Jump to content

Tachograf w ETS2MP (by mwl4)


WooQash

Recommended Posts

Kolejna ciekawostka po opuszczanych szybach i double trailers, która będzie łechtać graczy ETS2 otwierając kolejne dyskusje "co, gdzie, kiedy".

Ogólnie wygląda i zapowiada się super, tylko szkoda, że czas oczekiwania wprowadzenia tego czy innych bajerów "by mwl4" jest niewiadomy i nie wiadomo kiedy ukażą się o ile w ogóle.

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ta tachograf wymyślili a że Polak potrafi i już pytanko o magnes jest to ja zapytam się o jazdę na OUT i czy może niedługo zobaczymy "zielone krokodyle" na drodze  ;)

Masz coś do zielonych. Bo ja nie i niech nawet będą przynajmniej będzie realistycznie. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

W sumie odczyt danych z tachografu gracza jest możliwy, wystarczy że klient na serwerze będzie wysylal pakiety czasu pracy kierowcy, prędkość itp. na serwer, a admin który złapie delikwenta w szybki sposób odnajdzie dane po id gracza, które otrzymał w momencie lączenia się z sesją gry ;) i wlepi mu odpowiednią karę pieniężną :P

eXGGTCM.gif


Tylko MAN

Link to comment
Share on other sites

Jeśli zostanie wprowadzone tacho, pewnie w niedługim czasie pojawi się skoda policyjna i zaraz ekonomia :) więc czekają nas niedługo wielkie zmiany. ;)

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.