Jump to content

American Truck Simulator PC Gaming Show E3


Mafiozo[PL]

Recommended Posts

  • Game Developer

Ja nie mam żadnego kodu gry. Nawet jednej linijki z kodu gry nigdy nie widziałem. Co do połączenia gier: jest to możliwe, ale po co? Są to osobne kontynenty, gracze i tak siebie nie zobaczą z obu. A poza tym, trzeba by było przenosić z jednej gry do drugiej ogromną ilość assetów (zasobów), przez co taka gra ważyłaby nie kilka GB, ale kilkanaście. 

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam żadnego kodu gry. Nawet jednej linijki z kodu gry nigdy nie widziałem. Co do połączenia gier: jest to możliwe, ale po co? Są to osobne kontynenty, gracze i tak siebie nie zobaczą z obu. A poza tym, trzeba by było przenosić z jednej gry do drugiej ogromną ilość assetów (zasobów), przez co taka gra ważyłaby nie kilka GB, ale kilkanaście. 

Popełniłeś właśnie największy błąd. Powiedziałeś że to możliwe. Zdecydowana większość osób przestała już dalej czytać :P

 

To żeś sobie narobił teraz xD

Link to comment
Share on other sites

Data wydania najprawodownie we wrześniu.. Ale poczekamy na gamescom-ie.

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zauważyłem w gameplay'u z gamescom, że na szybie jednej z ciężarówek było coś takie jak ViaToll (lub amerykański odpowiednik). Jestem ciekawy czy to jest na stałe wrzucone, czy może bardziej funkcjonalne jakbyśmy to sobie "My" gracze życzyli. Niestety stawiam chyba na tą pierwszą opcję podchodząc do sprawy realnie.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Data wydania najprawodownie we wrześniu.. Ale poczekamy na gamescom-ie.

 

Jak mówił Pavel, bardzo chcieliby wypuścić grę jeszcze w tym roku zatem moim zdaniem wrzesień to zdecydowanie za wcześnie. Osobiście stawiam na przełom listopada i grudnia, ale po głowie chodzi mi luty 2016. Generalnie wywiad ciekawy, fajnie, że mają ambicje i plany.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

powinni nas uprzedzić z premierą wcześnie żeby mógł każdy zamówić :D, ale sie nie zanosi do tego pewnie po nowym roku, ale cóż male studio wiec tylko czekać i nie marudzić. W ETS 2 zawiewa nudą te same drogi cpny, od punktu do punktu i co  w tym fajnego jest ?sama nuda pozdro :D

76561198211226640.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

^^ podaj link (albo żródło)...

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.