Jump to content

0.1.2 R2 Alpha została wydana!


Recommended Posts

W takim razie nie wiem. Jeżeli ETS2 na Steam jest zainstalowany (w najnowszej dostępnej wersji, bez żadnych bet) i podczas instalacji Multiplayer wskazujesz odpowiedni folder do gry (w katalogu Steam itd), odznaczasz WinterMod aby się nie pobierał to nie ma siły aby to nie zaskoczyło. Bez konkretnych informacji nie jestem w stanie pomóc, bo nie wiem, w którym dokładnie miejscu stoisz.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, chociaż działa mi MP, z czego się cieszę, to jednak Winter Mod (I ten ściągnięty razem, i ten o WooQash) nie działa, i mi pokazuje że mam nieaktualną wersje moda...

 

Znaczy się, po dodaniu Winter Moda pokazuje mi że całe MP jest nieaktualne...

Poza tym nie wiem czemu plik mods jest na dysku, a nie w dokumentach, jak plik mod do ETS. Może to jest problem?

Link to comment
Share on other sites

Ciągle marudzicie. Jak przez 1,5godz nie zagracie w MP to nie umrzecie.

Włączcie pobieranie i niech się pobiera.

A wy zróbcie coś pożytecznego. np:

- posprzątajcie pokój

- idźcie na browar/cole/soczek

- idźcie z dziewczyna/chłopakiem na spacer.

Dotleńcie ten kawałek styropianu co macie pod czaszką. :D

 

I jak wrócicie to już będzie ściągnięty.A wy odprężeni... Czy to tak trudno pomyśleć?

A jestem ciekaw jak MP byłby płatny. Jakie wtedy były by posty :D

Link to comment
Share on other sites

Ja pieprze dzieci, jak już raz ściągnęliście winter mod'a to po co drugi raz pobieracie ;/ wystarczy pobrać samą łatkę. 

Ktoś bardzo mądra rzecz napisał a wy nadal swoje? Nie musicie pobierać WinterModa drugi raz, jeśli pobraliście go już wcześniej. Na zdrowy rozsadek pomyślcie, to nie boli. odznaczacie WinterMod i instaluje się wam samo MP, proste jak budowa cepa a tyle problemów narobiło.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jaka jest Wasza wiedza informatyczna, ale niekoniecznie wyłączanie Steam'ów, przeglądarek, GG czy innych programów pomaga w podniesieniu prędkości. Jeżeli Twój Steam pobiera coś i zużywa Twoje łącze - owszem wyłącz go, albo wstrzymaj pobieranie. Jeżeli pobierasz jakieś pliki przez przeglądarkę - wyłącz ją lub wstrzymaj pobieranie. Wyłączenie tylko tego co zużywa łącze (w znacznej ilości) może pomóc i to nie zawsze, bo jeżeli WinterMod pobiera kilkaset lub kilka tysięcy osób na raz to już nic Nam nie pomoże w tym, aby pobrać WinterMod szybciej za pomocą instalatora.

 

Nie ukrywam, że takie teksty 'Wyłącz Steam', 'Wyłącz przeglądarkę' w moich oczach są... żeby się nikt nie obraził napiszę, że zbędne. Bo jeśli ktoś nic innego nie pobiera to zamknięcie czegokolwiek nie skutkuje niczym.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.