Shadii [PL/ENG]

Veteran Driver II
 • Content count

  577
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

368 Trainee

About Shadii [PL/ENG]

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Poland: Gdańsk
 • Interests ========= POLAND =========

  Cześć, jestem Kacper, mam 16 lat, mieszkam w Gdańsku.

  Interesuję się transportem drogowym, poza tym interesuję się muzyką oraz grafiką.

  ========= ENGLISH =========

  Hi, I'm Kacper, I'm 16, I live in Gdańsk.

  I'm interested in road transport, besides I'm interested in music and graphics.

 • Virtual Trucking Company Potwory & Spółka
 • Preferred Trucks Scania
 • American Garage Location California: San Francisco
 • EU Garage Location Poland: Gdansk
 • Known languages Polish, English, German

External Websites

Recent Profile Visitors

7918 profile views
 1. A new member in the Upper-Staff

  Congrast
 2. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Spis w skrócie: - MAN jest w trakcie produkcji, - DLC Beyond of Baltic Sea jak i Oregon będzie prawopodobnie pod koniec 2018 roku jeżeli nie będzie żadnych przerw technicznych, a jeżeli będą to prawopodobnie w 2019 roku. - Euro Coach Simulator będą się starali zrobić do 2020 roku. - Renault Range T jest walka o licencje. - Będzie w przyszłości DLC do tuningu naczep, - Eryk i Rafał będą się starali do reszty ekipy SCSu aby po odświeżonych Niemiec odświeżyli Polskę. - W przyszłości będzie prawopodobnie DLC opon Goodyear, - Krone się zbliża! - W planach SCSu będą ładunki drobnicowe, - W planach SCSu będzie możliwość zablokowania kół w naczepach ponadgabarytowych, - W przyszłości będzie nowy silnik dźwiękowy który umożliwi, że np: jak się wyjedzie/wjedzie z tunelu to będzie to słychać charakterystycznym dźwiękiem co również jak będzie nowy silnik dźwiękowy to będą również otwierane/zamykane szyby w kabinie.
 3. CV: Shadii - Staż 4 lata (1911h)

  Dołączyłem do Potwory & Spółka, można zamknąć temat.
 4. Photos by Shadii

 5. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Co do autokaru to nie jest Scania tylko Neoplan Cityliner co do wprowadzenia tego autokaru do gry to pewnie tak, bo autokar jest dosyć znanym autokarem co również możemy dotrzec ten autokar w grze Fernbus Coach Simulator, więc myślę, że raczej będzie ten autokar w ECS.
 6. Good night and have a nice weekend ^_^

 7. [Zabawa] Wyraz na ostatnią literę

  Jaguar
 8. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Cooooś kieeeedyś o tandemach z 4 lata temu była informacja, a nawet miało być to DLC Rigid Trucks, może za rok wprowadzą, bo co rok coś nowego... http://eurotrucksimulator2.info/pl/dlc-rigid-trucks-tandemy/
 9. TytOFF

  @TytOFF Sprawdź czy w Bibliotece w zakładce Euro Truck Simulator 2 czy masz je zainstalowane:
 10. Gratki awansu na Support :) 

  1. EPS!LON

   EPS!LON

   Dziękuję :D

 11. CV: Shadii - Staż 4 lata (1911h)

  Nick w grze: Shadii Wiek: 16 Miejsce zamieszkania: Gdańsk, Pomorskie Sterowanie: Mysz + Klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/shadiitfmpl/ Staż w grze: Mój staż wynosi 4 lata w czym przegrałem ogółem w Euro Truck Simulator 2, 1911 godzin. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak, otrzymałem 3 razy, ale już są nie aktywne w historii. Przedstaw się: Cześć, jestem Kacper, mam 16 lat i pochodzę z Gdańska. Na codzień interesuję się transportem drogowym, a także muzyką oraz grafiką. W przyszłości mam zamiar zrobić prawo jazdy na kat. C+E, a potem pokonywać miliony kilometrów przy kole kierownicy ciężarówki. Muzyka - to jest moja esencja, zawsze lubię codziennie czegoś posłuchać hitów lat 80-90s, a także 00s bądź współczesnych, dlatego również nadaję w radiu TruckersFM Polska. Grafiką interesuję się dosyć sporadycznie, a wiedza u mnie o grafice jest średnia, więc robię okazyjnie, ponieważ grafikę to robię albo sam dla Siebie, bo mi coś potrzeba lub dla kogoś. Inne: Witam, poszukuję firmy po 2,5 miesięcznej przerwie od Euro Truck Simulator 2 w której wymagany próg wiekowy jest przynajmniej od 15 lub od 16 co również w której jest dobra oraz wesoła atmosfera. Poszukuję firmy na dłuższą "metę" czyli raczej do końca mojej kariery w Euro Truck Simulator 2 jeżeli ten koniec kiedyś będzie... Jeżeli coś o mnie to gram w Euro Truck Simulator 2 od 4 lat, dokładnie od 3 kwartału 2014 roku, na początku grałem TYLKO na trybie Single Player przez dwa lata, ale zdecydowałem aby coś zmienić w Swojej karierze w Euro Truck Simulator 2 i znalazłem Multiplayer do Euro Truck Simulator 2 to postanowiłem się przesiąść z SinglePlayer na Multiplayer.
 12. Zwycięzcy Konkursu na zdjęcie miesiąca - Lipiec 2018

  Gratki
 13. I like this sign the most