Jump to content

Poszerzenie strefy bezkolizyjnej w Felixtowe


Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Poszerzenie strefy bezkolizyjnej w Felixtowe

 

Opis Sugestii:Poszerzenie strefy bezkolizyjnej w Felixtowe o zaznaczony na zdjęciu fragment ponieważ kiedy ostatnio jechałem to nie mogłem wjechać na prom z powodu wystającej na ten zaznaczony fragment bez strefy bezkolizyjnej, naczepy innego gracza który długo wybierał miejsce docelowe przeprawy promowej.

 

Przykładowe obrazki: https://www.facebook.com/507652332719983/photos/a.520972688054614.1073741853.507652332719983/520972701387946/?type=1&theater

 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?:  Ułatwiło by to wjazd na prom.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Skoro lecimy twoim rozumieniem to po co grać w mp skoro można na SP?

 

Nie wiem po co mam pisać posty skoro "eksperci" już znają mój tok rozumowania... Problem zauważył kolega Kubasuperrrr i bardzo dobrze, że zauważył. Zaproponowałeś alternatywę, jednak problem cały czas występuje i wcale nie wynika z tego, że ktoś jest leniwy, albo nie chce mu się czekać. Nie ma sensu podawać przykładów, dla czego obecne granice NCZ nie są przemyślane. Warto się skupić na pozytywach rozwiązania zaproponowanego przez Kubę, a one są niepodważalne.

  • Zmniejsza się ryzyko wylecenia w powietrze.
  • Zmniejsza się ryzyko uszkodzenia ładunku.
  • Zmniejsza się ryzyko przypadkowego zablokowania wjazdu.
  • A przede wszystkim zwiększa się bezpieczeństwo. 
Link to comment
Share on other sites

<p>

Nie wiem po co mam pisać posty skoro "eksperci" już znają mój tok rozumowania... Problem zauważył kolega Kubasuperrrr i bardzo dobrze, że zauważył. Zaproponowałeś alternatywę, jednak problem cały czas występuje i wcale nie wynika z tego, że ktoś jest leniwy, albo nie chce mu się czekać. Nie ma sensu podawać przykładów, dla czego obecne granice NCZ nie są przemyślane. Warto się skupić na pozytywach rozwiązania zaproponowanego przez Kubę, a one są niepodważalne.

  • Zmniejsza się ryzyko wylecenia w powietrze.
  • Zmniejsza się ryzyko uszkodzenia ładunku.
  • Zmniejsza się ryzyko przypadkowego zablokowania wjazdu.
  • A przede wszystkim zwiększa się bezpieczeństwo.
Zgadzam się 100% I dodam że ulepszenia z reguły mają służyć większej ilości graczy a nie "jednemu Kowalskiemu"

 478f0e_f32e454088154e4183bcc86299f7e92a.

Link to comment
Share on other sites

Ale panowie to niby jest symulator tak? http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/15886-zdjęcie-no-collision-w-spedycjach/ niby umiemy grac tak? a co chwile jakieś badziewne tematy a to zdjąć a to aby było więcej? nie no jak dla mnie paranoja czemu nie można jednak zachowywać się tak jak powinno? bo co zaraz hejt ze rusek będzie trolował? heh co najlepsze to my polacy jesteśmy najgorsi w tej dyscyplinie i taka jest prawda bo jak widze polaka na TAB to aż samo nagrywanie mi się włącza nie ma sensu kłucic sie o to bo w sumie nie o to chodzi ja wolał bym aby tych stref nie było bo wtedy jest jednak fajny klimat jak inny kierowca czeka aż zaparkujesz naczepe. tyle w temacie

Link to comment
Share on other sites

Ale panowie to niby jest symulator tak? http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/15886-zdjęcie-no-collision-w-spedycjach/ niby umiemy grac tak? a co chwile jakieś badziewne tematy a to zdjąć a to aby było więcej? nie no jak dla mnie paranoja czemu nie można jednak zachowywać się tak jak powinno? bo co zaraz hejt ze rusek będzie trolował? heh co najlepsze to my polacy jesteśmy najgorsi w tej dyscyplinie i taka jest prawda bo jak widze polaka na TAB to aż samo nagrywanie mi się włącza nie ma sensu kłucic sie o to bo w sumie nie o to chodzi ja wolał bym aby tych stref nie było bo wtedy jest jednak fajny klimat jak inny kierowca czeka aż zaparkujesz naczepe. tyle w temacie

Jakby w ogóle nie było stref bezkolizyjnych to w grze nie robiło by się nic innego tylko stało nie wiadomo ile na całej mapie zwłaszcza gdy do gry wszedł by jakiś świeżak co tylko na automatycznym parkowaniu ciągle latał.

Link to comment
Share on other sites

Jakby w ogóle nie było stref bezkolizyjnych to w grze nie robiło by się nic innego tylko stało nie wiadomo ile na całej mapie zwłaszcza gdy do gry wszedł by jakiś świeżak co tylko na automatycznym parkowaniu ciągle latał.

tak bo faktycznie na servie jest ponad 30 tys ludzi i nie można parkowac? heh dla mnie śmieszne bo każdy sie pcha tam gdzie jest najwięcej ludzi i póżniej płacz :)

Link to comment
Share on other sites

Tak szczerze to tam gdzie często jest największy popyt to tam jest najwięcej ludzi. Niby dlaczego jest więcej ludzi w Poznaniu niż w takim Szczecinie? Dlaczego w Poznaniu wszystko są w Stokes a nie FCP? Można było się wykłócać co i jak ale tak to właśnie jest.

 

 

A co do stref, w spedycjach można było by dać strefy kolizyjne, bo do tego dało by się przyzwyczaić moim zdaniem, ale porty to inna sprawa. Tam ikonki wjazdu czasem są pod samą bramą a zanim koleś zniknie trochę to trwa. Jeszcze jak ktoś się pojawi... Czasami jest masakra, ja posiadam zdjęcie gdzie podczas konwoju gdzie byliśmy w stałym kontakcie na TS nawet wtedy wszyscy byliśmy w sobie, bo za późno zrozumieliśmy że po drugiej stronie też nie ma strefy no collision.

 

Tu masz zdjęcie.

mgOWbHq.jpg

Link to comment
Share on other sites

Niestety, ludzie nie rozumieją, że wyjeżdżając ze strefy bezkolizyjnej trzeba uważać bardziej niż w Rotterdamie. TO miejsce jest przeklęte, niestety często wylatywałem tam w powietrze, najczęściej z winy drugiej osoby, ale oczywiście zdarzało się, że ja też zawiniłem nie raz.

Jest to tym bardziej specyficzne miejsce, że żeby tam wjechać potrzeba zająć całą szerokość tego wjazdu (najczęściej, głównie z gabarytami).

 

 

Ja nie wiem, ale wg mnie ta strefa bezkolizyjna powinna być już na drodze, bo sam wjazd do będzie nadal za mało.

 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Niestety, ludzie nie rozumieją, że wyjeżdżając ze strefy bezkolizyjnej trzeba uważać bardziej niż w Rotterdamie. TO miejsce jest przeklęte, niestety często wylatywałem tam w powietrze, najczęściej z winy drugiej osoby, ale oczywiście zdarzało się, że ja też zawiniłem nie raz.

Jest to tym bardziej specyficzne miejsce, że żeby tam wjechać potrzeba zająć całą szerokość tego wjazdu (najczęściej, głównie z gabarytami).

 

 

Ja nie wiem, ale wg mnie ta strefa bezkolizyjna powinna być już na drodze, bo sam wjazd do będzie nadal za mało.

Ale to zawsze krok w dobrą stronę.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.