Jump to content

Premiera aktu ETS2 1.18


Recommended Posts

Śmiem twierdzić, że w przeciągu tygodnia powinien wyjść. Dłużej niż 2 tygodnie otwarte beta testy nie trwały chyba. Jestem pełen nadziei, że stanie się to do końca tygodnia, ale oficjalnej informacji ze strony SCS'u nie ma co szukać, tylko i wyłącznie domniemania i przypuszczenia.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Śmiem twierdzić, że w przeciągu tygodnia powinien wyjść. Dłużej niż 2 tygodnie otwarte beta testy nie trwały chyba. Jestem pełen nadziei, że stanie się to do końca tygodnia, ale oficjalnej informacji ze strony SCS'u nie ma co szukać, tylko i wyłącznie domniemania i przypuszczenia.

Jestem pełen nadziei , że do końca tygodnia bo już z tym modelem sporo się męczyli :) 

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

W takich właśnie momentach mam wrażenie, że ich wewnętrzne testy są nic nie warte. Niby mają swoją grupkę osób, która ma testować to i owo, a zawsze wychodzą jakieś dziwne buble, które są oczywiste.

Wiesz tylko zapewne Ci testerzy też maja teraz za zasadę testować błędy z innych wersji czy nadal są czy ich nie ma ;) Wiadomo, że oni i tak tego nie wyłapią co gracze którzy no bardziej widzą błąd niż twórcy ($$) :D

 

No błędów w mp4 jest więcej, niż było w Dafie Euro 6-stce  :P.

I tak nadal DAF E6 jest nie taki jak powinien za wysoki przód ma itd :D W MP4 są np dwa razy cienie elementów porobione, zaczep jest za nisko co przekłada się na to, że każda naczepa wbija się praktycznie w nadkola. Dźwięki tragedia lecz mają to poprawić do premiery oficjalnej 1.18. Też w 1.18 są te światła DRL lecz i tak skopane bo np w Volvo, Iveco Hi-Way i DAF E6  się wyłączają po przełączeniu na normalne a nie powinny się wgl wyłączać. 

Link to comment
Share on other sites

W takich właśnie momentach mam wrażenie, że ich wewnętrzne testy są nic nie warte. Niby mają swoją grupkę osób, która ma testować to i owo, a zawsze wychodzą jakieś dziwne buble, które są oczywiste.

Przecież to oczywiste, graczy testujących są tysiące (może i miliony?) razy więcej, dodatkowo deweloperzy ani inne osoby z SCSu nie mają tyle czasu by dokładnie wszystko sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

 

Wiesz tylko zapewne Ci testerzy też maja teraz za zasadę testować błędy z innych wersji czy nadal są czy ich nie ma ;) Wiadomo, że oni i tak tego nie wyłapią co gracze którzy no bardziej widzą błąd niż twórcy ($$) :D

 

I tak nadal DAF E6 jest nie taki jak powinien za wysoki przód ma itd :D W MP4 są np dwa razy cienie elementów porobione, zaczep jest za nisko co przekłada się na to, że każda naczepa wbija się praktycznie w nadkola. Dźwięki tragedia lecz mają to poprawić do premiery oficjalnej 1.18. Też w 1.18 są te światła DRL lecz i tak skopane bo np w Volvo, Iveco Hi-Way i DAF E6  się wyłączają po przełączeniu na normalne a nie powinny się wgl wyłączać. 

 

No dzwięki w Mp4 to jakieś żarty..

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Generalnie popieram tutaj @WooQash ... sztab beta-testerów w SCS'sie to chyba banda niedokarmionych szympansów...

Wrzucając betę można znaleźć jakże banalne błędy, których nie trzeba szukać... same rzucają się w oko...

Kolejną rzeczą przez beta testy pokazują lekko swoje niskie umiejętności.

Od początku bety (1.18) wiadomo, że zmiana z osi typu 6xY na 4x2 wysypuje grę... Aktualnie mamy wersję 1.18.0.6 i ten błąd nadal występuje, pomimo, że na forum piszą 'FIXED'...

Tak obserwuje te forum od nich i momentami płakać mi się chce ze śmiechu jakie Oni 'buble' potrafią wypuścić...

Na pochwałę zasługują tutaj właśnie gracze ... a beta testerzy to chyba tam w wolontariacie robią...

Nikogo nie obrażam, nikomu nie ubliżam ... tylko wyrażam swoje zdanie...

Proszę nie rozpętywać gównoburzy.

  • Upvote 9

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Generalnie popieram tutaj @WooQash ... sztab beta-testerów w SCS'sie to chyba banda niedokarmionych szympansów...

Wrzucając betę można znaleźć jakże banalne błędy, których nie trzeba szukać... same rzucają się w oko...

Kolejną rzeczą przez beta testy pokazują lekko swoje niskie umiejętności.

Od początku bety (1.18) wiadomo, że zmiana z osi typu 6xY na 4x2 wysypuje grę... Aktualnie mamy wersję 1.18.0.6 i ten błąd nadal występuje, pomimo, że na forum piszą 'FIXED'...

Tak obserwuje te forum od nich i momentami płakać mi się chce ze śmiechu jakie Oni 'buble' potrafią wypuścić...

Na pochwałę zasługują tutaj właśnie gracze ... a beta testerzy to chyba tam w wolontariacie robią...

Nikogo nie obrażam, nikomu nie ubliżam ... tylko wyrażam swoje zdanie...

Proszę nie rozpętywać gównoburzy.

Wiesz  tylko jak tych testerów jest 5-6 i każdy ma się czymś innym zająć to wiesz lepiej niech gracze to wyłapią.

"Od początku bety (1.18) wiadomo, że zmiana z osi typu 6xY na 4x2 wysypuje grę... Aktualnie mamy wersję 1.18.0.6 i ten błąd nadal występuje, pomimo, że na forum piszą 'FIXED'..." 

Pobrałem przed chwilą 1.18 i nie mam z tym problemów zmiana z 4x2 na 6x4 potem pojeździłem trochę i zmieniłem na 6x2 też nic nie było znowu pojeździłem i zmieniłem z powrotem na 4x2 ani crashu ani syfu w logu.

Zobaczymy czy wgl w tym oficjalnym 1.18 poprawią to co trzeba czyli światła DRL które zrobili na odwal, zaczep (MP4), znaki na drogach, błędy z teksturami, po kopiowane kilka razy cienie, niewidzialne ściany jak i dźwięki w nowym Actrosie  bo to porażka, zapewne jest więcej bugów lecz te są najbardziej widoczne.

Link to comment
Share on other sites

Beta testerów ETS2 (wg. danych wyciągniętych z ich forum) jest aż 113 (nie do końca wiem na ile te dane pokrywają się z rzeczywistością).

Więc wcale ich tak mało nie ma...

Nawet jeżeli ta wartość nie zgrywa większej roli - to mimo wszystko takie rzeczy jak CIENIE, etc. powinien zobaczyć każdy...

Co do siodła - nie miałem z tym jeszcze ani razu problemu - więc się nie wypowiem.

Co do tekstur i ścian - także już nie miewam z tym problemów...

Znaki - to jak najbardziej normalny błąd rzeczowy... siedząc po 8h i stawiać znaki non-stop to raczej dość męczące zajęcie, dlatego nie mam do nikogo o to pretensji...

Co do dźwięku - są 2 rzeczy niedociągnięte ... Trąbka i dźwięk kierunkowskazów, bo co do samego dźwięku silnika nie jestem co do końca przekonany, czy faktycznie jest on taki 'zły' (oprócz tego, ze cichy).

ALE CO TAM.

Błąd - to rzecz ludzka... każdemu zdarzają się błędy... nie musimy od razu wykrzykiwać tego, choćby nie wiadomo jaki to grzech był... weźmy pod uwagę to, że sami popełniamy błędy ;).

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

ALE CO TAM.

Błąd - to rzecz ludzka... każdemu zdarzają się błędy... nie musimy od razu wykrzykiwać tego, choćby nie wiadomo jaki to grzech był... weźmy pod uwagę to, że sami popełniamy błędy ;).

 

Jak tak trochę naokoło tematu ale... nawet Panom z CDProjekt, czyli firmie nieporównywalnie większej, która na dzień dzisiejszy należy do światowej czołówki przytrafiają się dziecinne błędy i to znacznie wyższej rangi. Kto próbował instalować najnowsze dziecko REDów z płyty (numer 2) ten wie o czym mowa. SCS i "nasz" EuroTruck to inna liga. Jestem pewien, że to wszystko załatają jak trzeba. Może patch trochę się opóźni. Rzecz ludzka, tak jak mówisz Wexu.

Link to comment
Share on other sites

Kiedy można się spodziewać aktualizacji klienta mp?

 

Oczywiście ktoś musiał nie wytrzymać i zadać takie pytanie jakby deweloperzy przy wydawaniu wszystkich poprzednich aktualizacji znali dokładną datę lub godzinę... PRZYPUSZCZAM, że stanie się to na pewno do końca tygodnia (na przełomie czwartku i soboty).

 

Co do samej aktualizacji 1.18 to SCS kazał długo czekać na nową wersję patrząc na to co mówili, że ZARAZ po wydaniu Skandynawii będzie wersja dodająca Mercedesa. Póki co nie mogę jej ocenić, ale z tego co piszecie tutaj oraz na Facebook'u to nadal wiele błędów nie zostało naprawionych (o ile w ogóle coś naprawiono), co po prawdzie w moich oczach stawia tą wersję jako jedną z najmniej dopracowanych względem pozostałych. Nie zmienia to w ogóle faktu, że cieszę się, że w końcu mamy licencję Mercedesa i mamy kolejną nową ciężarówkę w grze, którą w porównaniu do DAF'a XF106 chętnie się zaopiekuję :)

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.