Jump to content

DFGT sprzedam.


rbQ321

Recommended Posts

Witajcie. Sprzedam kierownicę DFGT. Stan idealny, wszystko sprawne. Cena 300zł

 

Jako gratis mogę dołożyć dorobione sprzęgło oraz skrzynię biegów własnej produkcji (posiada dolną i górną skrzynię, na każdej 3 biegi).

 

Więcej informacji na PW.

8058eae4cfefde6dgen.png

WMF_join_us_button.png

Nie zapomnij zostawić kontaktu do siebie!

Link to comment
Share on other sites

Jak aktualne to proszę o screeny skrzyni i sprzęgła.

  • PC: Amd FX 8300 8x4,2GHz & 8GB ram & NVIDIA GeForce 1050
  • Mikrofon: LD Systems D 1013C USB Pop Filtr: LD Systems D914 Statyw: ah stands S5BE

Kierownica : Logitech Driving Force GT Klawiatura: Zalman ZM-K300M Myszka: A4 Tech Bloody V8 USB Słuchawki: Razer Electra

twitch.tv/marcinek_tv

Link to comment
Share on other sites

W ciemno to chłop przywalił łbem w słup.  :D

  • Upvote 1
  • PC: Amd FX 8300 8x4,2GHz & 8GB ram & NVIDIA GeForce 1050
  • Mikrofon: LD Systems D 1013C USB Pop Filtr: LD Systems D914 Statyw: ah stands S5BE

Kierownica : Logitech Driving Force GT Klawiatura: Zalman ZM-K300M Myszka: A4 Tech Bloody V8 USB Słuchawki: Razer Electra

twitch.tv/marcinek_tv

Link to comment
Share on other sites

Ładnie postępowanie, ktoś jest zainteresowany, prosi o zdjęcia a Ty od tak kontakt urywasz i komu innemu sprzedajesz? Nie ładnie.

  • PC: Amd FX 8300 8x4,2GHz & 8GB ram & NVIDIA GeForce 1050
  • Mikrofon: LD Systems D 1013C USB Pop Filtr: LD Systems D914 Statyw: ah stands S5BE

Kierownica : Logitech Driving Force GT Klawiatura: Zalman ZM-K300M Myszka: A4 Tech Bloody V8 USB Słuchawki: Razer Electra

twitch.tv/marcinek_tv

Link to comment
Share on other sites

Przecież sprzedalby ci to sprzęgło i h shifter ale miał już klienta i to było dla niego bardziej opłacalne cytat ::jak znajdzie się chętny na samą kierownicę to mogę. Chyba ze chciałeś kierownicę tez ale z twojego 1 postu wynika ze nie.

 

Wszędzie cię pełno. Wiem jak kierownica wygląda to po co mam prosić o screeny?

  • PC: Amd FX 8300 8x4,2GHz & 8GB ram & NVIDIA GeForce 1050
  • Mikrofon: LD Systems D 1013C USB Pop Filtr: LD Systems D914 Statyw: ah stands S5BE

Kierownica : Logitech Driving Force GT Klawiatura: Zalman ZM-K300M Myszka: A4 Tech Bloody V8 USB Słuchawki: Razer Electra

twitch.tv/marcinek_tv

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.