Jump to content

Reportowanie gracza który uciekł z miejsca zdarzenia


Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Reportowanie gracza który uciekł z miejsca zdarzenia

Opis Sugestii: Poprzez komende /report można by reportować graczy którzy uciekli lub w jakiś inny łatwiejszy sposób

Przykładowe obrazki: Chyba nie potrzeba

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Witam, ostatnio chciałem pomóc koledze który został zepchnięty z drogi. Niestety kiedy chciałem go zreportować, on był już poza moim polem widzenia. A komenda /report już nie działa więc jak mam zreportować gracza który uciekł ?

i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

Również i moim osobistym zdaniem komenda /report powinna zostać przywrócona...

Niestety ale dla graczy jeżdżących na myszce 'tabelowe' reportowanie jest niemożliwe, ponieważ wciskając PPM blokuje hamulce ciężarówki, co dodatkowo utrudnia jazdę innym za mną.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

No dobra,a teraz pomyśl jak admin ma ukarać gracza, który uciekł, jest daleko od miejsca zdarzenia i jedzie zgodnie z przepisami? :)

Admin już w takiej sytuacji nic nie zrobi i go nie ukara. W tym momencie albo masz to zarejestrowane i wrzucisz na forum albo ujdzie mu to na sucho.

 

PS, ale co jak co, komenda report była o wiele lepszym sposobem reportowania niż obecny system.

Przy obecnym raportowaniu "myszkowym" staram się w ogóle nie używać tego systemu bo większe prawdopodobieństwo, że spowoduje wypadek nawet sam sobie niż kogoś zreportuje.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

No ja tez dostalem bana kompletnego ze blokowanie i ramowanie jak chcialem zraportowac gracza co jechal pod prad i go przychaczylem zeby nieuciekl a admin bezczelny mimo video (a sam niema iswojego na dowod) uwaza inaczej a tamten dostal 1 dzien tylko -.- a to mieodzy innymi przez blokade sterowania bo steruje mysza - i tak sie nalicza wykroczernia za nic a ze tych nieprawidlowych sie niekasuja admin nastepny widzac ze karany znow wypacza wyrok i tak wkolko

Link to comment
Share on other sites

Ja nie reportuje ludzi, bo tak jak Wexu wspomniał, jeżdżę na myszcze i mi nie jest wygodnie reportować ludzi poprzez tabelkę w TAB.

Komenda /report powinna zostać przywrócona.

 

I tu jest właśnie bolączka MP, że każdy jeździ na innym sterowaniu. Ja też jeżdżę na myszce i raportowanie nową metodą jest dość uciążliwe, bo muszę się zatrzymać żeby wysłać zawiadomienie. Też jestem za przywróceniem komendy /report. Czemu nie zostawić 2 metod?

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

zawsze można skorzystać  z opcji http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/3511-jak-znaleźć-steam-id-sprawcy-dla-skarg-na-forum/  ,  o zgłosić na forum w odpowiednim dziale

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nawet nie mam pojęcia, jak na TABie mogę używać myszki, żeby móc coś kliknąć.

I jestem tego samego zdania, co przedmówcy - /report jest najlepszą formą zgłaszania graczy łamiących regulamin.

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nawet nie mam pojęcia, jak na TABie mogę używać myszki, żeby móc coś kliknąć.

 

Myszka włącza się gdy masz odpalony TAB i klikniesz prawym przyciskiem myszy.

Myszka nie działa gdy na prawy przycisk myszy masz ustawioną inną opcje - przynajmniej u mnie tak było, gdy miałem na PPM ustawione zwiększanie prędkości w tempomacie.

Wówczas musiałem przenieść ustawienia tempomatu na inne przyciski aby PPM był wolny od jakichkolwiek ustawień i móc używać myszki na TABie.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Myszka włącza się gdy masz odpalony TAB i klikniesz prawym przyciskiem myszy.

Myszka nie działa gdy na prawy przycisk myszy masz ustawioną inną opcje - przynajmniej u mnie tak było, gdy miałem na PPM ustawione zwiększanie prędkości w tempomacie.

Wówczas musiałem przenieść ustawienia tempomatu na inne przyciski aby PPM był wolny od jakichkolwiek ustawień i móc używać myszki na TABie.

Aktualnie gram na myszce i mam zmianę kamery podpisaną pod właśnie ten przycisk i bez problemu odpala mi kursor na TABie.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.