Jump to content

Wersja mobilna MP


elot360PL

Recommended Posts

Mam wrażenie że w wersji mobilnej jest błąd.

Korzystając z niej co jakiś czas mam tak że kiedy klikam na jakiś temat albo cokolwiek w co chce wejść, do nagle się okazuje że kliknąłem w coś innego, albo co jeszcze dziwniejsze, w coś czego nawet na ekranie nie miałem...

 

Przy okazji skorzystałem też z pełnej wersji w zakładce Home i też miałem tak samo (Przypadek jednorazowy nie sprawdzałem czy też się często zdarza).

 

Opcji że to z moim tel jest coś nie tak nie wykreślam definitywnie, jednak takie kwiatki zdarzają mi się tylko tutaj...

 

Jakieś sugestie?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co Ty tam WooQash upychasz w tego fona, ale mam LG L90 i jakimś cudem przed kupnem karty żadnych problemów z miejscem nie miałem, a karte kupiłem ze względu na to, że mam strasznie dużo muzyki (ponad 650 utworów). A karte 8 GB w Komputroniku kupiłem za 25 zł :P

Ps. Też mam zaaktualizowanego androida do wersji 5.0.2

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Jakoś tapatalk nie zabiera dużo miejsca. Sam mam go zainstalowanego na Samsung galaxy grand prime. Poniżej zamieszczam ss ile pamięci telefonu / karty zużywa.

 

7dcc62.jpg

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie dla odmiany jest on bardzo przydatny bo kilka-kilka aście większych z forum jakich korzystam mam od razu pod ręką.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Z ciekawości pobrałem tę aplikacje i nie powiem ale na początku sprawia problemy ponieważ nie wszystko jest oczywiste [emoji14] ale da się ją ogarnąć. Jednak myślę że wrócę do zwykłej przegladarkowej wersji bo jest najlepsza ^.^

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze, ze jakoś nie mam ochoty na przenoszenie się na tapatalka. Może i ma swoje plusy i zalety, ale jak już mam nabite w swojej historii na Chromie lub na Edge'u (bo od Wina 8+ (kompy i fony) też jest tapatalk), to wolę przeglądarkę.

Anyway - ja znalazłem błąd pojawiający się tylko w jednym miejscu.

Gdy przykładowo jestem w dziale "Firmy" i chcę zaznaczyć dział "Szukam pracy" jako przeczytane, to wywala monit o braku uprawnień. :/

Link to comment
Share on other sites

Anyway - ja znalazłem błąd pojawiający się tylko w jednym miejscu.

Gdy przykładowo jestem w dziale "Firmy" i chcę zaznaczyć dział "Szukam pracy" jako przeczytane, to wywala monit o braku uprawnień. :/

Tu ci powiem że wszędzie jest ten sam problem. Chcesz odhaczyć dział jako przeczytany, a tu nie masz uprawnień.

 

Z tym się radzi tak samo jak ze statusami. Jeżeli bardzo ci to przeszkadza, to możesz odhaczyć je na pełnej wersji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.