Jump to content

zapisywanie gry


tomek206pl1

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: zapisanie gry

  • Opis Sugestii: Moja sugestia polega na tym aby przy stronie wczytywania było najbliższe miasto gdzie był zapis miało tam być wszystko co teraz i przy godz miasto

Przykładowe obrazki: nie ma :( 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: pomoże ludziom który nie moja możliwości do zegara  

Link to comment
Share on other sites

Większych liter się nie dało?

Jak dobrze zrozumiałem, chodzi Ci o dodanie przy jakim mieście został zrobione save oraz inne pierdoły?

Jeśli oto Ci chodzi to każda z tych rzeczy jest związana z ingerencją plików gry. A jak już wiemy, nikt oprócz SCS nie będzie się tym bawić. 

 

Napisz na forum SCS jako propozycja a kto wie, może coś z tego wyjdzie.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Pomimo, że nazwa użytkownika wskazuje, że pisał to polak, tekst wydaje się jakby był przetłumaczony w Google Translate (pomijając wielkość)... Wracając do samego pomysłu jeśli dobrze go rozszyfrowałem to pytanie jakie nasuwa się tylko i wyłącznie "Po co?".
 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: pomoże ludziom który nie moja możliwości do zegara


Ten argument do mnie nie przemawia, bo po prawdzie nie wiem co ma wspólnego zegar w tym wszystkim...

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.