Jump to content

American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]


Wemax[PL]

Recommended Posts

ma drugim planie jest lepszy :D

Mozesz dac mi nazwe tego filmu, bo ja nie pamietam :P

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

W zasadzie to dlaczego niby tego CB nie ma ? W serii 18Wos dało się to zrobić a w ETS2 czy w ATS nie ? Jakoś naprawdę trudno w to uwierzyć . Przecież ludzie o tym CB "marudzą " już od ETS pierwszego a SCS broni się przed tym pomysłem rekami i nogami jak przed zarazą jakąś . Nie rozumiem czemu . 

Link to comment
Share on other sites

juz sa mody na tego macka :P Co do CB i scsu to kiedys sebor powiedzial, ze cos tam chce zrobic jak bylo wczesniej tylko ze lepiej i tyle w temacie...Lakonicznosc niektorych wypowiedzi czasem mnie rozpier... do paznokci :( Gadanie typu:  robimy to i to,  ale czy wyjdzie to nie wiemy, bo mamy problem z tym i z tym a nie wiadomo kiedy to zrobimy i czy w ogole. Zero konkretow. Ja bym chcial kiedys przeczytac ze wtedy a wtedy wyjdzie to i to i ze to bedzie na pewno :) Wy tez macie wrazenie ze ciagle tak studio nas dziwnie informuje ?

Link to comment
Share on other sites

^^Aktualizacje byla poprawka crashe OSX...

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.