Jump to content
  • 0

Komunikaty przy włączaniu multiplayer - błędy


bosh42

Question

Jak naprawić multiplayer, gdy przy włączaniu gry mp pojawiają się następujące komunikaty:

 

1. "Unsuported game version detected! To play ETS2MP you need to have ETS2 1.17.1s (Steam release)!"

 

2. "Could not dll into the game process (error code 8). Please try launching the game again. If this problem still occurs, please try reinstaling the mod."

 

ad. 1. próbowałam zainstalować 1.17.1s, ale bez powodzenia. Gra na steamie nie wiedzieć czemu nie chce mi się aktualizować automatycznie,

 

ad. 2. próbowałam przeinstalować multuplayer, ale również bez sukcesu.

 

Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Co do pierwszego komunikatu są dwie opcje. Albo nie masz wersji 1.17, albo w ogóle podczas instalacji Multiplayera wskazałeś błędny katalog z zainstalowaną grą (nie podałeś wersji Steamowej, tylko pirackiej lub z płyty).

 

Co do drugiego komunikatu to widać, że są jakieś braki w plikach Multiplayera.

 

Jeśli mamy takie problemy to polecałbym deinstalację Multiplayera oraz gry (w ostateczności razem ze Steamem skoro z nim też coś się dzieje) [wszystkich możliwych kopii jeśli posiadasz jakieś instalacje z płyty lub pirackie wersje], a następnie zainstalować wszystko po kolei i na spokojnie.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Co do drugiego komunikatu to widać, że są jakieś braki w plikach Multiplayera.

Niekoniecznie, taki błąd dostałem próbując wejść z wersji 1.18 na mp.

 

Wybierasz na steamie wersję 1.17 i musisz chwilę poczekać ew. zrestartować steam. Steam rezerwuje miejsce na aktualizacje i ją potem pobiera.

  • PC: Amd FX 8300 8x4,2GHz & 8GB ram & NVIDIA GeForce 1050
  • Mikrofon: LD Systems D 1013C USB Pop Filtr: LD Systems D914 Statyw: ah stands S5BE

Kierownica : Logitech Driving Force GT Klawiatura: Zalman ZM-K300M Myszka: A4 Tech Bloody V8 USB Słuchawki: Razer Electra

twitch.tv/marcinek_tv

Link to comment
Share on other sites

  • 0

AD.1: Steam -> PPM na ETS2 - > Zakładka "Właściwości" - > sprawdź czy na pewno masz poprawną wersję. 

 

AD.2: Przeinstaluj modyfikację. Przy instalacji zwróć uwagę na poprawną ścieżkę gry. Jeśli obie metody zawiodą to nie pozostaje nic innego jak przeinstalować jeszcze raz grę i modyfikację. Usuń też resztki z "Program Files" i dokumentów. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Podłączam się do tematu, u mnie to samo, wczoraj grałem normalnie a dziś komunikat: http://scr.hu/2zfd/8t6ed

nic nie aktualizowałem, nic nie grzebałem, gram bez modów itp :(
EDIT: w singlu mam napisane, że jest to wersja 1.18.1 z niewiadomych powodów samo się zaktualizowało? Już po testach i dodali Mercedesa MPIV?
Da się jakoś przywrócić wersję 1.17R3 by grać w multiplayerze?
Czyli trzeba czekać na aktualizację multi by grać MPIV? :)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.