zostawić przecież żeby i gra działała na DX 9 i jednoczesne już zaczęła obsługiwać DX 11. SCS powinno tez zrobić na blogu ankietę w tej sprawie. I by po prostu sprawdzili czy użytkownikom widzi się zaktualizowanie do DX 11. Ogólnie jak ETS 2 wychodził to już DX 11 był. Ale to tylko moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Rambo to z ta ankieta naprawde dobry pomysl :) Moze scs zawsze oglosic ze gra bedzie wspierana przez dx9 przez najblizszy rok a pozniej koncza z suppoertem tej biblioteki i gracze beda mieli czas na wymiane karty :) Postawili na odwazny krok z atsem i to im sie chwali. Teraz czas wprowadzac dx 11 do kolejnych dlc do ets i nie ma co sie ogladac na 1/4 z dx9, gdzie 75% tej czesci, gra na wysluzonych lapkach przeznaczonych do internetu. Bez tego cudow wiekszych niz sa nie bedzie :) 

Link to comment
Share on other sites

To było do przewidzenia....Do tych co mlaskają o wymaganiach.To było i jest wiadome ,że technologia idzie w górę i nikt nie bedzie patrzyl czy masz atari czy porządną maszynę grającą.Zaraz będą tematy typu jak zwiększyć FPS , zostawiając tylko animację ciągnika i widok na "niebo",żeby wyciągnąć o 0,00000000000000001 klatki więcej , albo kombinacje podkręcania procka i RAM do jakości takiej ,aż PC bedzie rownie dobry do ogrzewania chałupy.Zrzućcie na luz  nie kombinujta tak ,dużo bo to irytujące jest.Zaraz będzie kolejny mlask , żebym nie przesadzal itd.Ale taka prawda no ... I

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.