Jump to content

Co widać na filmie?


bazyliszek [PL]

Recommended Posts

Ja tutaj widzę winę w sumie też po twojej stronie 60km/h lewym pasem ? Gracz zmienił pas na lewy i dostał laga nic nowego ;)

Mi to wygląda raczej na perfidne zatrzymanie się niż na laga. Poza tym zajechanie drogi, zmiana pasa bez kierunkowskazu, a niska prędkość pewnie dlatego, że zaraz były bramki chociaż nie wiem dlaczego autor jechał lewym pasem.

Link to comment
Share on other sites

Ja tutaj widzę winę w sumie też po twojej stronie 60km/h lewym pasem ? Gracz zmienił pas na lewy i dostał laga nic nowego ;)

 

To był troll i specjalnie zahamował ostro

 

Mi to wygląda raczej na perfidne zatrzymanie się niż na laga. Poza tym zajechanie drogi, zmiana pasa bez kierunkowskazu, a niska prędkość pewnie dlatego, że zaraz były bramki chociaż nie wiem dlaczego autor jechał lewym pasem.

 

Niska prędkość dlatego że ten gracz wcześniej czekał aż będę go wyprzedzał (dlatego lewy pas) i zajechał mi drogę. Na filmie się rozpędzałem.

 

 

 

A pytam sie co widać bo zgłosiłem gościa do ukarania a odpisali mi: "tam nie ma dowodu"

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że dotyczy to tej sprawy:

 

Nie polecam kierowcy VIRUS-INFACT. W ciągu kilku sekund wymusił mi pierwszeństwo podczas zmiany pasa ruchu (obaj wjeżdżaliśmy na środkowy tylko ze ja z prawego), potem zwolnił a gdy go wyprzedzałem zajechał mi drogę i spowodował kolizję. Na koniec się rozpędził i ostro zahamował powodując następną kolizję

Jakby nie patrzeć było to klasyczne zajechanie drogi. W życiu realnym sposób na wyłudzenie odszkodowania. Jeśli nie zgłosisz tego tam gdzie się należy to się nie dowiesz, czy należy się kara dla tej osoby czy nie. Według mnie coś się należy, bo nie był to klasyczny lag (o ile w ogóle to był lag).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że dotyczy to tej sprawy:

 

Jakby nie patrzeć było to klasyczne zajechanie drogi. W życiu realnym sposób na wyłudzenie odszkodowania. Jeśli nie zgłosisz tego tam gdzie się należy to się nie dowiesz, czy należy się kara dla tej osoby czy nie. Według mnie coś się należy, bo nie był to klasyczny lag (o ile w ogóle to był lag).

 

To jest odpowiedź supportu na moją skargę
 
report.png
Link to comment
Share on other sites

Moim subiektywnym zdaniem graczowi Virus należy się ban tylko za specjalne wyhamowanie.

Ciężko mi na tym skrawku udowodnić wymuszenie pierwszeństwa, gdyż widzimy tylko 4 s, na których zaczynasz hamować.

Głównie ban powinien być za tzw. trolling

Spróbuj jeszcze raz, a jeśli znowu zmaster odrzuci, to trudno.

Link to comment
Share on other sites

Moim subiektywnym zdaniem graczowi Virus należy się ban tylko za specjalne wyhamowanie.

Ciężko mi na tym skrawku udowodnić wymuszenie pierwszeństwa, gdyż widzimy tylko 4 s, na których zaczynasz hamować.

Głównie ban powinien być za tzw. trolling

Spróbuj jeszcze raz, a jeśli znowu zmaster odrzuci, to trudno.

 

Wolę nie ryzykować. Na forum pisze że zbyt częste używanie systemu grozi zablokowaniem. trudno, jeden troll zostanie bezkarny

 

 

Gościu nie miał laga, wyraźnie widać że zapaliły mu się światła stopu w naczepie. Przy lagach się nie zapalają

Link to comment
Share on other sites

Troll. Po co pchał się na lewy pas?

Po zjechaniu na lewy pas zapaliły się światła stopu.

Po zatrzymaniu się, słychać jak rusza - autor nagrania stoi w tym czasie w miejscu.

 

ps. w 11 sekundzie słychać strzały! :D

 

Nie mogłem odpalić przez chwilę silnika żeby go gonić więc wyciągnąłem swojego glocka i zacząłem mu strzelać w opony:D

Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony można stwierdzić zmianę pasa bez kierunkowskazu przez gracza ponieważ ty jechałeś za wolno do bramek z drugiej strony jechałeś jak przysłowiowy emeryt lewym pasem. Z trzeciej strony kierowca Virus wyprzedził i mógł zrobić tobie Alt+Taba lub faktycznie dostał laga. Ale to zależy jak stwierdzi to Admin. Bo na dobrą sprawę w  średnich ilościach też jest twoja wina za blokowanie lewego pasa. A po czwarte na filmie nić zbytni nie widać. 

Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony można stwierdzić zmianę pasa bez kierunkowskazu przez gracza ponieważ ty jechałeś za wolno do bramek z drugiej strony jechałeś jak przysłowiowy emeryt lewym pasem. Z trzeciej strony kierowca Virus wyprzedził i mógł zrobić tobie Alt+Taba lub faktycznie dostał laga. Ale to zależy jak stwierdzi to Admin. Bo na dobrą sprawę w  średnich ilościach też jest twoja wina za blokowanie lewego pasa. A po czwarte na filmie nić zbytni nie widać. 

 

Gdybyś czytał wszystko, wiedziałbyś że jechałem wolno lewym pasem bo gościu chwilę wcześniej zajechał mi drogę. Obaj się rozpędzaliśmy co widać i słychać na filmie

Link to comment
Share on other sites

Gdybyś czytał wszystko, wiedziałbyś że jechałem wolno lewym pasem bo gościu chwilę wcześniej zajechał mi drogę. Obaj się rozpędzaliśmy co widać i słychać na filmie

To jeżeli ci juz wcześniej zajechał to czemu nie nagrywałeś. Nagrałeś tylko urywek i na dobra sprawę nic na nim nie ma to się nie dziw że admin ci to odrzucił 

Link to comment
Share on other sites

To jeżeli ci juz wcześniej zajechał to czemu nie nagrywałeś. Nagrałeś tylko urywek i na dobra sprawę nic na nim nie ma to się nie dziw że admin ci to odrzucił 

 

A dlatego że nie spodziewałem się że gościu jest trollem, którego wkurzy klakson. Nie nagrałem wymuszenia przy zmianie pasa ruchu bo nie mam wiecznie włączonej kamery. Włączyłem ją dopiero po 2 incydencie i na filmie załapała się 3 sytuacja

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.