Jump to content
  • 0

Podróż.


Kukubek

Question

Witam. W ETS 2 MP szczerze mówiąc zacząłem grać niedawno. Chciałem zapytać się czy w momencie podjęcia pracy będę musiał zrobić postój i wyłączyć grę, to po ponownym włączeniu gry będę mógł dokończyć daną pracę czy zacząć inną od początku? Z góry dzięki za odp. :)

Link to comment
Share on other sites

15 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Będziesz mógł dokończyć pracę ale jeżeli na mp to ta przerwa nie może być długo bo na mp inaczej leci czas :).

No nie wiem, bo gdy zacząłem grę na mp miałem problem z tym,że nie pokazywały mi się żadne prace. Zrobiłem tak jak mi kazali na forum, czyli pozmieniałem w dokumentach niektóre 0 za 1 a potem w konsoli wpisałem komendę i było dobrze. Jednak gdy biorę jakąś pracę i w połowię ją przerywam a następnie ponownie wchodzę do gry pokazuje mi się okno w którym mam napisane,że "Wykryto zmiany w grze! W celu uniknięcia problemów(...) niedokończone dostawy zostały anulowane bez nakłądania kary na ciebie." Dzieje się tak na singlu i na mp. Co mogę z tym zrobić?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Bo musisz wpisać tą samą komendę tyle że zamiast 1 dajesz 0. 1 odpala restart za każdym wejściem do gry, a 0 wyłącza ten proces.

Ok, dzieki. A gdybym już miał swoją ciężarówkę w singlu i na mp to też jakieś komendy lub cokolwiek musiałbym robić czy powinno być normalnie?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.