Jump to content

Raporty


SlimShady!

Recommended Posts

Siema. Zacznę od tego, że na mp gram od samego początku. Grając dzisiaj na serwerze #EU2 napotykałem debili. Lecąc z pewnym ładunkiem już sporo ponad 800 km widzę, że w lusterkach goni mnie pewien gracz. Pomyślałem spoko, będę 3mał się swojego pasa i mnie wyprzedzi. Jednak on uderzył mi w ładunek co spowodowało, że leżałem na boku i musiałem wczytać grę, a ten osobnik pojechał dalej jak by nic się nie stało. Po co to piszę? A no po to ponieważ mimo raportowania nie widzę działań ze strony administratorów. Czy w ogóle raportowanie gracza coś daje? Nie wiem czy to teraz tak jest zrobione, że nie wyświetla się, że dany gracz został wyrzucony z jakiegoś powodu?  

 

Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie. Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie i w takim przypadku jak mój cała sprawa rozchodzi się po kościach i typowi uchodzi płazem to co zrobił. Dobrym rozwiązaniem byłoby wdrożenie jakiegoś systemu, który monitorowałby rozgrywkę i w przypadku stłuczki pokazywałby, czyja to wina. Problem w tym, czy takie coś jest możliwe do zrobienia..

Link to comment
Share on other sites

Nagrywaj i zgłaszaj do karania. Ja już 4 graczy zgłosiłem i 3 dostało bana bo tylko w jednym przypadku admin zapewne stwierdził ze gość miał laga bo nie potrafił odróżnić laga od gwałtownego hamowania. Ostatnio zgłosiłem jakiego ruska za ramowanie i dostał bana na 3 tygodnie. Jeszcze groził ze mnie znajdzie:D

Link to comment
Share on other sites

Ja mam pełną wersje Frapsa żeby nagrywał dłużej niż 30s. W grze mam zykle ok. 17fps, podczas nagrywania ok. 8-12fpsów (zależne od ilości graczy) a mimo to ludzie którym nagram zwykle dostają bany. Dla przykładu:

 

https://www.youtube.com/watch?v=u4MUmwmC30A

gracz dostał 3 dni bana

 

https://www.youtube.com/watch?v=UrunKw7AWqQ

gracz dostał 3 tygodnie bana i jeszcze groził ze mnie znajdzie w grze:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.