Jump to content

Problem z grafiką.


CayroMx4

Recommended Posts

Witam gdy wszedłem do ets'a pierwszy raz od 3 tygodni bo miałem bana zainstalowałem truckersmp jak trzeba było i  zastałem problemy z grafiką. Ustawienia mam na wysokie a grafika wygląda jak na minimalnych, zmieniałem nie raz ale grafika dalej wygląda jak na minimalnych. Wcześniej wszystko chodziło sprawnie a teraz nawet gdy zmieniam ustawienia grafika sie nie zmienia. Licze na szybka odpowiedz bo jakoś nie mam ochoty grać na minimalnych ustawieniach :>.

Link to comment
Share on other sites

Witaj CayroMx4!
Podejrzewam, że używasz prostych ustawień do zmian grafiki, czyli tych (jakby nazwać) "kolorowych prostokątów".

Spróbuj kliknąć opcję "Ustawienia zaawansowane" i pozaznaczać właśnie tam opcje ustawień na wysokie. Możliwe że na tym błąd polega. 

Discord: m4gu3ll#3676 || Languages: Polish / English

1771048576_role_Driver(1).png.d3968ae9711791576545_role_VeteranI(1).png.e3f68b3c

-> My website ▪ My Trucksbook Profile ▪ My WoT Account <-
 | Ban Appeal | Feedback | Join the Team | Rules |

Link to comment
Share on other sites

Witaj @CayroMx4,

 

Mam pytania, grasz na laptopie czy komputerze? 

 

Jeśli twój problem nadal sie nie naprawił:

 

- Sprawdź spójność plików gry,
- zaktualizuj lub zainstaluj zwykłe podstawowe sterowniki,
- Po tym wszystkim zainstaluj program do testowania grafiki np. http://www.dobreprogramy.pl/FurMark,Program,Windows,27640.html

Daj znać jeśli coś pomoże, jeśli nie będziemy myśleć dalej ;)

 

Pozdrawiam,

Belmondoo

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Ten wątek jest od dłuższego czasu nieaktywny, dlatego przeniosę go teraz do nieaktywnych.
Napisz do mnie prywatną wiadomość jeśli chcesz żebym przywrócił ten wątek, masz na to siedem dni.

Z poważaniem,
PolskiBelgia6
TruckersMP Support

//przenoszę do nieaktywnych

   

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam,

 

Od czasu mojej ostatniej wiadomości minął tydzień.

Wątki, które są w Nieaktywnych tematach po tygodniu nieaktywności zostają przeniesione do Nierozwiązanych tematów.

Tak samo jak w innych przypadkach zmuszony jestem umieścić Twój wątek w Nierozwiązanych tematach.

 

Jeśli będziesz miał do mnie pytania skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

Również chciałbym wspomnieć, że jeżeli w przyszłości natkniesz się na problem, którego nie będziesz w stanie rozwiązać samodzielnie możesz skontaktować się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support/tickets

W powyższym odnośniku utwórz bilet, w którym opisz występujący problem.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Przenoszę do Nierozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.