Jump to content

Keymil ™

Veteran Driver IV
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Truck?

About Keymil ™

 • Rank
  No Cargo

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Bydgoszcz
 1. W jaki sposób chcesz zmieniać jakiekolwiek wartości w grze przeglądarkowej, która oferuje Ci dostęp poprzez osobne serwery. Cheat engine zmienia to do czego osobiście masz dostep...w grach przeglądarkowych masz dostep do tego, do czego chcą producenci, czyli tylko i wyłącznie do opcji niezbednych przy graniu.
 2. Nie szukajmy realizmu w świecie wirtualnym. Gra jest grą - życie realne jest zyciem realnym. Żeby czepiać się o "realizm" w grze, trzeba mieć oczynienia z Symulatorem, a ets nie jest pełnym symulatorem. Zresztą...co to za różnica - gra = wirtualna zabawa. Już sobie wyobrażam kolizję w spedycjiach w zakorkowanych miastach np Rotterdam. Bez kolizji nawet dzieci nie umieją wjechać w bramę spedycji a co dopiero z kolizjami się rozładować. Ile to razy w bramach spedycji lezą w pozycjach wszelakich naczepy z ciągnikami....aż człowiek się zastanawia jak ten ktoś tego dokonał. Wiele ukrytych talentów gra na mp.
 3. Wystarczy przeczytać temat od początku i byś wszystko wiedział...
 4. Wg mnie korki w Rotterdamie spowodowane są : - zakrętem 90cio stopniowym który sprawia niesamowite trudności co drugiej osobie - zbyt bliskim miejscem podróży w europorcie ( zbyt blisko bramy ), auta stają przed bramą i osoby za nimi muszą czekać aż się podróż zakończy bo wjechać nie mogą ponieważ kolizje są na ulicy. - dwa wjazdy w brame na europort ( po zakręcie droga skręca w lewo oraz idzie prosto ), częśc osób jedzie prosto, część skręca w lewo...na końcu spotykają się i tworzą korek bo jeden przez drugiego się przepycha. Z tego co pamiętam ( moge się mylić ) dawniej Administracja kierowała ruchem w okolicach Europortu w Rotterdamie ponieważ były kolizje na europorcie włączone ( lub po prostu kierowali by ruch szybciej i sprawniej się odbywał ) i właśnie kierowali wszystkich 1 ulicą a nie z dwóch stron. Ale jak to @up napisał...kto nie chce stać w korku, omija sobie ten Europort i tyle.
 5. Wg mnie korki w Rotterdamie spowodowane są : - zakrętem 90cio stopniowym który sprawia niesamowite trudności co drugiej osobie - zbyt bliskim miejscem podróży w europorcie ( zbyt blisko bramy ), auta stają przed bramą i osoby za nimi muszą czekać aż się podróż zakończy bo wjechać nie mogą ponieważ kolizje są na ulicy. - dwa wjazdy w brame na europort ( po zakręcie droga skręca w lewo oraz idzie prosto ), częśc osób jedzie prosto, część skręca w lewo...na końcu spotykają się i tworzą korek bo jeden przez drugiego się przepycha. Z tego co pamiętam ( moge się mylić ) dawniej Administracja kierowała ruchem w okolicach Europortu w Rotterdamie ponieważ były kolizje na europorcie włączone ( lub po prostu kierowali by ruch szybciej i sprawniej się odbywał ) i właśnie kierowali wszystkich 1 ulicą a nie z dwóch stron. Ale jak to @up napisał...kto nie chce stać w korku, omija sobie ten Europort i tyle.
 6. Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził. Nie ważne czego by się nie zrobiło, to i tak znajdą się maruderzy. Wszyscy ciesząsię, że będzie ślizgawica....powiedzcie - czy na autostradzie realnie jest ślizgawica jak na lodzie? W tym WinterModzie na Autostradach nie będzie ślizgo ( wystarczy poczytać oryginalny temat Satana19990 ), będzie kilka rodzajów dróg na których przyczepność ulegnie zmianie. Śnieg leży na autostradzie ponieważ jest to tylko nakładka do gry, Satan19990 nie grzebał w mapie i powiedział, że nie ma zamiaru jej edytować, by w tunelach itp itd nie było śniegu. Pamiętajcie, to tylko gra - żadna gra nigdy nie będzie w pełni realna. Tym co brakuje realizmu w grach...po co gracie w gry? Gry same w sobie mówią, że nie mają prawa być realne - realizm macie za oknem i tak go szukajcie, w grach trzeba się dobrze bawić a nie szukać realizmu.
×
×
 • Create New...