Jump to content

Wersja 0.1.7 R3 została wydana.


Recommended Posts

A to ze speedlimiterem to stała decyzja czy znowu jakiś test ? Mnie osobiście nie przeszkadza limit ale znam osoby które "obraziły się" na MP przez wprowadzenie limitu na US . Myślę że 1 serwer  bez kagańca to dobry pomysł by był "wilk syty i owca cała " . Zresztą i tak nie było tak żeby wszystkie serwery były zajęte,więc  1 się marnował .

Link to comment
Share on other sites

A to ze speedlimiterem to stała decyzja czy znowu jakiś test ? Mnie osobiście nie przeszkadza limit ale znam osoby które "obraziły się" na MP przez wprowadzenie limitu na US . Myślę że 1 serwer  bez kagańca to dobry pomysł by był "wilk syty i owca cała " . Zresztą i tak nie było tak żeby wszystkie serwery były zajęte,więc  1 się marnował .

Z tego co pamiętam to tylko na czas Eventu H&V (Albo Dzeriusza...)

Link to comment
Share on other sites

Beta będzie tak długo aż nie ogarną porządnych dźwięków do MP4 bo te są tragiczne no i też muszą poprawić większość błędów na Scandinavi jak i w modelach bo dość dużo roboty mają lecz do końca maja zapewne będzie już wydana 1.18 a multi będzie pewnie po 2 dniach max :D

Link to comment
Share on other sites

Beta będzie tak długo aż nie ogarną porządnych dźwięków do MP4 bo te są tragiczne no i też muszą poprawić większość błędów na Scandinavi jak i w modelach bo dość dużo roboty mają lecz do końca maja zapewne będzie już wydana 1.18 a multi będzie pewnie po 2 dniach max :D

jak już byś chciał wiedzieć wypuścili stabilna wersje ;]

76561198211226640.png

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie Panowie... trochę cierpliwości i będzie :D.

mwl nie jest robotem :).

Ależ ja jestem spokojny :D Poza tym w weekend już pogramy na mulciaku :P (info z etr.pl)

 

Ale jak na jednoososobowy zespół odwala całkiem dużo roboty :P

I to jeszcze ile :D chwała mu za to ^^

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.