Jump to content

Kaganiec do 130km/h na EU1


quejki

Recommended Posts

Rozumiem, że na landówkach jechanie 130km/h to gruba przesada, jednak na autostradzie czemu nie? Moim zdaniem nie po to kupuję najmocniejszą ciężarowkę, żeby "wlec" się te 110km/h po pustej autostradzie...

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem nie po to kupuję najmocniejszą ciężarowkę, żeby "wlec" się te 110km/h po pustej autostradzie...

Moim zdaniem kupujesz ją po to aby łatwiej pociągnąć cięższe ładunki i szybciej się z nimi rozpędzić.

Jak to ujął @WooQash, to nie NFS. To nie zawody w kto pierwszy dowiezie ładunek do celu.

Link to comment
Share on other sites

i cały czas temat tabu ile można człowieku zrozum wreszcie że to SYMULATOR CIĘŻARÓWKI a nie COLIN czy to takie trudne naucz się w końcu jeździć 90- 100 a nawet 80 tak jak w realiach. A poza tym zawsze może iść na singla i tam jeździć ile chcesz 200 a nawet więcej.......

Link to comment
Share on other sites

Może frytki do tego? Bez kagańca won na EU2! ETS2 =/= NFS

a ty mnie człowieku zaczynasz denerwować  z tymi wypowiedziami twoimi bo kozaczyc tylko potrafisz i docinać innym nie można było grzeczniej napisać. Momentami zachowujesz się ta jak by Eu1 było twoją własnością a przypominam Ci że tak nie jest jesteś tylko użytkownikem MP który nawet własnej VX nie posiada ani w żadnej nie jest.

Zawsze się znajdzie klocek który nie pasuje do reszty...

Zostaw chłopaka dobrze mówi

Link to comment
Share on other sites

a ty mnie człowieku zaczynasz denerwować  z tymi wypowiedziami twoimi bo kozaczyc tylko potrafisz i docinać innym nie można było grzeczniej napisać. Momentami zachowujesz się ta jak by Eu1 było twoją własnością a przypominam Ci że tak nie jest jesteś tylko użytkownikem MP który nawet własnej VX nie posiada ani w żadnej nie jest.

 

Takie teksty zostaw sobie dla siebie, gdyż moja odpowiedź nie była kierowana w Twoją stronę. Temat odnośnie ogranicznika co rusz jest wałkowany i zamiast poszukać informacji ciągle się powtarzają sugestie jak i odpowiedzi. Skoro Cię denerwuje to zablokuj mnie i moje wiadomości, bo na pewno nie przestanę ich pisać dla Ciebie. A tak gwoli informacji, a raczej ich aktualizacji to jestem aktualnie w VS'ce...

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Zostaw chłopaka dobrze mówi

Dobrze mówi? Według Ciebie kolejne wałkowanie tematu o ograniczniku, bez uprzedniego sprawdzenia informacji przez autora to poprawne zachowanie? Chcesz napisać sugestie? Poszukaj w wyszukiwarce czy nie ma podobnego tematu.

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.