Jump to content

American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]


Wemax[PL]

Recommended Posts

U mnie też już są nowe malowania. :)

 

Ten ziomek pewnie też je dostał:

 

 

Szczerze, prawie spadłem z fotela jak go zobaczyłem. I nie mogłem nic innego jak sklecić na szybko filmik. :D

  • Upvote 1
Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.

 

 

– Mein Hund hat keine Nase! 

 

– Und wie riecht er dann? 

 

– Schrecklich!

 

Link to comment
Share on other sites

3-4 dni od kupna ATSa, dodaje dlc.

PS. Dostalem zaledwie 3 dni od kupna

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Powiedz mi kolego jak ulepszyć takie coś :

 

45336929180761075755_thumb.jpg

 

47993481886505773775_thumb.jpg

 

59941156010895287638_thumb.jpg

 

Musiałem zrezygnować z dostawy bo tyle było ludu że nawet po ładunek nie dało się dojechać . Ludzie z dłuższymi naczepami nie mogli wykręcić,a jeszcze jak jakiś gracz mniej doświadczony i nie wyczuł jeszcze gabarytów to już w ogóle tragedia,bo blokował wszystkich . 

Link to comment
Share on other sites

Grałem w inne symulatory, których mapy były w Stanach (18 WoS Haulin, Across America i Pedal To The Metal), ale żaden nie jest tak genialnie zrobiony jak ten. Zastanawiam się jak rozwiążą kwestię kolejnych DLC ze stanami i ile tej Ameryki mają w planach odwzorować. Bo jeśli całą to już nie mogę się doczekać na przejazd z jednego wybrzeża na drugie :D

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.