Jump to content

Caramba2412

Support
 TruckersMP Profile
 • Posts

  301
 • Joined

 • Last visited

About Caramba2412

 • Birthday July 15

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Wrocław , Poland
 • Interests
  TruckersMP
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  California: Los Angeles
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan
 • Known languages
  Polish ( native ), English

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

9,927 profile views

Caramba2412's Achievements

Rookie

Rookie (2/13)

 • Posting Machine
 • First Post
 • Collaborator
 • Discussionist
 • Getting Noticed

Recent Badges

83

Reputation

 1. Witam serdecznie @DaKaShi, Cieszymy się, że Twój problem został rozwiązany! Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli. Miłego dnia! Z poważaniem, @Caramba2412 Wsparcie TruckersMP // Zablokowane i przeniesione do rozwiązanych.
 2. Witam serdecznie, Twój temat był nieaktywny przez 3 dni od ostatniej odpowiedzi. Z powodu braku aktywności będę musiała przenieść ten temat do sekcji Nieaktywnych tematów. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się ze mną w wiadomości prywatnej a otworzymy ten temat zgodnie z Twoją prośbą. Masz 1 tydzień na skontaktowanie się ze mną. Mam nadzieję że rozumiesz. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli. Z poważaniem, @Caramba2412 Wsparcie TruckersMP //Zablokowany i przeniesiony do Nieaktywnych tematów.
 3. Witam serdecznie, Czy Twój problem/pytanie zostało rozwiązane za pomocą odpowiedzi podanej powyżej? Potwierdzenie statusu Twojego problemu/pytania pomaga nam zawsze utrzymywać porządek na naszym forum! Czekam na odpowiedź. Z poważaniem, @Caramba2412 Wsparcie TruckersMP
 4. Hello @Volkswagens_4_Life, We are glad to hear that your problem has been solved. Best answer is marked. Thank you, to all who participated. Have a great day! Kind Regards, @Caramba2412 TruckersMP Support //Locked and Moved to Solved.
 5. Witam serdecznie @Skorekk22, Twój temat był nieaktywny przez 3 dni od ostatniej odpowiedzi. Z powodu braku aktywności będę musiała przenieść ten temat do sekcji Nieaktywnych tematów. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się ze mną w wiadomości prywatnej a otworzymy ten temat zgodnie z Twoją prośbą. Masz 1 tydzień na skontaktowanie się ze mną. Mam nadzieję że rozumiesz. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli. Z poważaniem, @Caramba2412 Wsparcie TruckersMP //Zablokowany i przeniesiony do Nieaktywnych tematów.
 6. Hello @ITZASIMI, Has your problem/question been resolved with the answer given above? The confirmation of the status of your problem/question helps us always keep our forum organized! I await your response. Kind Regards, @Caramba2412 TruckersMP Support
 7. Witam serdecznie @ForesTT! Czy Twój problem/pytanie zostało rozwiązane za pomocą odpowiedzi podanej powyżej? Potwierdzenie statusu Twojego problemu/pytania pomaga nam zawsze utrzymywać porządek na naszym forum! Czekam na odpowiedź. Z poważaniem, @Caramba2412 Wsparcie TruckersMP
 8. Witam serdecznie, Ze względu na brak odpowiedzi na ten temat po 1 tygodniu nieaktywności przeniosę go do Nierozwiązanych tematów. Jeśli nadal masz problemy, skontaktuj się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support Z poważaniem, @Caramba2412 Wsparcie TruckersMP //Przeniesiono do Nierozwiązanych tematów.
 9. Witam serdecznie, Ze względu na brak odpowiedzi na ten temat po 1 tygodniu nieaktywności przeniosę go do Nierozwiązanych tematów. Jeśli nadal masz problemy, skontaktuj się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support Z poważaniem, @Caramba2412 Wsparcie TruckersMP //Przeniesiono do Nierozwiązanych tematów.
 10. Hello there! Has your problem/question been resolved with the answer given above? The confirmation of the status of your problem/question helps us always keep our forum organized! I await your response. Kind Regards, @Caramba2412 TruckersMP Support
 11. Hello there, Due to this topic being unresponded after 1 week of being Inactive, I will move it to Unsolved Topics. If you are still having issues, feel free to contact us here: https://truckersmp.com/support Kind Regards, @Caramba2412 TruckersMP Support //Moved to Unsolved Topics.
 12. Witam @Bambok, Twój temat był nieaktywny przez 3 dni od ostatniej odpowiedzi. Z powodu braku aktywności będę musiała przenieść ten temat do sekcji Nieaktywnych tematów. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się ze mną w wiadomości prywatnej a otworzymy ten temat zgodnie z Twoją prośbą. Masz 1 tydzień na skontaktowanie się ze mną. Mam nadzieję że rozumiesz. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli. Z poważaniem, @Caramba2412 Wsparcie TruckersMP //Zablokowany i przeniesiony do Nieaktywnych tematów.
 13. Witam @Wuja_998, Twój temat był nieaktywny przez 3 dni od ostatniej odpowiedzi. Z powodu braku aktywności będę musiała przenieść ten temat do sekcji Nieaktywnych tematów. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się ze mną w wiadomości prywatnej a otworzymy ten temat zgodnie z Twoją prośbą. Masz 1 tydzień na skontaktowanie się ze mną. Mam nadzieję że rozumiesz. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli. Z poważaniem, @Caramba2412 Wsparcie TruckersMP //Zablokowany i przeniesiony do Nieaktywnych tematów.
 14. Hello there! Has your problem/question been resolved with the answer given above? The confirmation of the status of your problem/question helps us always keep our forum organized! I await your response. Kind Regards, @Caramba2412 TruckersMP Support
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.