Jump to content

Głos z GPS-a.


Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Głos z GPS-a.


 


Opis Sugestii: Dodanie głosu z GPS-a. Np. jak zbliżamy się do zjazdów z autostrady "miła" pani mówi nam "Za 500 metrów zjedź pierwszym zjazdem" itp. Głos z GPS dostępny by był tylko w ciężarówkach z wbudowanym GPS-em w tablicę rozdzielczą.


 


Przykładowe obrazki:  Brak


 


Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Ponieważ jeszcze czegoś takiego nie było, a wydaje się fajnym pomysłem.


Link to comment
Share on other sites

Ten pomysł według mnie jest już trochę przekolorowany. Po pierwsze takie rzeczy powinno się zgłaszać do SCS'u, a nie do deweloperów Multiplayera, gdyż wydaje mi się, że wprowadzenie takiego bajeru musiałoby się najlepiej wiązać z wprowadzeniem całkiem nowego GPS'a, ponieważ wprowadzenie takiego bajeru do obecnego GPS'a mogłoby być wręcz niemożliwe. SCS ma "otwarty" kod i dla niego wszelkie zmiany to może być pikuś, czym na deweloperów będzie mordęgą. Po drugie pojawiłaby się bariera językowa, trzeba by było nagrać wiele plików dźwiękowych w wielu językach, na co SCS pewnie by nie poszedł, i deweloperzy pewnie też. Wprowadzenie takiego moda z zewnątrz też raczej nie jest możliwe, a raczej niewykonalne. W wszech miar są pewne blokady i według mnie o ile sam pomysł jest fajny to jego wykonanie niemożliwe lub trudne do wykonania.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Sugestia oczywiście powinna być skierowana na forum SCS.

 

Ktoś pamięta jak działał GPS w GTA IV? Był pewnym dodatkiem umilającym jazdę, rzecz jasna w języku angielskim. Miła Pani przypominała o tym, że nas nawiguje od czasu do czasu. Zależy na co się godzimy. Oczywiście ETS jest symulatorem, więc rodzi się pytanie na ile rozbudowany miałby być sam GPS. Dla mnie, nawet prosta implementacja ANGIELSKIEGO głosu w nawigacji - tak jak miało to zastosowanie w GTA - byłoby już wystarczającym i fajnym dodatkiem. Zdecydowanie bardziej czekam jednak na ustawienia wyboru tras / dodawania własnych punktów podróży / czy punktów POI.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.