Jump to content
  • 0

tag


tomek206pl1

Question

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Powód bana brzmi „remove admin tag”, nie „remove red colour” więc potwierdza się to co napisałem. 

 

[19:26:48] ADMIN [sFH] TruCkDr1V3r [EN/NL](1995): If you will use a name tag with [ADMIN] you will be perm banned!

[19:28:23] ADMIN [sFH] TruCkDr1V3r [EN/NL](1995): You can use a red name tag as long as it doesn't contain: ADMIN

[19:34:20] ADMIN [sFH] TruCkDr1V3r [EN/NL](1995): If you see a user violating the rules, report this person with the reason: Other. thanks

 

 

Co znaczy: Jeżeli będziesz używał tagu z [ADMIN], zostaniesz permanentnie zbanowany!

Możesz używać czerwonego tagu, do póki nie będzie znaczył on: ADMIN

Jeżeli widzisz kogoś naruszającego powyższą zasadę, zreportuj go podając powód: Inny. Dziękuję. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Powód bana brzmi „remove admin tag”, nie „remove red colour” więc potwierdza się to co napisałem. 

 

 

 

 

 

Co znaczy: Jeżeli będziesz używał tagu z [ADMIN], zostaniesz permanentnie zbanowany!

Możesz używać czerwonego tagu, do póki nie będzie znaczył on: ADMIN

Jeżeli widzisz kogoś naruszającego powyższą zasadę, zreportuj go podając powód: Inny. Dziękuję. 

a widzisz ja mialem tag ELT na czerwono i dostalem wiadomosc ze musze zmienic na inny kolor zarz po wprowadzeniu tagów

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Osobiście mam trochę mieszane uczucia co do administratorów. Nie zauważyłem żadnej oficjalnej informacji o tym aby nie można było używać czerwonych tagów. Co do tagu admina również, ale to mówi samo przez siebie. Według mnie bany, za używanie czerwonych tagów (ale nie tagu "Admin") są niesłuszne!

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Czerwone tagi nie sa zabronione, po prostu niektorzy z tagu robia sobie caly nick, a na steamie daja kropke albo jakis inny malo widoczny znak. Po czym tag zmieniaja na czerwonych i podaja sie za adminow :). A to juz jest zabronione :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.