Jump to content

Resetowanie pozycji naczep


WooQash

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Resetowanie pozycji naczep
Opis Sugestii: Po wydaniu Skandynawii w bardzo mocnym stopniu nasiliły się sytuacje, w których po zaakceptowaniu zlecenia nasza naczepa jest w dziwnych miejscach, a czasami jest tak daleko, że zlecenie jest automatycznie anulowane. Dziwnym trafem są sytuacje, w których danej naczepy nie widać np. na drodze, którą dojechałem do spedycji, a po wzięciu danego zlecenia naczepa nagle spawnuje się na środku drogi gdzie jej nie było jeszcze kilka sekund temu z czasami nawet 100% uszkodzeń... Wnoszę propozycję aby po zaakceptowaniu zlecenia naczepa przywracała się do domyślnej swojej pozycji.
Przykładowe obrazki: brak
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Wiele osób, z którymi rozmawiałem skarży się na temat powywracanych naczep, które potem znajdują się w dziwnych miejscach. Zmniejszyłoby to nerwy tych osób, które po zaakceptowaniu zlecenia i podpięciu naczepy, która nie jest w swoim miejscu (lub w krytycznych sytuacjach F7+Enter, gdyż naczepa jest zbugowana).

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Jeśli to da się zrobić, to jak najbardziej należy to wprowadzić. Bardzo rzadko, wręcz marginalnie trafiałem na takie sytuacje, ale ostatnio (2-3 dni temu) miałem z tymi naczepami istną plagę. Czasami to wręcz komizm - chciałem wziąć cysternę, okazało się, że jest w innej firmie (dokładnie na górze piasku). Poza tym, jadąc z naczepą uszkodzoną w 56% nie dostałem już nic za zlecenie.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli to da się zrobić, to jak najbardziej należy to wprowadzić. Bardzo rzadko, wręcz marginalnie trafiałem na takie sytuacje, ale ostatnio (2-3 dni temu) miałem z tymi naczepami istną plagę. Czasami to wręcz komizm - chciałem wziąć cysternę, okazało się, że jest w innej firmie (dokładnie na górze piasku). Poza tym, jadąc z naczepą uszkodzoną w 56% nie dostałem już nic za zlecenie.

Myślę, że to nie byłoby ciężkie do zaprogramowania, ale kto wie? Michał wie :D Również kilka razy zdarzyło mi się, że naczepa była w innej firmie. Przykładowo rynku pracy brałem naczepe z Stokes, zajeżdżam, wchodzę na znacznik a tu jej nie ma. Klikam ESC i GPS prowadzi do Tree-Et :P

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Generalnie problem leży pewnie w punkcie ułamków sekund, gdzie brak kolizji nie zdąży się 'wczytać' i zaczyna działać brak synchronizacji ładunków...

Gdy w okolicy jest więcej graczy, to więcej naczep na siebie się nakłada, a niewiele trzeba i występuje 'bum' przez które Nasze (czy innych) naczepy zaczynają latać :)...

Jak najbardziej do poprawy... :D

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

@UP

Tak, najczęściej dzieje się tak kiedy nie masz ręcznego i truck Ci się toczy.

Ręczny to nie lekarstwo, ale w wiekszości zapobiega, czasami zdarzy się, że z ręcznym też wystąpi ten problem.

 

Co do propozycji to jestem za, czasami jest to bardzo denerwujące.

Link to comment
Share on other sites

Ręczny to nie lekarstwo, ale w wiekszości zapobiega, czasami zdarzy się, że z ręcznym też wystąpi ten problem.

 

Co do propozycji to jestem za, czasami jest to bardzo denerwujące.

Zauważyłem u siebie że odkąd trzymam przy odczepianiu naczepy hamulec roboczy, problem nie występuje...

76561198171586221.png

Link to comment
Share on other sites

Ja bym to trochę inaczej rozwiązał. Wszystkie naczepy po prostu znikają z firm Dopiero po wybraniu naczepy pokazuje się nam naczepa jedna jaką mamy brać z danej firmy. Bo zauważyłem ze po prostu te naczepy respia się jedną w drugiej i tak to wygląda.

W sumie to mogło by zapobiec temu wszystkiemu ale ile z tym roboty ...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.