Jump to content
  • 0

potrzebuję pilnej pomocy :D


|Masny| Roeko

Question

Mam problem dotyczący dokładniej z tym napisem gdy wchodzę do TruckersMP

ALPHA VERSION - PLEASE KEEP THAT THIS VERSION MAY BE UNSTABLE AND MAU CONTAIN MAJOR BUGS 

                                                 This Version Does Not Represent Final Produt 

Robiłem reinstal gry jak i reinstal truckersMP ale dalej to nie pomogło 

 

wyłączałem jak i włączałem anty Virusa ale to też nic nie pomogło i w końcu sie skierowałem tutaj do was o pomoc 

mam nadzieje że jakąśpomoc od was dostanę 
?

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

Witaj,

Ten napis to tylko informacja, że TruckersMP jest cały czas w wersji Alfa, i że mogą wystąpić błędy podczas grania. U każdego występuje ta informacja więc nie powinieneś się przejmować.

 

Tłumaczenie treści tej informacji na język polski:

WERSJA ALFA - PAMIĘTAJ, ŻE TA WERSJA MOŻE BYĆ NIESTABILNA I MOŻE ZAWIERAĆ BŁĘDY

Ta wersja nie reprezentuje finalnego produktu

 

Mam nadzieję, że pomogłem.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam serdecznie @|Masny| Roeko,

 

Czy Twój problem/pytanie zostało rozwiązane za pomocą odpowiedzi podanej powyżej?

Potwierdzenie statusu Twojego problemu/pytania pomaga nam zawsze utrzymywać porządek na naszym forum!

 

Czekam na odpowiedź.

 

Z poważaniem,

Caramba2412

Wsparcie TruckersMP

Greetings,
Caramba2412   

TruckersMP Support Team Leader                                                                                                                                  

 

                                                                                                                        

Link to comment
Share on other sites

  • 0
15 hours ago, Caramba2412 said:

Witam serdecznie @|Masny| Roeko,

 

Czy Twój problem/pytanie zostało rozwiązane za pomocą odpowiedzi podanej powyżej?

Potwierdzenie statusu Twojego problemu/pytania pomaga nam zawsze utrzymywać porządek na naszym forum!

 

Czekam na odpowiedź.

 

Z poważaniem,

Caramba2412

Wsparcie TruckersMP

jest w tym problem że ja w ogóle nie moge wejść na muli player ani nic 

normalnie single mi działa ale multi już w ogóle 

pisze właśnie ten błąd i nic nie moge z tym zrobić załączył bym screenshoota ale plik zajmuje wiecej pamieci niż to wymagane 

Edited by |Masny| Roeko
dobra zamykam już mi działa truckersMP
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam @|Masny| Roeko,

 

Cieszymy się, że Twój problem został rozwiązany.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli. Miłego dnia!

 

 

Z poważaniem,

Caramba2412

Wsparcie TruckersMP

 

//Zablokowane i przeniesione do rozwiązanych.

Greetings,
Caramba2412   

TruckersMP Support Team Leader                                                                                                                                  

 

                                                                                                                        

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.