Jump to content

Zdjęcie no collision w spedycjach.


Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Zdjęcie no collision w spedycjach.

Opis Sugestii: Zdjęcie no collision w spedycjach a nałożenie na naczepy, ktore nie są podpięte do ciągnika.

Przykładowe obrazki: Brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Urealniłoby to rozgrywkę na multiplayerze.
 

  • Upvote 1

logo69b96.png

Link to comment
Share on other sites

Póki nie zostanie wynaleziony lek na noobów, tak jak wspomniał elot lepiej kolizji nie ruszać :D nie raz, nie dwa, kiedy jeszcze kolizje na spedycjach były, czekało się, aż ktoś odjedzie...a ten sobie szuka kolejnego ładunku i blokuje rozładunki ;) A najgorsze było gdy ktoś stanął w wjeździe i blokada... Jak narazie jestem na nie.

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

A jak wtedy gracze braliby ładunki? Utworzyłyby się wielkie kolejki do wjazdu w ten zielony sześcian z wyborem zleceń... I jeszcze znając życie każdy zastanawiałby się w nim pół godziny blokując resztę...

return 0;

 

Author of the JobSync project.

Link to comment
Share on other sites

Good idea ale nie do zrealizowania... narazie niech poprawiają błedy na bieżąco a potem zrobią resztę 

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie pomysł z przenoszeniem graczy nie ma sensu...

Prościej by było jakby po prostu po tych 5-10 minutach na danym graczu włączał się brak kolizji, więc taki gracz i tak już by nie przeszkadzał.

Ale zaś z drugiej strony - co to za problem wyjechać na metr przed spedycje na dosłownie pare sekund tylko po to, żeby zaraz spowrotem na nią wrócić i trollować dalej?

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

[OFFTOP]Z ciekawości przejrzałem angielską strefę sugesti ...

Zauważyłem jedną rzecz głównie rożniącą Nas od tamtych ludzi :D...

My wszystko co ktoś wymyśli od razu odrzucamy pod pojęciem TROLLI.

Na tamtejszym forum ludzie również na to zwracają uwagę, ale jakoś tak mniej się przejmują... są bardziej otwarci na nowości pomimo tego, że mogą one w pewnym stopniu zaszkodzić :P.[/OFFTOP]

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Z tym brakiem kolizji to zarąbisty pomysł. A co do trolli to skąd wiecie, że ich będzie nie wiadomo ile?? Ja osobiście nie spotykam ich za bardzo w świecie mp.

Do czasu. Każdego to kiedyś spotyka, prędzej czy później. 

Poczytaj sobie dział Skargi i Reportowania, byś wiedział co cię czeka ;)

 

A poza tym, za długo gramy w MP żeby uwierzyć że trolle nie będą trollować :P

 

 

[OFFTOP]Z ciekawości przejrzałem angielską strefę sugesti ...

Zauważyłem jedną rzecz głównie rożniącą Nas od tamtych ludzi  :D...

My wszystko co ktoś wymyśli od razu odrzucamy pod pojęciem TROLLI.

Na tamtejszym forum ludzie również na to zwracają uwagę, ale jakoś tak mniej się przejmują... są bardziej otwarci na nowości pomimo tego, że mogą one w pewnym stopniu zaszkodzić  :P.[/OFFTOP]

Pochodzenie ma znaczenie ;) Pamiętaj kim jesteśmy xD
Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio wyrobiłem w ETS'ie licencję PPL(A) więc lotnictwo mi nie straszne :) A tak na serio to na pewno zdjęcie kolizji urealniałoby rozgrywkę, ale nie każdy jest tak rozważny/ma czas/łapie element symulacji żeby czekać w kolejce/odsunąć się po oddaniu ładunku/wyjeżdżać jeden za drugim/przepuszczać kierowców. 

  • Upvote 1
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

[OFFTOP]Z ciekawości przejrzałem angielską strefę sugesti ...

Zauważyłem jedną rzecz głównie rożniącą Nas od tamtych ludzi :D...

My wszystko co ktoś wymyśli od razu odrzucamy pod pojęciem TROLLI.

Na tamtejszym forum ludzie również na to zwracają uwagę, ale jakoś tak mniej się przejmują... są bardziej otwarci na nowości pomimo tego, że mogą one w pewnym stopniu zaszkodzić :P.[/OFFTOP]

 

tylko trzeba zauważyć ze częsć tych trolli to anglicy więc nie ma im się co dziwić 

Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio wyrobiłem w ETS'ie licencję PPL(A) więc lotnictwo mi nie straszne :) A tak na serio to na pewno zdjęcie kolizji urealniałoby rozgrywkę, ale nie każdy jest tak rozważny/ma czas/łapie element symulacji żeby czekać w kolejce/odsunąć się po oddaniu ładunku/wyjeżdżać jeden za drugim/przepuszczać kierowców. 

O co chodzi z tą licencją, już któryś raz widzę i nie mogę znaleźć więcej informacji o tym.

Gracze by się denerwowali na innych mniej doświadczonych, którzy czerpią zabawę z gry, że wolno parkują, bo po prostu nie potrafią szybciej, gdyby była możliwość oddawania ładunków w różne miejsca to można by było spróbować, ale to już raczej pomysł do SCS odnośnie miejsc.

Link to comment
Share on other sites

ale można było by takie coś wprowadzić na multi. Dobra sprawa bo ile jest takich co się bierze za pilotowanie konwoji a najwiecej problemow jest przez nich 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli pilot jest w miarę ogarnięty to nie tworzy "problemów" na drodze, a jeśli jest taki który blokuje skrzyżowanie kilka kilometrów przed konwoje no to jest zwyczajne blokowanie graczy.

Pilot nie jest od blokowania tylko przede wszystkim od ostrzegania a nie od blokowania a jeśli blokuje to w umiejętne sposób.

PS Pozdro dla "Pilota" Yakosa

 478f0e_f32e454088154e4183bcc86299f7e92a.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.